Teonaa• 16 января 2025

У нас в державі зараз якісь мутки із бронюванням?

Пошу знову. Минув місяць без одного дня! І досі не продовжили бронювання. На роботі кажуть ми нічо не знаєм, чекаємо, все подали; брату чоловіка, який був заброньований до літа, бронювання знято; в електричці чуда розмови чужих тіток, що у них тоже там в усіх якісь неполадки-затримки з бронюванням (їхніх чоловіків різних, колег чи ще когось); плюс гуляє інфа що з якогось числа лютого місяця знов там зось в усіх знімають і знов возяться щось перевіряють ітд.
Тобто що це - це ми зараз міс уже чекаємо, потім навіть якщо продовжать, походимо до такого-тт лютого і знов знімуть?
Поясніть мені якось розгорнуто, якого диявола ці качелі, бо мене це вже почало трохи дратувати.
Може таке бути, що тим, хто ці бронювання дає, дали усну вказівку тягнуть резину, щоб у всіх позакінчувалась бронь, щоб було кого гребти?
Малютка-0984• 16 января 2025
Ответ дляElmyska
Какая экономика, вы о чем вообще? Уже даже не смешно....а страшно что ты есть те, кто думает что она есть
Не смешно будет, когда гос-во обьявит себя банкротом, перестанут выплачивать пенсии, закроются все гос. пр-я и хлеб по талонам будут выдавать по граммам. А пока барахтаемся, как лягушка в банке..гребем лапками.
ТА7НЯ7• 16 января 2025
Ответ дляПавела
Відкрию секрет, всі дані про кожного чоловіка є. Якщо ви маєте паспорт, закордонний паспорт, десь колись працювали, десь колись були зареєстровані, мали рахунки в банку - про вас все знають. Це оновлення взагалі не впливає. Єдиний плюс без влк - це дійсно адмінка. Поки, бо вже є чи то постанова, чи то закон про обмін даних з хелсі і цим недоумками нічого не вартує прийняти, що по вашій картці визнати вас придатним і вуаля влк пройдено. Сподіваюсь їм ще забракне сміливості таке прийняти, хоч розмови є. Але навіть без влк вам можуть присилати повістки, хоч щомісяця. І накладати штрафи, якщо є можливість платити їх, то можна і ховатись. Там ще і знижка 50%.
а если декларация не была заключена с врачом?
Perfect look• 16 января 2025
Ответ дляzajka12
Думаєте європейські суди теж проігнорять ці порушення?
Они все заодно как вы еще не поняли ?
Это с их отмашки всё это и творится в Украине!
Вчера девочка отлично описала, что такое запад, его суды и демократия, цитирую

«Самое непостижимое,что на Лукашенко Запад наложил миллион санкций за гораздо меньшие прегрешения.Про абсолютный беспредел тцк по приказу украинских властей им известно всё до мельчайших подробностей.И от них не то,что какие то санкции,от них миллиарды долларов,рукопожатия, обнимашки целовашки.Кто ещё верит в демократический Запад?!»

Пост 318
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3664526-10
Olvia1987• 16 января 2025
Ответ дляPerfect look
Они все заодно как вы еще не поняли ?

