Доброй ночи, кто не давно приехал в Гессен, расскажите как все происходит , куда идти после приезда? Моему сыну скоро 17 лет,я очень переживаю,хочу вывезти его.Я работала в Германии, имею пластик параграф 24,без выплат,на джоб центре не стояла. Не будет ли проблем и примут ли нас ?
Ответ дляFeel good
А, Вы в Украине?
Типа вернулись в Украину?
Да , я работала в Германии, контракт закончился я приехала домой
Ответ дляВера15
Підкажіть, чи можна в Німеччину сина самого відправити в табір в Німеччину, йому 17, чи краще відвезти, бо читала, що він там має отримати опіку, не знаю, як краще зробити.
Так , це питання мене також турбує.Але я хочу поїхати зі своїм,як краще все зробити,можливо хтось нам щось порадить
Ответ дляВера15
Має хтось завезти, бо на кордоні з Німеччиною перевіряють документи. знімуть з транспорту, якщо буде сам без супроводу дорослих, бо до 18 має бути опікун. Потрібно дорослому з ним їхати. Потім можете залишити в повернутись назад
Ті діти, які вже мають захист, то можуть самостійно пересуватися по Європі з 16 років, але якщо документу ( пластику) немає, то тільки так, як написала вище.
Ответ дляReaddy
Дякую!