Сладко-соленая• 15 января 2025
Чому цукерки Монблан Рошен такі дорогі?
599 грн за кг
Чи це нормально?
Сладко-соленая
• 15 января 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
до того, що автор питання задав саме з такою метою...ви не зрозуміли цього?
чого автор не спитав про дорогу ел.енергію, ціну на вершкове масло, збільшення військового збору........?
список нескінченно можна продовжувати
Що вже не придумають. Запитала про ціну цукерок, приплели політику.
Так створіть те, що вас турбує. І вершкове масло від Рошен я не купую, тому навіщо мені питати про це масло.
Сунуся в чужі справи• 15 января 2025
Ответ дляАся Карповна
На днях набрала в Рошене тортиков, пироженных, конфет по скидке -25% перед закрытием магазина. На кассе озвучили цену 2000 грн!! Еще никогда мы так хорошо не жили, как сейчас... *скидка -25% идет только на торты и пирожные. Но все же, блин. Муссовый торт, заварные пирожнные двух видов и несколько кг конфет - 2000 грн. Это уже какой-то космос
мы так брали мужу на др в офис 3 торта , минус 25% после 20,00
думали одни такие будем ., оказалось таких полно , люди стояли ждали ровно 20,00 чтобы на кассе скидку пробили))))))))))))))
Українська Мрія• 15 января 2025
Ответ дляСладко-соленая
Ні, ці конкретно дорогі. Я ж кажу, там є дешевші, а ці чимось особливі, але чим🤔
Думала, натуральний склад, але не підтвердилось.
А як ви зробили висновок стосовно складу?
Сладко-соленая
• 15 января 2025
Ответ дляУкраїнська Мрія
Знайшла в інтернеті)
Українська Мрія• 15 января 2025
Ответ дляНе гоню
Да потому что охренели они... Желтый и фиолетовый Монблан ок, но деньги дерут за пальмовое масло...
Вас хтось примушує їх купувати?
Мамина корзиночка• 15 января 2025
Вони ніколи дешевими не були, я навіть в 2013-2014 їх купляла тільки 5 шт в день зарплати. При цьому Ромашка тоді в моєму розумінні вважалася дешевою/доступною, але я її не хотіла взагалі.
А зараз шоколадки по 55 грн, при цьому не 100 грамові, тому ціна Монблану не дивує. Все дорого.
МастерЮля• 15 января 2025
Там на фабрике, как у Вилли Вонки маленькие Петрики вручную заворачивают
Прям маленькі звірятка загортают шоколад у фольгу
Аноним Советчик• 15 января 2025
Ответ дляМамина корзиночка
Согласна, когда рошеновская Лещина была 180, Моньлан был 330.
Сладко-соленая
• 15 января 2025
Ответ дляУкраїнська Мрія
Вас хтось примушує їх купувати?
Знаєте, з такою логікою можна всюди поставити неадекватні ціни, і казати, вас хтось примушує вмикати світло, вас хтось примушує їсти... Просто сидіть і дивіться
Тому це ні до чого. Ціна має про щось говорити, а вони як і всі, з пальмовою олією. Є італійські цукерки, дорогі, але в них склад чудовий. Ціна виправдовує себе. А ці, в чому причина?
Українська Мрія• 15 января 2025
Ответ дляСладко-соленая
Знайшла в інтернеті)
Точний рецепт з конкретною кількість інгідієнтів?
Сладко-соленая
• 15 января 2025
Ответ дляУкраїнська Мрія
Ви спробуйте сама пошукати те, що вас цікавить)
Oksania_mama• 15 января 2025
Ответ дляСладко-соленая
Я створила тему і готова вислухати кожну думку, а не тільки позитивну)
Та й взагалі, що то хапання за голову дасть. От я хапаюся від ціни, а вона не зменшується
Правильна відповідь може бути тільки від технолога та біолога - чому та чи інша речовина людям смачна, і чому вона коштує дорого чи дешево.
До речі, пальмову олію додають ВСЮДИ, просто у складі або не вказують, або якось зашифровують. І вона як раз натуральна. І вона не шкідлива, просто деякі стверджують, що в ній багато холестерину і все. Але ж у солодощах й так багато чого не корисного, це треба обжиратися тою олією, щоб мати наслідки.
Уходя дверю не хлопать• 15 января 2025
Автор, а чернослив в шоколаде Рошен за 800 грн кило как вам? притом что конфеты маленькие, там обертки по весу наверное столько же...
Сладко-соленая
• 15 января 2025
Ответ дляOksania_mama
Я довіряю тим виробникам, які пишуть, що в складі немає пальмової олії. Тому не буду писати наклеп на когось. Говоримо по факту.
Сладко-соленая
• 15 января 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Ого, я давно їх не купувала, не хотілося. Вони мені подобалися. Треба поцікавитися, який в них склад, що там такого)
Чавонадо• 15 января 2025
Ответ дляСладко-соленая
Наприклад мені Монблан жовтий смачні, значно смачніші ніж Мілка чи Ліндт молочний.
Oksania_mama• 15 января 2025
Ответ дляСладко-соленая
По факту навіть в європі, де цю олію визнали шкідливою, все одно додають пальмову олію, просто дуже маленький відсоток, бо вона дешева і можна здешевити кінцевий продукт. Тому дивіться не на слова, а на цифри і коди Е.
Не гоню• 15 января 2025
Ответ дляУкраїнська Мрія
Вас хтось примушує їх купувати?
А я где-то написала, что меня заставляют?
Уходя дверю не хлопать• 15 января 2025
Ответ дляСладко-соленая
Аж ничего особенного. Мягкая черносливка в шоколаде. Вкусно, не спорю. Но не за такую цену. Монблан - то хоть конфета, а не это баловство, фантик вдвое больше конфеты...
Пупуговка• 15 января 2025
Делайте сами конфеты. Куча рецептов на ютубе. Даже трюфели сделать самой, элементарно. И полностью знаете что в них. Потом посчитайте цену.
Пупуговка• 15 января 2025
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Добавьте шоколад, упаковку, доставку, наценку магазина, зарплату работникам по всей этой цепочке. Допустим чернослив берут хуже и дешевле оптом. Но все равно, адекватная цена.
Іллюха Перчик• 15 января 2025
Коли в цукерки почали додавати пальмовий жир і соєвий ліцетин.Я взагалі відмовився від солодощів.Вони стали такі не смачні.Фу.Колись дурний снікерс з гарним маслом був такий смачний а зараз таке лайно.Як цю отруту можна вживати взагалі.Раз на указ можна самому тортік спекти натуральний а так все остальне - пас.
Пупуговка• 15 января 2025
Ответ дляЖивунаБагамах
Напишите, какие вкусные конфеты, нравится красный мак.
Они не вкусные. Я раньше любила белое яйцо рошен. Но недавно взяла, ну вообще маргарин с сахаром
Іллюха Перчик• 15 января 2025
Ответ дляПупуговка
Який маргарин - там одне пальмове масло.Чистий яд.Серцю каюк.
Козачка• 15 января 2025
Ответ дляСладко-соленая
Питання, чому ці такі дорогі.
А почему яйца такие дорогие? А мясо? А оливковое масло?
Пупуговка• 15 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Ну на вкус сладкий маргарин. Тут дело даже не во вреде. От 1-2 конфеты в день, никакого вреда не будет. Не надо так демонизировать пальмовое масло. Оно же и на вкус совершенно г.стало