Воздух в банке• Изменено 05 января в 17:00

Ласощі для котів

За які ласощі ваші коти ладні на усе, хоч на задніх лапах ходити?
Є задача подружитись з котом. Намагаюсь задобрити його смаколиками. Але кремові ласощі в стіках Wanpy і Trixie , а також м´ясні палички 4 paws кіт проігнорував. Вологий корм Purina та Savory теж його не вразили.

Років 20 назад у батьків була кішка, яка при своєму вередливому характері, за дешеві ´вітаміни´ по 10 коп/шт могла рідну маму продати.
Хочу зараз щось таке знайти
ФруктЕщеТот• 05 января в 17:01
Валерьянка
Ananasprotivogaz• 05 января в 17:01
Мясо. Баранина или говядина
bonyay• 05 января в 17:03
Згущенка, курине філе(сире)
А що таке?• 05 января в 17:04
Там их три вкуса, не знаю что там намешано, конечно.
Даю справку• 05 января в 17:05
Sheba в стиках, нам ветеринар про него рассказал)
Не знаю и даже не хочу расстраиваться читать, что там в составе, но коты его обожают.
Заюшка_хозяюшка• 05 января в 17:06
ну тут не угадаешь, мой готов на все за палочки от 4 лапы или же заказываю ему большие пачки сушеных палочек от хомфуд.
так же очень любит влажный корм, готов на стену лезть за ним, потому что редко такое даю.
Огурцы очень любит свежие.
тут только метод проб и ошибок )
но самое любимое это конфеты шоколадные и печенье. когда обедаем на кухне его не видно и не слышно. А если вдруг зашуршала упаковка от конфеты, то все, ор на всю квартиру...
побольшомусекретику• 05 января в 17:08
Ответ дляА що таке?
Склад- смерть підшлункової
Голубец• 05 января в 17:08
у меня одной коты любят любую химозу? паста от шерсти - лучшее лакомство, за любой пакетик вискаса или шебы готовы что угодно продать. хрустящие подушечки и утиные кусочки тоже на ура заходят. в принципе готовы жрать все, что движется, одна даже картоху и хлеб может есть
Заюшка_хозяюшка• 05 января в 17:09
Ответ дляГолубец
тоже самое, но мой на натуралке. может из-за того что редко получает влажный корм и так же редко сухой, то готов меня продать за него ахахха
автор Воздух в банке • 05 января в 17:11
Ответ дляпобольшомусекретику
Склад- смерть підшлункової
Я не планую кота цим постійно годувати. Але, є ситуації, коли потрібні такі ´ласощі´, наприклад, в ту ж переносу його треба чимось заманити, щоб він туди зайшов
Заюшка_хозяюшка• 05 января в 17:13
Ответ дляВоздух в банке
ну вот попробуйте, если кот конечно не на постоянке такое ест, то паучи от вискаса и тому подобного говна.
коты едят на ура.
Перша леді колгоспу• 05 января в 17:14
Ответ дляВоздух в банке
Тут только методом проб. Но у меня кошки, подобранные с улицы, едят, что видят. Но в ту же переноску не заманишь ничем. Просто ловлю и закидываю внутрь.
Заюшка_хозяюшка• 05 января в 17:15
Ответ дляПерша леді колгоспу
мой дурачек сам залазит)
но у меня переноска картонная, а коробки это его слабость хахах
автор Воздух в банке • 05 января в 17:22
Ответ дляПерша леді колгоспу
Помер мій тато. Останні 5 років він жив удвох з котом. Кіт визнавав тільки господаря. Їв тільки корм josera для кастрованих котів. Ні смаколиків, ні натуралки не знав.
Зараз дається мені тільки погладити його по голові. При спробі взяти на руки, шипить і царапається. Хотіла показати його ветеринару, бо коту вже 11 років, щоб оглянули, як він, але побачивши переноску, кіт заліз під диван і шипів з під нього.
Поки не уявляю, як його забрати в родину, де є двоє дітей ...
