Белоснежко• вчера в 20:01

Чоловік без автівки

Дівчата, підтримайте чи що(( Спілкувались так добре вже домовлялись про зустріч, і тут така халепа. Нам по 40 якщо що, не студенти щоб разом щось вирішувати. Ви б дали шанс?
Знаю що перше питання буде про мене: за кермом з 18 років. Без авто своє життя слабенько бачу. Але засмутилася сильно . Так рідко з ким навіть в переписці комунікація хороша 😩
Благоуханочка• вчера в 20:27
Ответ дляДівчина заглядєніє
Чим ви читаєте? Він же європеєць)
Не все читаю. Є робота. Зайшла глянула - відволіктись.
Xвостокрутелка• вчера в 20:27
Ответ дляБелоснежко
Житла закордоном немає а в нього є. Тут ваша правда)
Ну то порівняли слона і моську.20 т і 200.Попробуй його купи,приходиться і економити.Машини зараз у всіх і по 3 на подвірʼї,а от житло,то дуже важко.
автор Белоснежко • вчера в 20:28
Ответ дляДівчина заглядєніє
Може з ’дорого’ ви не вірно переклали сенс розмови? З перекладачем спілкуєтесь?
Ні, вже розмовляю досить сносно. Перекладач не використовую. Працюю в мовній середі
Братья Капли• вчера в 20:28
Ответ дляБелоснежко
Да, но это муж. А тут уже взрослые люди
Так и муж у меня не юноша))
Мишка-шалунишка• вчера в 20:29
Ответ дляБелоснежко
Жилье есть. Но как представлю что на свидание общественным транспортом приедет, аж падает все)) что есть и чего нет 😂
Существует такси. У нас в семье два авто, но в рестик, в гости -на такси
автор Белоснежко • вчера в 20:30
Ответ дляПодругаМужа
напишіть тут потім нам, цікаво))
Так, думаю завтра схожу. Нема чого відтягувати 😁
Бабуся мороз• вчера в 20:31
Ответ дляБелоснежко
Спросила о таком варианте. Говорит продал год назад и не хочет больше. Дорого 🤷‍♀️
Это фигня и проблема не в отсутствии машины, а в его плохом материальном положении. Если ему машина дорого, то сколько он будет тратить на вас? Нисколько?
Найщасливіша• вчера в 20:31
Мой муж человек небедный и никогда не был бедным. Однако у него не только машины никогда не было, но и прав нет. Водить не хочет. Или нанимает машину с водителем, или на такси. Когда мы познакомились, у меня была своя новая машина и стаж 8 лет. И я не представляю себе жизни без машины. Однако уже 17 лет счастливо живем вместе.
автор Белоснежко • вчера в 20:31
Ответ дляМишка-шалунишка
Мы за границей. Тут другие порядки))
Мишка-шалунишка• вчера в 20:33
Ответ дляБелоснежко
Мы за границей. Тут другие порядки))
А с чего вы решили, что мы в Украине? Сейчас полстраны за границей.
Xвостокрутелка• вчера в 20:33
Ответ дляБелоснежко
Мы за границей. Тут другие порядки))
Моя донька в Польщі часто викликає таксі.Що там за порядки в вас?
Найщасливіша• вчера в 20:33
Ответ дляБелоснежко
Мы за границей. Тут другие порядки))
Если большой город, то еще и проблемы с парковкой и пробками.
автор Белоснежко • вчера в 20:34
Ответ дляБабуся мороз
За цветы и ресторан спросил. Ой не знаю уже((
Скоро_вчера• вчера в 20:34
Ответ дляБелоснежко
ну то хто з вас лох і шо ви тут розвели? можливо його нерухомість коштує як 10-15-20 ваших тарантайок, яка з кожним днем тільки дешевшає! авто взагалі не показник, особливо в європі де чудово розвинений транспорт та працює як годинник і набагато простіше, зручніше та дешевше пересуватись на громадському транспорті, та не мати мороки з обслуговуванням авто!
автор Белоснежко • вчера в 20:34
Ответ дляНайщасливіша
Мы заграницей. Тут она вообще необходимость, как по мне
Маруська Му• вчера в 20:35
Ответ дляБелоснежко
Дорого)) все ясно
автор Белоснежко • вчера в 20:35
Ответ дляМишка-шалунишка
Ничего не решила, но тут где я не катаются на свидание на такси 🤷‍♀️ турки только может быть красивым жестом))
Накладні мюслі• вчера в 20:35
Ответ дляМишка-шалунишка
Какие полстраны?
Xвостокрутелка• вчера в 20:35
Ответ дляБелоснежко
Те що ви за кордоном,то звучить в кожному повідомлені.
Найщасливіша• вчера в 20:36
Ответ дляБелоснежко
Мы тоже. Но живем в центе мегаполиса и часто быстрее на такси или rer.
автор Белоснежко • вчера в 20:36
Ответ дляСкоро_вчера
Тут ви 100 відсотків праві. Житло коштує захмарно тут. Ніяка машина не в порівнянні
Бабуся мороз• вчера в 20:37
Ответ дляБелоснежко
Так может следущее свидание ожидает потом за ваш счет. Ну сходите посмотрите вы же ничего не теряете
Маруська Му• вчера в 20:37
Ответ дляБелоснежко
Мы за границей. Тут есть поезд и автобус 😂 такси 100500 деняг стоит
Тим більше. Люди мало уявляють своє життя без авто.
Скоро_вчера• вчера в 20:37
Ответ дляБелоснежко
капець у вас таргани в голові! ви прям встигли прослідкувати за всіма хто на чому на побачення приїздить? ви це серйозно?
автор Белоснежко • вчера в 20:38
Ответ дляXвостокрутелка
Та то треба було в старпості написати)) А то вже і за ТЦК питали і взагалі щоб було Більш ясно
Карапулька• вчера в 20:38
Автор, в моєму оточенні майже всім мужчинкам машини купили…мами😁
І декільком папи, бо там мами безробітні. А всі такі ділові, квартири, машини, тількі самі нічого не досягли, всі їм в клювіку принесли.і як таких поважати, рахуватись з ними?)
Є в переважна меншість, які самі собі і машини придбали, і нерухомість різну і багато, такі викликають повагу в мене. Це я до того, що наявність матеріальних благ не є результатом дій тої чи іншої людини, це може бути мамина черешенька з подарунком)
От нещодавно колега купив сину теслу, квартиру до цього трьох кімнатну, той малий в очах інших тепер супер успішний. А який він насправді - це просто плакати хочеться, бо я з сином колеги була рік в одному кабінеті, ми разом працювали, коли його батько на роботу до нас влаштував. Тупий, примітивний сексист😵‍💫
автор Белоснежко • вчера в 20:39
Ответ дляМаруська Му
От і я не уявляю 🙄
Скоро_вчера• вчера в 20:39
Ответ дляБелоснежко
то про шо тоді взагалі ваш пост і це ідіотське безглузде порівняння що у вас є якась тарантайка, а у нього лише нерухомість в європі? ну реально взагалі ні про що розмова! дуже сподіваюсь що йому не сподобається така неадекватка.
Зубачистка• вчера в 20:39
Чоловік просить у вас шанс?! Чи ви сама для себе його вигадали
автор Белоснежко • вчера в 20:39
Ответ дляСкоро_вчера
Спостережлива 😂