Завтра не пью• 16 января 2025
Вынесла к мусорке остатки еды котам и птицам..ее бомжи забрали жрут
Хотела зверей покормить🤯
миссДавеча• 16 января 2025
Ответ дляПодтяжка
Тогда о чем речь?
О том, что автору обидно, что еду для животных съели бомжи.
Зрадорозганячка• 16 января 2025
Не вірю. В найбагатшій країні світу, де на вулицях тесли і лексуси, ресторани забиті, торгові центри ломляться від покупців, не може такого бути....хіба що, це вчорашні порадниці, яким сто штук на життя не вистачило, вже на смітник бідолашні пішли.
Пусин Кукин• 16 января 2025
Так сумно, що тварин в нашій країні готові підтримати ,а людей ні, ще й так зневажливо