ПрипоРошенная• 16 января в 14:21
Давайте спробуємо пограти? Слухаю, але не засуджую.
Коли дитина лягає спати, дістаю Кіндер шоколад і люблю його з червоним сухим вином.
ПрипоРошенная
• 16 января в 14:22
Ответ дляМіряно-переміряно
в смысле делиться своими шалостями?)
люблю ковырять в носу
Ага, і ніяких засуджень, всі ми не ідеальні
Блондинка в Шоколаде• 16 января в 14:22
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
в чем игра? кто выиграет?
Той хто мастурбує🤣🤣🤣Он там,вище коментар
Твердая валюта• 16 января в 14:23
вважаю більшість людей тупими, тому мені важко працювати з людьми, але мені потрібні гроші, тому сиджу на роботі
Гарні диньки• 16 января в 14:24
Ответ дляТвердая валюта
Так це важко
Твердая валюта• 16 января в 14:26
Ответ дляГарні диньки
Так це важко
ну от ви і підтвердили думку вашої начальніци про всіх
Гарні диньки• 16 января в 14:27
Ответ дляТвердая валюта
Саме головне що я вашу думку підтвердила😘
Твердая валюта• 16 января в 14:27
Ответ дляГарні диньки
це факт, мені навіть підтверджувати нічого не потрібно
Знаю бакси• 16 января в 14:30
Ответ дляПрипоРошенная
Не засуджуємо
ммм.. 15 лет назад, зная что мне ничего не будет, избила любовницу родного брата - остригла ее, и вообще превратила ее жизнь в ад. Не сметь меня осуждать.
Фляшка на трьох• 16 января в 14:31
Я достаю бутылку вискаря и апельсинку и глушу, когда дети еще и не думали ложиться. Вернее глушила, уже 12 дней трезвая. А вас вообще осуждать не за что, да и меня тоже. Все взрослые люди и это наш выбор.
Оцененная• 16 января в 14:31
Ответ дляЗнаю бакси
А як ви дізнались, що нічого не буде? Коханка могла мститися у відповідь?
В курсі діла• 16 января в 14:32
Коли дитина лягає спати я починаю рубитись в плейсткйшн , також з шоколадом часто
пьЯНА• 16 января в 14:34
Ответ дляЗнаю бакси
А как вы превратили ее жизнь в ад? Что делали?
Дівка в намисті• 16 января в 14:38
Ответ дляТвердая валюта
Тяжело быть зависимой от тупых людей. Но хоть чашку соответственную купили на работу?
Булькаю• 16 января в 14:39
Ответ дляЗнаю бакси
Ваш комент поза конкуренцією!
Булькаю• 16 января в 14:39
Ответ дляТвердая валюта
Поважаю!
Мороженная курица• 16 января в 14:39
Кажу, що сама купила машину. Насправді коханець подарував) але мені стидно
Червона ікорка• 16 января в 14:39
А я наїла 5 кіло за рік і всі відклалися на пузі, виглядає огидно. Але мені пофіг, бо моє життя-суцільний стрес
Твердая валюта• 16 января в 14:40
Ответ дляДівка в намисті
я, доречі, залежна від гарних і розумних людей, це 2 мої керівники, а от ланки нижче(
нема в мене чашок на роботі, працюю так, що б встала, рот закрила і робоче місце прибране
сама себе прекрасная• 16 января в 14:40
Узнала что умер человек, который кинул меня на деньги. Отпраздновала за бокалом вина
пьЯНА• 16 января в 14:40
Ответ дляМороженная курица
Не переживайте , большинство говорит что квартиры тоже сами купили , а на деле не без помощи )))
Знаю бакси• 16 января в 14:41
Ответ дляОцененная
тема не для этого. кишка у нее тонка, у меня дед в коллегии адвокатов.