Стрибну в гречку• 18 января в 10:00

Що у вас важливіше в книгах, динамічний сюжет чи переживання персонажів?

Админко• 18 января в 10:00
Сюжет.
Форсия• 18 января в 10:02
Сюжет. Описание переживаний могу читать только у классиков, типа Золя, Цвейга или Толстова, Достоевского, они хоть пишут хорошо.
Шкала Радощів• 18 января в 10:03
Сюжет
Я шалунья• 18 января в 10:05
Конечно, сюжет
Я_канеша_извиняюсь• 18 января в 10:05
А книгах мені важлива мова якою пише письменник, люблю щоб текст був ’ смачним’.
Кайдашева сім´я - моя любов. Перечитую саме тому що смачно написано.
Граф Монтекрісто просто шедевр саме в процесі читання насолоджуєшся.
Повія Панаса Мирного - я наче перенеслась в ті часи.
неДоЖиру• 18 января в 10:06
Стиль написания, логика написанного. Сюжет
julia-678c• 18 января в 10:07
Динамический сюжет
Забрызжу ядом• 18 января в 10:08
Цікаве питання, ніколи не задумувалася. Перебираю зараз книги, які дуже сподобалися, там є і з динамічним/нединамічним сюжетом, і з/без детального опису переживань героїв. Тобто для мене це не є якісь обов´язкові елементи. Головне ідея книги, гармонійна форма її втілення і цілісність героїв.
ЯспАкойнаЯ• 18 января в 10:11
Сюжет
Щедрик ведрик• 18 января в 10:18
Важлива мова, в плані побудови речень+ сюжет. Вище писали про ’смачний’ текст. Так, це найголовніше
Кукусикиииииии• 18 января в 10:36
Информация, которая может мне помочь.
Флюорография гуся• 18 января в 20:37
Сюжет, який держить в напрузі