"єЗараз" — це застосунок, що надсилатиме сповіщення із фразами, які мотивують і надихають. Його розробили креативна агенція I AM IDEA та стартап-студія Kiss My Apps за підтримки Міністерства цифрової трансформації.
Для роботи застосунку достатньо ввести ваше ім´я та ввімкнути сповіщення. Після цього він надсилатиме повідомлення про необхідність зупинитися, вдихнути й зосередитися на поточному моменті. У застосунку можна змінювати колір фону й ділитися в соцмережах фразами, що сподобалися.
’Основна мета — допомогти людині не загубитися в щоденних турботах і не втрачати зв’язок із собою’, — написав Артем Бородатюк, засновник групи компаній Netpeak Group, куди й уходить Kiss My Apps.
Завантажити застосунок можна в App Store та Google Play. У крамниці Apple він уже посів 24 місце за темою ’Стиль життя’.
Sova splushka• 18 января в 10:20
А можна наші податки витрачати на якісь менш дебільні цілі?
Клумби і то виглядають конструктивніше на фоні цього.
Тинка_тинка• 18 января в 10:51
Фигня. Улучшение психологического состояния ботом??? Точно что езараза.
Ангел сошедший с небес• 18 января в 11:58
Ответ дляSova splushka
Ще й назва компанії ’говоряща’ - майже кіс май есс