Сорока-ворона• Изменено 18 января 2025
Переживаю що люди скажуть
Почали ходити на ковзанку сімʼєю.
Чоловік вміє з дитинства, донька навчилася з другого разу. Я була 5 разів і ніякого прогресу. Намотую круги тримаючися за бортик.
Кажу «їдьте без мене»
А вони не хочуть, кажуть що то час сімʼї разом, що б я їхала з ними на ковзанку. Я і не проти бродити там за бортик, але мені здається що люди мене осуджують.
Бачила знайому, вона на мене глянула зі співчуттям..
Принизливо було.
Мені під 40. Там все молодь. І я реально не вчуся. Що б ви робили на моєму місці?
Кажу «їдьте без мене»
Принизливо було.
Пес Патрон• 18 января 2025
Автор, сперва вы ноете, ’что люди скажут’
Я вам говорю, что думаю.
Но вы опять ноете, вам не подходит, что я думаю)
Я вам говорю, что думаю.
Сорока-ворона
• 18 января 2025
Ответ дляПес Патрон
Типа вы сейчас не помои льете.
Ваши излияния помои и есть
Я вам даю взаємну характеристику по вашій писанині.
Токсична, сповнена негативом жінка, яка травить, буллить і розсуждає як мене терплять через мою невпевненість. Сюр..
Сорока-ворона
• 18 января 2025
Ответ дляПес Патрон
Я вам говорю, что думаю.
Ви хамите і ображаєте. Не вмієте інакше, бо вас вулиця виховувала чи що?
Як гопниця.
Пес Патрон• 18 января 2025
Ответ дляСорока-ворона
О, прорвало обиженку.
Вы уже не думаете, что о вас скажут другие?
Обычно слово ’токсичный’ используют именно ’токсичные люди’)
Мне без сахара• 18 января 2025
Ответ дляСорока-ворона
Ну основна маса -молодь.
Мого віку і старші - одиниці.
Так, є такі як я, які ходять бо бортику. Але наприклад була жінка ходила за бортик як і я. А через 2 голини вже акуратно каталася на середині. А я 10 годин вже відгуляла на ковзанці і прогресу нуль
Мого віку і старші - одиниці.
Та ладно. Мы недавно в Калуш на каток погнали большой компанией 40+. Надо было это видеть 🤣. Никому не стыдно. Серьезно. Всем вокруг пофиг. На вас посмотрели и через секунду забыли. Подруга моя больше времени в горизонтальном положении провела, пытаясь встать 😂. Это же весело!
Сорока-ворона
• 18 января 2025
Ответ дляПес Патрон
О, прорвало обиженку.
О, «сильний» аргумент. Токсичний - негативний, тошний, отруйний ядом.
Такий як ви, яка прийшла з ходу хамити і травити жінку яка не вміє кататися на ковзанах і невпевнено почувається.
Сорока-ворона
• 18 января 2025
Ответ дляМне без сахара
З компанією трохи не так. Була б в мене подруга така ж як я, яка не вміє, то було б весело. А моя подруга гарно вміє)
Тай таке..
А одна ви б також їздила в моїй ситуації?
Тай таке..
Небалувана Галя• 18 января 2025
Ответ дляСорока-ворона
На якій підставі ви вирішили переходити на особисті образи?
Поэтому для вас главное- шо люди скажуть. Вам человек написал, что делал бы на Вашем месте, а Вы это восприняли как личное оскорбление. Работайте с самооценкой и тогда будете делать как Вы хотите, а не как захотят другие.
Сорока-ворона
• 18 января 2025
Ответ дляНебалувана Галя
Людина нахамила мені. З усіх відповідей лише вона перейшла на хамство. Крім поради «лічити мозок» яку ви пропонуєте виправдовувати як норму спілкування на ресурсі, є ще комент 2: що липка, душна, не знає як мене інші терплять.
Ви серйозно будете писати зараз що проблема у моєму сприйняті?
Небалувана Галя• 18 января 2025
Ответ дляСорока-ворона
Мне нечего больше Вам сказать. Все, что я думаю, написала в первом комментарии.
Мне без сахара• 18 января 2025
Ответ дляСорока-ворона
Тай таке..
Одной скучно. Но вы же не одна, а с семьей. Конечно, ездила бы😊
Сорока-ворона
• 18 января 2025
Ответ дляМне без сахара
Дякую)
Тоді буду збиратися. День 6 тий)))
Мне без сахара• 18 января 2025
Ответ дляСорока-ворона
Дякую)
Тоді буду збиратися. День 6 тий)))
Отлично 😊👍
Дон Пэдро• 18 января 2025
Ответ дляСорока-ворона
Якби знала що людей нема, їхала б. А знаючи зо зараз там буде повно народу, мені незручно. Враження що я лише заважаю
автор, а що станеться, чкщо хтось подумає про вас погано?
Те, що ви описуєте - це прояви соціальної тривоги, і це успішно лікується в психотерапії.
Але саме соціальну фобію можна здолати і самостійно, без допомоги психотерапевта. Це з мого професійного досвіду.
Просто дійте, наче у вас немає страху зганьбитись на людях, головне не уникайте.
Сорока-ворона
• 18 января 2025
Ответ дляДон Пэдро
Ну перші 5 разів я ще думала що я навчуся, і все буде ок. Поки новеннька то можна «позоритися». Але я вже не новенька. Мене вже всі там знають, хто там працює)))
Я вже зрозуміла, що діла не буде. Знайома так глянула і не раз, а кілька разів. Я ій привіталася з посмішкою на всі зуби. А вона зі співчуттям глянула .. принизливо було
Дон Пэдро• 18 января 2025
Ответ дляСорока-ворона
вы не знаєте про що вона подумала) Можливо вона навпаки позаздрила вашій наполегливості?)
Один з факторів, які підтримують високу соціальну тривогу - читання думок інших людей і приписування їм ваших думок.
Зверніть увагу на перший коментар і вашу реакцію на нього. Ви запитали, щоб ви робили (тобто усі ми, хто читає тему). І людина вам відповіла очевидно ЗА СЕБЕ, що вона б лікувала мозги.
Людина писала про себе, але ви це сприйняли очевидно як особисту образу.
Пишу очевидно, тому що я також не вмію читати думки і роблю тільки припущення, які б потім перевіряла. Думаю ви приблизно зрозуміли, в якому напрямі можна рухатись.