Луковая• 17 января в 08:32

В приватний садочок з 3 років- вести в квітні чи вже на вересень?

З цією умовою що влітку я не дуже хочу його возити в садочок, ми живемо в приватному будинку і тут хочеться провести літо на природі а не в місті

Садочок від нас 20 хв їзди
Якщо не водити влітку то все рівно треба платити (щоб зберігалось місце)
Манкоголік• 17 января в 09:43
Повела в садик с ноября))))
Форсия• 17 января в 09:43
Ответ дляБойова
Водите летом,а не весной.На целый день Вы его точно оставлять пока не будете.Сначала на 1-1,5,потом до 12-12,30 и водить можно 2 раза в неделю.Ребенок привыкнет,потом потихоньку добавлять дни и в середине августа можно оставлять на целый день
Мои дети два дня приходили на прогулку со мной, познакомились с воспитателем и детьми, на следующий день пришли на половину дня, на следующий - уже воспитатель позвонила, что все хорошо, пусть остается на весь день. Шли в 3 и 3,5.
Пампушечка• 17 января в 09:56
Ответ дляir.zhuck
це в державних садочках!
в приватному садочку, де була моя донька була проста схема:
перший день - дві години разом з мамою чи татом в групі,
другий день - пів дня, але батьки знаходяться на території садочку і на прогулянці дитина їх побачить,
третій день - або повтор другого або вже додають сон.
і за тиждень дитина входить повністю в розклад всіх дітей.
Моя донька, так сталось і в перший день перші 30 хвилин була без мене (я оформлювала доки) і вона так гарно себе поводила (так як ми ходили на розвивашки і дитина була обізнана з викладачами іншими) і її порекомендували зразу на пів дня залишити. я побула з неї півгодинки - подивились, що їй комфортно. і залишили її на пів дня.
і дуже швидко влилась в повний день.

а знайома моя в той самий час повела свого сина в державний садочок - то дитина пів року вливалась за тими схемами, що і ви прописали....
Так у вас уже дитина була в курсі, знайоме місце, знайомі люди. Тобто, вже була адаптована.

Моя старша була дуже мамська-мамська, важко відпускала мене. Хоча пішла у 4,3. Зараз їй 13 і навіть донедавна у неї були кошмари, що мама її лишає і йде на вертаючись. І вихователька, зважаючи на її особливості, запропонувала так зробити.
Молодший інший, але пішов у 3,2, тому я теж з ним таку схему провернула.
Дуже вдало, я вважаю. Хоча і доводилося няню наймати, бо я працювала. Але про садочок обидва згадують із позитивом і коли ходили, не було проблем, хворіли сезонно, не ридали.
ВільнаНазавжди• 17 января в 10:09
Если вы не работаете, зачем его вообще туда водить? Чтоб лечить неделя через неделю?
Бойова• 17 января в 10:58
Ответ дляФорсия
Я своего в 2 отдавала в ясли,у меня не так все гладко прошло(
Бойова• 17 января в 10:59
Ответ дляВільнаНазавжди
Тот же вопрос.Мой 4 дня ходил-2-3 недели дома.Летом мог дней 10 походить.
ir.zhuck• 17 января в 16:28
Ответ дляПампушечка

а де я написала, що приватний садочок, куди пішла моя донька, був їй знайомий? не придумуйте!!!
вона туди пішла в 2 роки і 2 місяці і це був її перший дитячий садочок і вперше без мене!