МЧСница• 18 января 2025

Просят помочь. Как отказаться?

Вопрос следующий. В доме создают ОСББ на 96 квартир… Есть инициативная группа и будущий председатель, которой платим небольшую сумму в фонд за работу по созданию этого ОСББ. Но дело вот в чем… я финансист по профессии и она это узнала. За последний месяц раз 5 уже обращалась общитать суммы, свести таблицы.. И блин, это все на энтузиазме… конфетку принесла. Дошло до того что с последней таблицей я сидела 2 часа в свой выходной. Как вежливо отказаться от такого бесплатного подряда?)))
все по ГОСТу!• 18 января 2025
Ответ дляЗубачистка
Ви замахаєтесь, а у мене все нормально.
При чем здесь нормально или ненормально. Выносить мусор за соседями замахаетесь.
Конфиденциальность• 18 января 2025
Общитать уже обсудили?)
Курочка-чубаточка• 18 января 2025
Ответ длявсе по ГОСТу!
Ну,если зашла речь о ОСББ...
Наше правление спит и видит заверенные мусоропроводы, ссылаясь при этом на заграницу и наше ограниченное мышление.
Девочки, у вас в многоэтажных домах есть мусоропроводы?
У нас заварены и это супер. Нет этого страшного штына.
Зубачистка• 18 января 2025
Ответ длявсе по ГОСТу!
А что все соседи сразу стали недееспособными вынести свой мусор?
Обнемашечка• 18 января 2025
Ответ длявсе по ГОСТу!
Ну,если зашла речь о ОСББ...
Заварили
Гладиолус• 19 января 2025
Ответ дляЛипка-прилипка
Тобто нічого ))
Чи шукають таких як автор, щоб зробили те, чим повинні займатися вони?
А з якого дива ПОВИННі займатись вони? Вони теж можуть займатися сімʼєю

Це і є тепер нашою основною проблемою, ми стали як нєгри 😁всі нам повинні
Але не ми самі
Гладиолус• 19 января 2025
Ответ дляDaisy777
Набирать имена всех жильцов дома, площади квартир, жилые и нежилые и тд А кто у вас этим занимался?
А що, нема шаблону?)
Липка-прилипка• 19 января 2025
Ответ дляГладиолус

Але не ми самі
Вони - ініціативна група. Тобто погодилися займатися цими питаннями. Безкоштовно чи ні - незрозуміло, бо автор про це не написала.
А автор в цю групу не входить. Тож допомогати може виключно по бажанню. Вона вже допомогла, більше не хоче (принаймі безкоштовно). Тож, або їй пропонують оплату, або роблять сами (чи шукають інших помічників)
Гладиолус• 19 января 2025
Ответ дляЛипка-прилипка
Тобто ви взагалі не розумієте процесів
Ініціативна група- це група,обмежена кількістю
Бо ініціатори осбб- всі хто приймає за осбб
Тобто якщо то безкоштовно то всі приймають участь за для функціоналу осбб
Липка-прилипка• 19 января 2025
Ответ дляГладиолус
Тобто ви взагалі не розумієте процесів
Чудово я все розумію. Гадаєте всі 96 квартир вже прийняли таку саму участь в створенні ОСББ, як і автор?
Гладиолус• 19 января 2025
Ответ дляЛипка-прилипка
Гадаю, якщо нема розуміння спільної справи і виконання деяких робіт за необхідності, це потрібно озвучити або взагалі не лізти
До того ж участь автора доволі перебільшена)) робити все кожного разу непотрібно, достатньо зберегтись та оновлювати данні
Або навчити іншого
Звична проблема нашого товариства-ніхто не хоче брати на себе відповідальність, всі люблять кваліфіковано, але щоб з магічної палочки
Липка-прилипка• 19 января 2025
Ответ дляГладиолус
Або навчити іншого
В темі конкретна ситуація і конкретне питання.
Не розумію, нащо переходити від неї до глобальних речей?
Як я розумію, ви вважаєте, що автор повинна взяти на себе цю роботу на постійній основі). І ви не відповіли, вважаєте всі квартири вже взяли участь?
Гладиолус• 19 января 2025
Ответ дляЛипка-прилипка
Чому вони глобальні? Вони- фундаментальні, це як мʼяке та тепле
Я вважаю, що вона може озвучити, взяти, відхилити, обучити тощо
Все залежить від її бажання та міри відповідальності
Не тільки всі 96 квартир не взяли участь , а ще й бабусідідусінемовлятататощо)
Товариство на те й товариство, що вкладення одних в чомусь більше більше за інших
Головна мета- кінцевий результат
Якщо на нього забʼють всі, то його не буде
Липка-прилипка• 19 января 2025
Ответ дляГладиолус
Головна мета- кінцевий результат
Навіть сперечатись не буду, нехай фундаментальні.
Я зрозуміла - в 95 квартирах живуть виключно бабусідідусінемовлята. Тому святий обов´язок автора мовчки виконувати те, що їй каже майбутня голова ОСББ )))
Гладиолус• 19 января 2025
Ответ дляЛипка-прилипка
У вас якісь крайнощі,спробуйте вкл раціональне мислення
Липка-прилипка• 19 января 2025
Ответ дляГладиолус
Це у вас крайнощі. Людина вже допомогла. Більше не хоче. Або не безкоштовно. Але ви чогось вважаєте, що вона повинна це робити і далі. Ще й починаєте розповідати, що через таких, як вона в нашому суспільстві не все гаразд. Нащо ви це робите?
Гладиолус• 19 января 2025
Ответ дляЛипка-прилипка
Тому що справи свої потрібно закінчувати , а не кидати посеред дороги
Так, через таких як вона: взялася, кинула
Хоча як би не взялася й не покинула, то ситуація б була іншою: вирішили б це питання, не враховуючи її допомогу
Бо ще є рот
Він в нас для того, щоб плани свої озвучувати в тому числі, а не писати на якосусь форумі своє возмущкніє»
І знаходиться група підтримки , яка жде манни з неба , вроді вас, що сподіваються на младенчиків😁
Навіщо ви це робите????
Липка-прилипка• 20 января 2025
Ответ дляГладиолус
Бо ще є рот
Навіщо ви це робите????
Хто сказав, що вона робить одну і ту саму таблицю?
І чому, якщо вона її зробила, вносити зміни не може хтось інший?
Єдине з чим згодна - треба озвучувати це на місці, а не в інеті писати