Бла бла бла• 15 января в 13:36
Гроші до грошей, воші до вошей
Наскільки ви згодні з цим?
Поддакиваю иногДА• 15 января в 13:45
Загалом так і є.
Тому що Попелюшка гарна але казочка.
Тому що гола боса і у вінку це нажаль не є мрією заможного молодого хлопця.
Тому що Попелюшка гарна але казочка.
Вумна вутка• 15 января в 13:45
да.
но это же хорошо.
надо начинать делать деньги и другие деньги к ним пойдут)
но это же хорошо.
Ms. Скромность• 15 января в 13:49
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Загалом так і є.
Тому що Попелюшка гарна але казочка.
Золушка из богатой семьи вообще-то, с прекрасным образованием.
Её просто гнобила мачеха
Любовь Калистратовна• 15 января в 14:06
С кем поведешься от того и наберешься. Друзья уехали в США. Такого разделения по классам как там, они в Украине не видели. Город поделен на районы, белые стараются селиться с белыми. Одни районы благополучные, с хорошими школами, парками, инфраструктурой, а другие с рамками в школах, заборами и преступностью.
Шукаю стакан• 15 января в 14:39
Ответ дляАмелі на мілені
зачем мужчине деньги женшины? бред какой то...
во все времена женились ’на деньгах’, на хорошем приданом и даже могли спустить и промотать деньги ,что давали за невестой.
Поддакиваю иногДА• 15 января в 15:32
Ответ дляMs. Скромность
Её просто гнобила мачеха
Давайте розберемося - Попелюшці просто не давали можливість вийти в люди і зайняти своє місце в світі.
А замість неї продвигали дочок мачухи.
Тільки завдяки хрещеної феї і магії вона змогла потрапити на бал і зачарувати принца. Коли він захотів її знайти то поставив на вуха все королівство.
Давайте чесно - казка на те і казка, щоб показати що магія в тому що власними силами можна зачарувати принца.
Але реальність інша. Гроші тягнуться до грошей. І це закономірно.
А замість неї продвигали дочок мачухи.
Ms. Скромность• 15 января в 15:41
Ответ дляПоддакиваю иногДА
А замість неї продвигали дочок мачухи.
Давайте разберемся.
Золушка дворянского рода и до смерти матери жила в достатке.
Когда отец повторно женился,то мачуха отправила её типо в прислугу.
Но по факту брак с принцем это брак между двумя знатными семьями.
Если бы Золушка родилась на блошином рынке и училась в ПТУ, то вряд-ли бы у неё была такая ея крестная и вряд-ли бы принц смог вести с ней диалог . Даже если она оказалась бы на балу
Поддакиваю иногДА• 15 января в 16:16
Ответ дляMs. Скромность
Давайте разберемся.
Давайте чесно визнаємо що багато знатних родів приписували собі родичів- самородків. А якщо такі самородки названі родичі були голі босі і у вінку, то ще легше ввести таку людину до роду.
Особливо якщо треба легалізувати кохану принца. Повірте будь-який рід із задоволенням визнав би кохану принца народись вона на блошиному ринку чи навчаючись в ПТУ, якщо роду в цьому випадку перепадуть плюшки від королівства.
Ms. Скромность• 15 января в 16:18
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Например какие знатные роды это делали?
Поддакиваю иногДА• 15 января в 16:53
Ответ дляMs. Скромность
Например какие знатные роды это делали?
Каспер Хаузер наприклад - почитайте Вікіпедію.
Княжна Тараканова - нібито донька Єлизавети?
Кожен лже цар котрий намагався сісти на трон також приписував себе до старої династії не будучи ніяким кровним родичем. А скільки не розкритих лже родичів у великих родів було? Багато!. А знаменитих всі знають наприклад скільки там було лже-Дмитріїв? Чи Лже Анастасія історія царської Росії, лже Романових скільки було після революції?!
Це найбільш відомі розкриті самозванці. А скільки таких яких не викрили і просто визнали за своїх? Думаєте є списки таких лже родичів?
Чи як коханок чи їх дітей узаконення відбувалося? Дуже часто і зручно для короля мати хоч таких дітей на всякий випадок.