палка-копалка• 16 января в 15:51
Що відповісти чоловіку
Пропав на два тижні, сьогодні написав. Я запитала « навіщо пропадати на 2 тижні» він відповів « роботи багато було». Що йому відповісти ? Чесно, це вже систематично, але відповісти хочу.
Божий одуванчик• 16 января в 15:53
Що саме ви хочете? Покричати, чи щось змінити? Якщо покричати, то напишіть всіх матюків, які знаєте якщо змінили- то просто йдіть,ця людина вам не підходить
Ручки-Крючки• 16 января в 15:57
Пропадіть тепер ви на два тижні. Потім з´явитеся, як ні в чому не бувало
66сезон666серия• 16 января в 15:57
Він у вас не зацікавлений або ви в нього не одна, і той і інший варіант так собі.
Катастрофа• 16 января в 16:04
Напишите ему: теперь моя очередь.
И тоже продадите на две недели, делов то.
Ушла и Пришла• 16 января в 16:21
Нічого не відповідати. Зацікавлена в вас людина знайде 2 хвилини написати пару рядків поки прогріває машину, п´є каву чи сидить в туалеті. А випрошувати крихти уваги у не зацікавленої яка згадує про вас коли їй стає нудно - ну таке собі, воно вам треба?
Швидка Настя• 16 января в 16:40
Зачем было ему вообще отвечать? Там Бобик не просто сдох, он и не рождался.