Якось так і живу• 17 января 2025
Власники собак, а ви прибираєте за своєю собакою на вулиці?
Та не реву я• 17 января 2025
Ответ дляПекельнi Борошна
анука анука раскажите как вы жиденькое будете прибирать ? пакетиком разотрете?
Не, ответственные собачники гуляют с ведром, шваброй и моющими
Несу пургу• 17 января 2025
Ответ дляПекельнi Борошна
потому и убираете что у вас йорк а не коняка 80 килограмовая
Колись бачила - молодий хлопець, красивий, стильно одягнений іде по бульвару з мастіфом. по обидві сторони бульвару магазини, кафешки. і тут його собака посеред дороги сідає к.....ти . він вголос каже ’бля...’, чекає закінчення процесу, дістає пакет і прибирає! от чесно, молодець
Холодная каша• 17 января 2025
Ответ дляТа не реву я
Тоже об этом подумала. И вообще такое впечатление, что только советчицы убирают дерьмо за своими собаками. На улице в 99 процентов никто не убирает. А ещё б мыли бы собакам обосранные задницы, перед тем как сажать из в продуктовые тележки. У нас в Сильпо есть песомобили, но нет, им это неинтересно, им надо в обычные тележки сажать этих вонючих собак
Та кто там убирает, трындят, не напишут же они тут что засранки вместе со своими псами. А про жопы грязные то вообще, они же с теми псами чуть ли не в засос целуются, как у них жопы грязные могут быть вы что?
Ужгород• 17 января 2025
Ответ дляСливочная пенка
Не убираю, бо моя мини псинка какает и писает только в местах, где никто не ходит, в стороне от дорожек.
От ви коза
Ужгород• 17 января 2025
Ответ дляФФФФристайла
Совсем жидкого не было, но убираю любой. Даже если выхожу , когда темно ,свечу телефоном и убираю
Господи мій один раз в кущах наклав. Я туди просто пролізти не могла. Три дні чесне слово думала про це. Мені так неприємно за себе було )
Метровий сантиметр• 17 января 2025
В 20-21 году видела многих собачников убирающих за своими собаками, сейчас очень редко вижу. И даже те, кто убирал раньше, перестали это делать (
Леди Г• 17 января 2025
Ответ дляГЛЮкоза
А якщо в питомця понос? Теж прибираєте?
Так. Серветкою і в пакет. Пакети по 10 шт в кожній сумці куртці-кофті. Бісить коли скрізь повно гівна і моя собака може по ньому пробігтися. Навіть якщо десь під кущем, то всерівно лізу. Бо моя буде назад бігти і сама ж в нього може влізти, бо скаче як олень, хоч і мала. А ще пам´ятаю, як не було собаки, а син був малий і кожен раз після прогулянок здирати те гівно.
Леди Г• 17 января 2025
Ответ дляПекельнi Борошна
В мене з пакетами і звичайні серветки з собою. Пакет на руку, декілька серветок в пакет. Вимокала, зішкребла одразу замотуючи в пакет. Коли з´явилася собака, яку так просив син, то в мене тепер завжди набір з собою : пакети, сухі серветки, вологі, ліхтарик.
Леди Г• 17 января 2025
Ответ дляУжгород
А я полізла )))
Ужгород• 17 января 2025
Ответ дляЛеди Г
А я полізла )))
Ви мені знову хочете гельштат відкрити ?🤣🤣🤣
Леди Г• 17 января 2025
Ответ дляУжгород
Ні. Просто я знаю, що моя собака скрізь гівно знайде, хоч чуже, хоч своє. І син в мене за палицями лізе в різні хащі. Тож я буду мучитися більше Вашого, як не приберу.))))
Леди Г• 17 января 2025
Доречі, після появи собацюні, я тепер в сепермаркетах можу не купувати пакети для овочів, якщо забула екоторбинку, або незапланований похід. А потім той пакетик йде на прибирання. В мене в кожній кишені купа пакетів. Треба ще якось знайти паперові пакети. Я якось про це за 5 місяців не додумалася(((
Фрекен бок• 17 января 2025
Ответ дляAllemagne
Вот почитаешь здесь - абсолютно все убирают. Кто тогда все эти люди с питомцами, после которых заминирован весь двор?!
Це люди, які не читають Совєтчіцу
черная мамба• 17 января 2025
Маю дві, прибираю за виключеня одного місця )) в сусідньому будинку одна мешканка через вікно викидає кістки, хліб, залишки їжі - на питання навіщо це робити, відповіла що ій шкода пташок! І те ще пташечки не доїдатють - це ж натуральне, це ж добриво для клумби !
Одна з моїх собак дуже полюбляє ходити в туалет під іі вікно - принципово там не прибираю - це ж добриво для клумби )))
Ужгород• 17 января 2025
Ответ дляЛеди Г
Ми навіть у тій стороні тепер не гуляємо 🤣🤣🤣
Ужгород• 17 января 2025
Ответ дляЛеди Г
Ухти)
Пекельнi Борошна• 17 января 2025
Ответ дляЛеди Г
а пакєт той потім куди? от думаєте двірники і мусорщіки радіють вашому розмазаному гівну по мусорках та машині для вивозу
Борщик• 17 января 2025
Прибираю, купую спеціальні пакетики. Але, на жаль, відсотків 80 людей не прибирають. А ще куча мужиків харкають собі під ноги, прямо на асфальт. Не говорячи вже про те, скільки чоловіків дозволяють собі ходити в туалет ’під кустик’ просто там, де їм цього захотілось. Короче, не просто так нас вважають країною 3 світу((( ...Поливайте
Пекельнi Борошна• 17 января 2025
Ответ дляБорщик
Прікінтє а земля навкруги це останкі інших тварин і рослин і продукти їхньої життєдіяльності як ви можете витирпіте це?
Борщик• 17 января 2025
Ответ дляПекельнi Борошна
Я ніяк це не терплю. Я можу відповідати тільки за себе. Для себе я вирішила, що не буду бидлом. Ось і все
Мэри Попкинс• 17 января 2025
Ответ дляСливочная пенка
Я говно своей собаки сейчас на листьях иногда и не вижу)) Его мало. А вечером и подавно. Мы под забором выгуливаемся, там никто не бегает.
вот типичный собачник. И добавьте что это же разлагается (нет) и что, а вот наркомаааны и следите за ними лучше!
Мэри Попкинс• 17 января 2025
тоже хочу искренне написать большое спасибо, тем кто убирает, вы герои. Жму руку
Мэри Попкинс• 17 января 2025
Фекалии собак могут быть опасны для других животных и для человека, в особенности для маленьких детей. В фекалиях могут содержаться опасные бактерии либо личинки паразитов: различные аскариды, сальмонелла, солитер, бычий цепень.
На поверхности почвы собачьи экскременты очень медленно разлагаются. Они “обжигают” почву и растения, а это приводит к гибели зеленых насаждений. В тех местах, где собаки постоянно ходят в туалет, растениям будет сложно расти в принципе.
Леди Г• 17 января 2025
Ответ дляПекельнi Борошна
Так він же зв´язаний. Чи двірник кожен пакетик розв´язує?