Фуліганка• 05 января в 17:33
Мій кіт з задоволенням їсть і печиво котяче Тріксі, і палички 4 лапи, і пасту Тріксі, і паштетик Гурме, але душу він продасть тільки за маслини і маринад з них.
Балаболка• 05 января в 17:42
Ответ дляВоздух в банке
Замість ласощів краще взяти нормальнгий холістик, вони обожнюють рибний
Даю справку• 05 января в 17:43
Ответ дляБалаболка
Не всегда)
Наш ел Фармину, но точно не как вкусняшки. А рыбу вообще не есть: ни в кормах, ни всежую, ни в конфетах
Балаболка• 05 января в 17:45
Ответ дляДаю справку
Не всегда)
нєа, наші коти фарміну взагалі не люблять
Даю справку• 05 января в 17:47
Ответ дляВоздух в банке
Попробуйте такие средства в дополнение к вкусняшкам
https://pethouse.ua/ru/shop/koshkam/uspokaivauschi...
Даю справку• 05 января в 17:49
Ответ дляБалаболка
Carnilove тоже нет, даже не попробовал.
Зато топчит pro plan - вот пытаюсь с него на Фармину перевести
автор Воздух в банке • 05 января в 17:56
Ответ дляБалаболка
Що таке ´нормальний холістик´?
Балаболка• 05 января в 17:56
Ответ дляДаю справку
Carnilove тоже нет, даже не попробовал.
Nutram (але з ним зараз перебої) або Gosbi (Іспанія).
Проплан і роял підсадили на свої домішки, це як шкідливий фаст фуд, от поитайте склад. Щиро раджу холістик, на одному ветеринарі зекономите купу коштів. Як десерт можна кілька ложок вологого корму давати (консерви або паучі), але не як основний корм, а саме як лакомство.
Балаболка• 05 января в 17:57
Ответ дляВоздух в банке
Що таке ´нормальний холістик´?
Корм холістик – це раціони, які враховують потреби тварин та забезпечують їх необхідними речовинами, які вони отримували б у дикій природі. Коти з ними розцвітають.
Ніякого сміття з віддушками.
Дадосвидания• 05 января в 17:57
Паштет Гурме з тунцем. Тільки говориш слово «паштет», кицька біжить, де б вона не була.
Балаболка• 05 января в 17:58
Ответ дляДадосвидания
там мяса або риби 4%
М´ясо та субпродукти тваринного походження, риба та продукти переробки риби (тунця 4%), продукти переробки овочів, вітаміни та мінеральні речовини, цукри, барвник (Е171), консервант (Е250).
Дадосвидания• 05 января в 18:01
Ответ дляБалаболка
там мяса або риби 4%
Та ми купуємо їй той паштет рази 2 на місяць, не частіше. Корм — Бріт.
Свисток ля-минор• 05 января в 18:01
З вкусняшок можу порадити сушену качку, тоненько настругані слайси. Або кролик. У різних виробників є. Мій заради качки на все готовий, хоч танцювати на задніх лапах. Я з ними до дряпки привчала, то чого тільки не перепробувала. Пан у мене розбалуваний в цьому плані. Тільки зберігати краще в холодильнику відкриту пачку.
Балаболка• 05 января в 18:03
Ответ дляДадосвидания
Він не є холістиком і за ту вартість є краща альтернатива
Балаболка• 05 января в 18:07
Ответ дляСвисток ля-минор
досить гарний варіант, головне брати спеціалізований - щоб без солі та приправ, а саме для звірят. Для виставки та конкурсів ще полюбляють собачі лакомства, там набагато більше варіантів, але є нюанси, краще вже чисто сушене взяти
Свисток ля-минор• 05 января в 18:12
Ответ дляБалаболка
Саме так, з зоомагазину, не саморобні) Мій ще любить сушені кролячі вушка і сушену яловичину для собак. Я нарізаю їх сама тоненькими полосками, бо розірвати не може цілий кусок, тільки обслюнявить. Але качка то найкраще, там полоски маленькі і пачки вистачає надовго, саме як заохочення.