Носки на подтяжках• 16 января в 19:28
Важка ковдра - корисна річ, чи ні?
Хто користувався, розкажіть, будьласка.
І заодно, порекомендуйте, яку і де купляти.
ЖивунаБагамах• 16 января в 19:33
Добре, що спробувала у сестри, як такою укриватися. Це жах))) Мені треба щось легеньке, як пух, щоб і не чула. І дітям не зашло.
Перекус беру завжди• 16 января в 19:35
Треба пробувати, я не можу під ними спати, в мене панічні атаки прямо вії сні починаються
Аноним_• 16 января в 19:41
Сплю под тремя, когда не нахожу одного тяжёлого. Легкие не греют.Все разные.
Советничаю тут• 16 января в 20:03
Ответ дляMs. Android
Мне шерстяная понравилась лелекп Аляска, прям супер
І мені! і ще з штучного пуху, теж Лелека
Скользкая• 16 января в 20:07
У мене важка, 7 кг, скляні гранули.
Сплю під нею, коли прямо накриває халепою якоюсь. Але мені під нею жаркувато, а холодніше зробити не можу, всі інші вдома мерзнуть.
Самий кайф - це щоб 14-15 градусів і важка ковдра. От тоді супер просто.
АнтиТанкист• 16 января в 23:13
В мене Gravity 10 кг, з плюшевою під ковдрою. Задоволена, воно не тепле.
Ответ дляСкользкая
У мене важка, 7 кг, скляні гранули.
У моей свекрови такое есть тоже. Никогда не понимала это, тяжелое одеяло, давит сильно и не комфортно от этого, и главное оно какое-то холодное, там же стекло. Думала, что на лето в жару не так неприятно, а оказывается жарковато))