Первоклашка Я• 18 января 2025
Це вважається нетриманням?
Маю проблеми із сечовипусканням, скоро буду йти на цистоскопію.
Виникло питання.
Жінка. Пісяю сидячи, витираюся стоячи. Останнім часом почала помічати на обідку унітазу краплю сечі. Я так розумію, виділяється, коли встаю з унітазу. Це нормально? Чи це вже вважати нетриманням? Дякую!
Виникло питання.
Кумедна• 18 января 2025
Не обижайтесь. Даже мокрые трусы после чихания в некоторых случаях это норма, а Вы про каплю на унитазе. Не паникуйте, недержание это другое.
Лама_мама• 18 января 2025
Ответ дляКумедна
Ржу)) Писю струхивать не пробовали?) Блин, ну Вы серьёзно?
Чисто из интереса, как это делается?
Кумедна• 18 января 2025
Ответ дляЛама_мама
Чисто из интереса, как это делается?
Ну х.з. как мальчики наверное, только всем корпусом активно двигать, руками ж не получится. Я даже плохо понимаю зачем вытирать стоя, а Вы тут дополнительными вопросами валите))
Первоклашка Я
• 18 января 2025
Ответ дляКумедна
А я навпаки, не вмію підтиратися сидячи😁
Первоклашка Я
• 18 января 2025
Ответ дляКумедна
Серйозно. Стільки часу страждаю, що вже тривога від кожної дрібнички
Кукарачка• 18 января 2025
Ответ дляПервоклашка Я
Ну так зрозуміло звідки та крапля, якщо ви стоячи підтираєтесь. Чому ви панікуєте? Тут кашлянути/чихнути страшно(((
Ёшки_Матрёшки• 18 января 2025
Нертиманея-коли не добігаєш до туалету,в мене після кави так .
Не дай Бог!
Первоклашка Я
• 19 января 2025
Ответ дляАлина-1240
Нет.и с цистоскопиями не лезьте туда,проблем не оберетесь.узи в помощь
Чому?