Амелі на мілені• 16 января в 12:28
Люди які палять, ви рахували, скільки грошей щомісяця на це витрачаете?

Джавеліна• 16 января в 12:43
Ответ дляLove_Love_Love_
Рахували це мінімум 500$ в місяць на двох і 6000$ в рік. Можна на Гаваях добре відпочити чи в Мексиці

Це в Америці? Я в Україні значно більше.
Love_Love_Love_• 16 января в 12:44
Ответ дляДжавеліна
Так, ого ви курите

Все знаю від і до• 16 января в 12:44
Ответ дляІллюха Перчик
Гріхом є все те що вас руйнує.
Хто сказав?
Джавеліна• 16 января в 12:44
Ответ дляLove_Love_Love_
Так, ого ви курите

А блін, я читаю одним місцем. Прочитала на їжу

Іллюха Перчик• 16 января в 12:45
Ответ дляВподобайден
«Очистьмо себе від усього, що опоганює тіло і дух, та вдосконалюймо свою святість, виявляючи Божий страх» (2 Коринфян 7:1)
А куріння опоганює тіло, воно визиває багато захворювань.
Ви—подібні до храмів. Ви відрізняєтесь від інших і ви також є домом для Духа Божого—Святого Духа. Апостол Павло сказав: “Чи не знаєте ви, що ви—Божий храм, і Дух Божий у вас пробуває? …Храм Божий святий, а храм той—то ви” (1 Коринтянам 3:16–17). Ваше тіло—це храм для вашого духа.
Якщо ви шанобливо ставитеся до храму, то повинні так само ставитися до свого тіла. Ви можете робити це, дотримуючись Слова мудрості (див. УЗ 89), скромно одягаючись і тримаючи своє тіло в чистоті. Ви повинні також тримати в чистоті своє серце і розум, читаючи, слухаючи і дивлячись лише “те, що приємне Небесному Батькові”
Коли ви чисті розумом і тілом, то можете отримати великі благословення.

Все знаю від і до• 16 января в 12:45
Ответ дляІллюха Перчик
Хтось просить про допомогу коли не знає як самому вибратись,хтось каже що в нього все в порядку поки не загине.Кожен по різному.
А в чому ’ сенс’ вашого спасіння- щоб люди жили і не вмирали?
Джавеліна• 16 января в 12:46
Ответ дляВсе знаю від і до
Приймаю благословення від Перчика переказом на карту

Іллюха Перчик• 16 января в 12:47
Ответ дляВсе знаю від і до
Якщо ви будете старатися жити в чистоті, то від цього тільки вам буде приємно.Ви себе ліпше будете почувати.Це не для когось ви робите ви це робите для себе.Хоча б з такої сторони до цього питання підійдіть що б вам було більш зрозуміліше.
Все знаю від і до• 16 января в 12:47
Ответ дляВподобайден
Куріння тютюну шкідливо. Так.
Вживання перевареної олії де купа шкідливих речовин опоганює тіло
Чи є вживання перевареної олії гріхом?

неДоПриличий• 16 января в 12:47
Ответ дляLove_Love_Love_

Цікаво, хто не палить, відпочивають раз на рік на Гаваях?
Я ні( хоч і не палю. Але відкладати не вмію.

Все знаю від і до• 16 января в 12:49
Ответ дляІллюха Перчик
Саме цікаве,що люди за свою утилізацію ще й платять такі великі гроші.
Дивись, іллюша. Ми всі помремо
Хтось молодим і здоровим в 40 років.
Хтось паралізованим і немічним в 85 років.
Головна задача людини прожити щасливо!
Хтось молодим і здоровим в 40 років.
Головна задача людини прожити щасливо!

Джавеліна• 16 января в 12:50
Ответ длянеДоПриличий
Та на іншу фігню гроші тратяться, але вони скоріше за все не так впливає на організм, тому ще й економія на medical bill в майбутньому
Все знаю від і до• 16 января в 12:50
Ответ дляІллюха Перчик
Ось тут питання
Ми живемо для себе, чи для бога
Іллюха Перчик• 16 января в 12:51
Ответ дляВсе знаю від і до
Дивись, іллюша. Ми всі помремо
Хтось молодим і здоровим в 40 років.
Головна задача людини прожити щасливо!
Хтось молодим і здоровим в 40 років.
Головна задача людини прожити щасливо!
Якщо пити алкоголь,курити і пити каву то від цього ти не будеш щасливий.Прийде час коли ти будеш мріяти про те як від цього позбутися і не будеш знати як.Яке ж тут може бути щастя?
В гости звали?• 16 января в 12:51
Ответ дляВсе знаю від і до
Куріння тютюну шкідливо. Так.
Чи є вживання перевареної олії гріхом?
Вы кого-то встречали с зависимостью потребления масла?
Таким путем можно оправдать зависимость наркомана. Ну, почти одинаково- поел масла-принял дозу.

