Сладко-соленая• 15 января 2025
Чому цукерки Монблан Рошен такі дорогі?
599 грн за кг
Чи це нормально?
Освічую темряву• 15 января 2025
Эх вы какао бобы скоро по цене золота будут, и Петька знает про это. Простой кондитер с амбициями на президентство дает скидку 25%. простому народу.
Іллюха Перчик• 15 января 2025
Ответ дляПупуговка
Ну на вкус сладкий маргарин. Тут дело даже не во вреде. От 1-2 конфеты в день, никакого вреда не будет. Не надо так демонизировать пальмовое масло. Оно же и на вкус совершенно г.стало
Оно же и на вкус совершенно г.стало - а я о чем.Они хотят сделать из говна и продать как высококачественный продукт.А человек не будет кушать говна.Так не получится.
ВільнаНазавжди• 15 января 2025
Мне монблан не нравится. А цена еще немного, и будет по цене телячьей вырезки
Вообще, что Рошен, что Свиточ, авк повсеместно заменяют ингредиенты на дешевое сырье. Вкус конфет очень изменился, много чего перестало быть вкусным.
Лучше уже Lindt купить
МастерЮля• 15 января 2025
Ответ дляПупуговка
Добавьте шоколад, упаковку, доставку, наценку магазина, зарплату работникам по всей этой цепочке. Допустим чернослив берут хуже и дешевле оптом. Но все равно, адекватная цена.
Еще в пример приведите чернослив из сша, фабрика закупает сырье оптом в больших количества не по таким ценам. Какой шоколад, о чем вы? Это кондитерская глазурь.
Залізний кіготь• 15 января 2025
Монблан дорогі?! А трюфелі, а чорнослив в шоколаді, а марципан? А нові, прямокутні такі, по 1250 і 1450 бачили?)
Уходя дверю не хлопать• 15 января 2025
Ответ дляПупуговка
Очень дорого. Аналогичные конфеты другого производителя, не вспомню, какого, правда, в три раза дешевле. Специально покупала и то и то, чтобы сравнить. Отметила, что шоколадная глазурь в Рошен вкуснее, но не настолько, чтобы за нее платить такие деньги. Словом, конкретно чернослива в шоколада - не рекомендую Рошен. Намного дороже, чем вкуснее
Українська Мрія• 15 января 2025
Ответ дляСладко-соленая
Знаєте, з такою логікою можна всюди поставити неадекватні ціни, і казати, вас хтось примушує вмикати світло, вас хтось примушує їсти... Просто сидіть і дивіться
Тому це ні до чого. Ціна має про щось говорити, а вони як і всі, з пальмовою олією. Є італійські цукерки, дорогі, але в них склад чудовий. Ціна виправдовує себе. А ці, в чому причина?
Від того, що ви тут написали, ціни на цукерки якось змінились? Крім того, порівняння з електроенергією не є правильним, хоча б тому, що постачання електроенергії, на відміну від цукерок, є монополією. Якщо вам так не подобається продукція Рошен, ви можете купувати кондитерку інших виробників, які вам до вподоби і випускають продукцію по нижчим цінам.
Українська Мрія• 15 января 2025
Ответ дляСладко-соленая
Ви спробуйте сама пошукати те, що вас цікавить)
Так ви ж пишете, що вже знайшли. Чи так, аби шось написати?
Українська Мрія• 15 января 2025
Ответ дляНе гоню
А я где-то написала, что меня заставляют?
Ну ви ж жалієтесь на ціну. По-моєму, все дуже просто. Якщо мені щось не подобається -я не купую цей товар.
Сладко-соленая
• 15 января 2025
Ответ дляУкраїнська Мрія
Я шукала те, що мені потрібно. Але я не розумію, чому я вас маю консультувати і шукати, копіювати...Ви шукайте самі відповідь на свої питання, або створіть тему, хто хоче,вам відпише. Джерело я вам підказала - інтернет. Ще можете безпосередньо в магазині попросити в продавця етикетку і він вам надасть інформацію.
Не гоню• 15 января 2025
Ответ дляУкраїнська Мрія
Непонятно, зачем вы лично мне пишите о вашей жизни и привычках и поучаете, что говорить и как, но ок. На этом давайте закончим.
КвартираЧья• 15 января 2025
Ответ дляСладко-соленая
нам передали європейські цукерки і з Єгипту, де сухофрукти в ’шоколаді’.
Це так несмачно - просто
Я киянка, з дитинства фабрика Карла Маркса=Рошен найсмачніша.
Це так несмачно - просто
Українська Мрія• 15 января 2025
Ответ дляСладко-соленая
А що ви так нервово реагуєте? Ви створюєте тему, де зазначаєте, що ось, ці цукерки дорогі, а он ті дешевші, хоча і там, і там є пальмова олія. Мʼяко кажучи, дивний висновок. І сказавши А, чому вперто не хочете казати Б. Ви ж прийшли сюди і створили цю тему з питаннями. Для чого?
КвартираЧья• 15 января 2025
Ответ дляЧавонадо
Наприклад мені Монблан жовтий смачні, значно смачніші ніж Мілка чи Ліндт молочний.
у Мілки в складі перший цукор.
Я стараюсь обирати цукерки/шоколад, де спочатку йде какао в складі
Сладко-соленая
• 15 января 2025
Ответ дляУкраїнська Мрія
Ні, Б вам казати не можна. Це лапка. Не всі такі дурненькі)
Так, я правильно написала, пальмова олія є в цукерках за 599 грн. Висновок взагалі не дивний, бо я про це прочитала в їхньому складі)
Сладко-соленая
• 15 января 2025
Ответ дляКвартираЧья
Є і дорожчі.
Точну вартість не пам´ятаю, але 1200 грн+/кг
То мабуть, за таку оригінальну форму ціна)
Але візуально мені не подобаються...
Мені подобається Candy Nut Roshen, якщо з горіхами. І ціна порівняно з Монблан адекватна)
Але візуально мені не подобаються...
Сладко-соленая
• 15 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Коли в цукерки почали додавати пальмовий жир і соєвий ліцетин.Я взагалі відмовився від солодощів.Вони стали такі не смачні.Фу.Колись дурний снікерс з гарним маслом був такий смачний а зараз таке лайно.Як цю отруту можна вживати взагалі.Раз на указ можна самому тортік спекти натуральний а так все остальне - пас.
Добровільно взагалі відмовитися від солодощів я б не змогла.
Тому вибираю те, що більш-менш нормальне за складом. Дуже сподіваюся, що закон, який обмежує використання пальмової олії, діятиме. І скоро в цукерках буде нормальний склад. Бо ви правильно написали, це отрута
Тому я не розумію, чому за ціною доброго м´яса продаються цукерки , які мають в складі пальмову олію. А подібні за складом в цьому магазині, є наполовину дешевші. Чому така різниця...🤔
Пупуговка• 15 января 2025
Ответ дляМастерЮля
Сделайте сами. Там работы на 15 минут. Будет дешевле и высокого качества
МастерЮля• 15 января 2025
Ответ дляПупуговка
Я и делаю, вашего одобрения и наставления не ждала как бы
Пупуговка• 16 января 2025
Ответ дляМастерЮля
С таким настроем к жизни и людям, вам видимо очень сложно живется🫣.
Сочувствую
МастерЮля• 16 января 2025
Ответ дляПупуговка
Сочувствую
Сочувствуйте себе, еще раз, как и в вашем одобрении, в нем я тоже не нуждаюсь