Альфред Шнитке• 24 декабря 2024

Смачний штолен Biscotti?

Хто купував цього виробника? Пощупала, пухкий коржик, цікаво спробувати. Або який ви рекомендуєте купити штолен. Дякую
Пожарник• 24 декабря 2024
Насчет штолена не знаю, но пасочки у них были отличные. Если увижу штолен возьму.
Большой секретик• 24 декабря 2024
Где его можно купить?
автор Альфред Шнитке • 24 декабря 2024
Ответ дляБольшой секретик
Где его можно купить?
в велмарті сьогодні бачила, можливо в новусі ще буде
Почемучечка• 24 декабря 2024
Щойно їли в офісі, норм за таку вартість, багато родзинок
andronata• 24 декабря 2024
Я купила три на розетці на подарунки. Вже в наявності немає. Але цікаво чи смачний
Бесбардак• 24 декабря 2024
Мені смачний . Духмяний, мʼякий і багато родзинок. Купила спочатку 1 а потім ще три на подарунки
автор Альфред Шнитке • 25 декабря 2024
Ответ дляБесбардак
Дякую. Таки візьму)