Все знаю від і до• 16 января в 12:53
Ответ дляІллюха Перчик
Розумієте, я отримую велике задоволення від чашки капучіно зранку і сигарети з ментолом.
От прямо кайфую.
Я прочитала багато книжок, і узнала що всі ми постаріємо і помремо.
Я не збираюсь відмовлятись від шкідливих звичок, щоб мені в умовні 73 не захворіти від умовної астми
От прямо кайфую.
Все знаю від і до• 16 января в 12:54
Ответ дляВ гости звали?
Ок. Вживання солі не корисно для організму.
У 99 відсотків людей залежність від солі

Іллюха Перчик• 16 января в 12:56
Ответ дляВ гости звали?
Як люди захищають пороки.Як би захищали щось корисне, було б чудово.Люди готові свої пороки з кулаками відстоювати.

Все знаю від і до• 16 января в 12:57
Ответ дляІллюха Перчик
От звідки ви можете знати що робить мене щасливою а що ні?
Для мене щастя море, басейн, гори, природа, кава,
Від сигарет я отримую задоволення.
І від кави отримую задоволення
І від спільного кавуна також
А відро раків з пивом- це ж взагалі оргазм!
Прийде час, і я буду тільки радіти що не відмовляла собі в задоволенні
Від сигарет я отримую задоволення.
І від кави отримую задоволення
І від спільного кавуна також

Іллюха Перчик• 16 января в 12:57
Ответ дляВсе знаю від і до
Від сигарет я отримую задоволення.
І від кави отримую задоволення
І від спільного кавуна також
Від сигарет я отримую задоволення.
І від кави отримую задоволення
І від спільного кавуна також
От звідки ви можете знати що робить мене щасливою а що ні? - знаю,я в житті багато чого побачив.
Все знаю від і до• 16 января в 12:59
Ответ дляІллюха Перчик
Це не так працює
Мої пороки це мої пороки. Я їх люблю.
А стороні люди чомусь кажуть - ай яй яй!
Ми ж краще знаємо як тобі правильно жити!
Ми доженемо тебе! І зробимо щасливою!
Мої пороки це мої пороки. Я їх люблю.
Ми доженемо тебе! І зробимо щасливою!

Все знаю від і до• 16 января в 13:02
Ответ дляІллюха Перчик
І я побачила, і я пожила, і дітей вже виростила.
І під дулами танків російських стояла.
І слухала що батьки радили мені на старості років.
Казали.
Танюша - живи на повну! Не відкладай життя!
Життя воно не колись там буде.
Життя воно ось в 20-26-43-54роки.
І під дулами танків російських стояла.
Казали.
Життя воно не колись там буде.
Життя воно ось в 20-26-43-54роки.

Злюка-закусюка• 16 января в 13:04
Багато, але я не п´ю каву)) нігті сама собі роблю, не трачу на бензин та на якісь курси типу похудшання чи ’як знайти себе’
Мої гроші рахує лише син, але розуміє, що в такий час можна не кинути курити, а навпаки- почати

Вподобайден• 16 января в 13:05
Ответ дляВсе знаю від і до
Куріння тютюну шкідливо. Так.
Чи є вживання перевареної олії гріхом?
Людина курить кожен день по декілька разів, цим вбиває своє тіло. Якщо вживати переварену олію кожен день по декілька разів і цим шкодити своєму тілу, так.
В гости звали?• 16 января в 13:05
Ответ дляВсе знаю від і до
І під дулами танків російських стояла.
Казали.
Життя воно не колись там буде.
Життя воно ось в 20-26-43-54роки.
І під дулами танків російських стояла.
Казали.
Життя воно не колись там буде.
Життя воно ось в 20-26-43-54роки.
Курить обязательно чтобы жить полноценно?
Дети ваши курят? Интересно просто.
Жена миллионера• 16 января в 13:09
Ответ длянеДоПриличий
Рождённая тратить копить не может

Ane4ka-9cee• 16 января в 13:10
Я не палю, але чоловік палить, я рахувала, одна пачка десь грн 100*30 днів=3 000. А ще дорожчатимуть цигарки. Мене б жаба давила віддавати стільки на отруту
Жена миллионера• 16 января в 13:10
Ответ дляВ гости звали?
Конечно
Любители фаст-фуда. Люди с расстройством пищевого поведения