Пост 318
Это вы мой комментарий процитировали из закрытой темы))А разве это не правда?!
Perfect look• 16 января 2025
Ответ дляOlvia1987
Правда .
Пример просто в яблочко.Поэтому и процитировала.
S.s.s.• 16 января 2025
Ответ дляTeonaa
Була бронь, прийшла повістка. Пішов - нічо не хочуть.
Зара знов пришлють повістку бо скажуть велк іди проходь. Проходиться влк , за відсутності броні - большой прівєт.
А що змінилося? Робота та сама, зп те саме, людина та сама. Те що нема броні - так іі і нема, того шо нєфіг резину тягнуть. Самі ж і тягнуть. Ну що це?
Є 2 типи броні:
1. реальна, це люди, які потом в кровʼю отримали цю бронь, бо працюють на критичному підприємстві.
2. Міфічна: це та велика купа створених підприємств під броню, яка продається.
Подумайте, кому дадуть бронь з березня.
ТА7НЯ7• 16 января 2025
Ответ дляMystery -ing
А что Вы хотели. Людей жутко не хватает. В тцк так и сказали- что им энергетики не нужны на гражданке, а что они нужны в ЗСУ. А потом - а почему это специалистов не хватает? Или почему не могут восстановить разрушенное оборудование за сутки/двое. И правда, почему это? И новых то не взять, так как все через тцк. А брони то нет, и пока идёт оформление/трудоустройство- нового человека что? Правильно, мобилизуют.
новых то берут без опыта, что потом путают фазу и 0. у нас в доме год назад из-за неправильного подключения сгорело оборудование провайдера и быт техника у людей
Павела• 16 января 2025
Ответ дляМалютка-0984
Ну поки соцсфера фінансується партнерами, то вони ще трохи вільніше почуваються.
Павела• 16 января 2025
Ответ дляS.s.s.
Є 2 типи броні:
Подумайте, кому дадуть бронь з березня.
Все логічно, будь який пункт 23 ст закону про мобілізацію буде мати зловживання. Якби не було насильницької, протиправної, примусової мобілізації ніхто б не шукав корумповані шляхи, як уникнути. Люди б працювали в країні, не втікали і це точно краще рішення, ніж те, що є зараз. Якщо сьогодні приймуть, що відстрочку матимуть пастухи, то завтра у нас всі мажори пастимуть корови. І будуть платити за це великі гроші. Відповідь проста - воювати вже ніхто не хоче.
автор Teonaa • 16 января 2025
Ответ дляNastYulya
О , я за подобные речи , несколько дней как из бани вышла 😂.
Согласна с Вами на 100000%
А хтось за них вступається? Тфу ти
БойоваПташкаКолібрі• 16 января 2025
Ответ дляНіка Найз
Многие военнообязанные потеряют бронирование после 28 февраля и часть украинцев мобилизуют. Предприятия обязаны подтвердить статус критически важных, чтобы оставить работников.
єто говорит лишь о том, что с отменой Господарського кодекса и прочей чухней, которую наделали предатели и продажные слуги Украины - предприятия закроются, людей утилизируют. Расчищают Украину под новых хозяев.
Павела• 16 января 2025
Ответ дляПотужнаПотужність
Коли починаєш вникати хоч трохи в те, що вони приймають, то руки просто опускаються.
автор Teonaa • 16 января 2025
Ответ дляMystery -ing
Ну то щоб людей хватало, треба було розумно розпоряджатис тими людьми, що у них є. Було більш ніж достатньо. То ж то їх проблеми, їх бездарного «розпоряджання» людьми. Дурних уже нема. Мені особисто треба бути разом зі своєї сім‘єю. Як кацапи прийдуть на київщину, значить взяти свої лахи, і поїхати з Київщини. А не розраховувати що енергетик Пєтя чи сантехнік Стьопа в свої 59 років нас всіх спасуть. Від кацапа, від корейця захистіться, хто далі - в‘єтнамці, австрплійці, туземці, папуаси…від усіх замучаєшся захищатися хоть так, хоть едак. Якби зробиои зброї за 10 років, то було б ясно чим ми займаємся - протистоїмо ворогу. А так..ловлю людей на поток поставили - то я щось сумніваюся що ми у притомному протистоянні ворогові перебуваємо🤷‍♀️
автор Teonaa • 16 января 2025
Ответ дляТА7НЯ7
ну как чтоб успеть мобилизировать до бронирования...что тут непонятно....
Да все непонятне
Взагалі скасуйте броню як вид🤷‍♀️
А так що - нема броні, засів в засаду, працюєш з дому ітд
Слава богу всі одній лодці, нікого на роботу лишній раз не женуть (а особливо тих, кого все ж прагнуть забронювати)
БойоваПташкаКолібрі• 16 января 2025
Ответ дляПавела
Это геноцид, утилизация, при чем такая жесткая.
