Гигиенишвили• Изменено 16 января 2025

Чим вивести запах затхлого в приміщенні

В кабінеті ніхто не сидів, він був зачинений ще до війни ... Які методи, щоб прибрати запах затхлого, старого. Ну хай я провітрюватиму. Меблі старі протиратиму, але чим? Повикидаю купу старих книжок і документів. Що ще зробити? Підлогу митиму з хдоркою.
So_so• 16 января 2025
Не надо ничего мыть хлоркой. Выкиньте максимально всё лишнее, держите окно открытым и обычная влажная уборка.
Просто нужно время.
Если есть жалюзи или тюль, нужно постирать.
So_so• 16 января 2025
Можете мистер Пропер добавить в воду для пола.
Хи хи, ну ну• 16 января 2025
Можно полы помыть со средством для мытья пола с запахом, проветрить
Пищалка• 16 января 2025
Можна купить освіжувач ще, якийсь натуральний подорожче з палочками.
Я купувала форш.
Зняла квартиру, в якій орендарі попередні майже не жили і теж був треш запах
So_so• 16 января 2025
Ещё обратите внимание нет ли там вентиляционного отверстия где-то, возможно надо снять сетку и помыть.
Білка в колесі• 16 января 2025
Если есть деревянные шкаЫ водой с уксусом протиреть. Хлам выкинуть.
МаксХмара• 16 января 2025
Помити підлогу з хлоркою достатньо одного разу
Викинути все що можна
На деякий час шафи та шухляди залишити порожніми та відкритими. Добре якщо попередньо помиєте їх зсередини
Увесь текстиль змінити, або якщо є фіранки їх попрати. мʼякі меблі за можливості помити
Якщо є шпалери то складніше, вони накопичують запах
автор Гигиенишвили • 16 января 2025
Ответ дляSo_so
Вентиляції точно немає. Це офісне примішення