Добрий день, можливо хтось користується сковорідками з керамічним покриттям, як вам чи можливо щось порадите, щоб не пригорало і ненадто делікатні.
Люблю пиво• 15 января в 14:02
Я читала, что нельзя перегревать и держать на огне пустой. У меня все с ней было хорошо, пока малая не решила что-то пожарить, хз, что она с ней сделала, но теперь она не работает, приходиться использовать масло, только тогда не пригорает.
Все знаю від і до• 15 января в 14:16
Ось типу такої тільки з Аврори.
Купила найдешевшу, бо переїхали і не було посуду і зайвих коштів. Так ось вже рік вона мені найкраща. Мої Біоли і Тефалі, що вдома залишилися - раз на рік чи 1,5р міняю. Бо починають пригорати. А таке покриття мені сподобалося.
Анонимус Я• 15 января в 14:37
Не довольна. Сковороде всего месяц, яичница прилипает, не отодрать. До этого была тефаль, ей два с половиной года и не пригорает и не прилипает ничего