Только глупый не видит что происходит, рожи у корыта зеленого кричат : идите воевать, защищайте свое. А своего, пардон, уже нет. Все продано. Обслуживать земли, которые отданы БлекРок, людей много не нужно.
Кто-то уедет, кого-то убьют в мясорубке.
автор Teonaa • 16 января 2025
Ответ дляПотужнаПотужність
Половина присутніх в Україні і так би самоочистили б іі від себе))) чому тоді перешкоджають? Хай європа нас не хоче бачити, ок. Але є австралія, є іспанія, є казахстан, туреччина, ізраіль, японія. В чем дєло🤓
ТА7НЯ7• 16 января 2025
Ответ дляTeonaa
Да все непонятне
Взагалі скасуйте броню як вид🤷‍♀️
я знаю людей которые с бронью стараются избегать встречи с тцк. резерв бывает глючит а к бумажной придираются .... это подделка,, придираются ко всему
так что смело идите в засаду раз есть такая возможность
БойоваПташкаКолібрі• 16 января 2025
Ответ дляTeonaa
А Вам не приходило в голову что закрыли границу не с этой стороны?!
И по чьему-то указанию?! не?
США в своей время уже такое практиковали. Можете почитать
ТА7НЯ7• 16 января 2025
Ответ дляПотужнаПотужність
И по чьему-то указанию?! не?
у вас ник такой интересный
БойоваПташкаКолібрі• 16 января 2025
Ответ дляТА7НЯ7
у вас ник такой интересный
в ногу со временем иду
ТА7НЯ7• 16 января 2025
Ответ дляПотужнаПотужність
в ногу со временем иду
тут многие в эту ногу идут... вчерашние гондольеры меня повеселили
БойоваПташкаКолібрі• 16 января 2025
Ответ дляТА7НЯ7
гондольеры? готовимся уплывать?
автор Teonaa • 16 января 2025
Ответ дляS.s.s.
Є 2 типи броні:
Подумайте, кому дадуть бронь з березня.
Яка?
Давайте приблизно логічно відфільтруємо «реальну»(чому доречі отримали кров‘ю?): це пожежники-лікарі-поліція(з поправкою що гаселення мало, поліцейських багато нам не нада, від них толк і на війні є, і немалий, вони борзі, прорвуться); енергетика; водоканал; програмісти на великих заводах з серйозним обладнанням; дорогі спєци з міжнародних компаній, які роблять нам гроші; депутатати бо інваліди; політики бо вони керують і без них все посиплеться (що «все»?😂). На десь так.
Це що, багато?
А сфери що можна потрусить це різноманітні магазини в трц, комфі-ельдорати-зари наприклад; це різні ресторани-клуби; це різні магазини барахла всякого без якого ще ніхто не вмер; комп.клуби; банки приватні; шиномонтажі різні; автомийки..ну купа сфер. Доставка їжі та сама.
автор Teonaa • 16 января 2025
Ответ дляПотужнаПотужність
И по чьему-то указанию?! не?
Ну я ж написала щойно…захід закрився від нас сам; но не один же захід існує
annu-b519• 16 января 2025
Ответ дляМалютка-0984
28 февраля аннулируются все действующие брони. Потом будут выдаваться заново исходя из того останется ли предприятие в статусе критически важного. При этом надо будет повторно проходить все эти круги ада с тцк, влк..И да, бронь могут снять или не внести в Оберег. Они не понимают, что забрав всех мужчин, экономика рухнет. Женщины не смогут работать инженерами, газовщиками, энергетиками и т.д. как бы им этого не хотелось. Я не знаю ни одной женщины электрика, сантехника или лифтера..вот честно... Ну а заберут мужчин, ок...обеспечить их сейчас они не могут, все за свой счёт. Знакомый но ноле, у него из 100 тыс 60-70 уходит на свое обеспечение : каска, броник, очки, одежда и т.д...
Да кому нужна та экономика? Выжмут по максимуму и свалят в теплые края)

А вообще, в принципе это правильно, а то он продолжает спокойно работать, а второго на убой, так нельзя.
автор Teonaa • 16 января 2025
Ответ дляannu-b519

Ну це не привід морочить людям голову бронею, яка як якась ілюзія.

«Яка як якась» мда..
annu-b519• 16 января 2025
Ответ дляTeonaa

«Яка як якась» мда..
Ну это да, но скорее всего, в данном случае они банально хотят денег. Знаю людей которые платили за бронь, все быстро оформляли. Ну или просто как всегда у нас, все через....
ТА7НЯ7• 16 января 2025
Ответ дляTeonaa
Яка?
Це що, багато?
Знаете шиномонтаж ники нужны, по крайне мере мне.осенью из-за того что забрали многих на мне привычной шиномонтажке я ждала своей очереди 3 недели
Elmyska• 16 января 2025
Ответ дляМалютка-0984
Так это произойдет сразу, когда перестанут кидать печеньки
S.s.s.• 16 января 2025
Ответ дляTeonaa
Яка?
Це що, багато?
Державу повинні захищати в першу чергу держслужбовці , включаючи ментів і всіх годуючихся з бюджету. Не рахуючи вчителів і медиків.