Cinnamonka• 18 января в 14:08

Облисіло пузо в кота

Всім привіт. Можливо хтось з таким стикався, або знає, в чому може бути причина? В котика рік тому почало лисіти пузо. Обробляли селафортом, наче трохи зупинилось, але буквально на місяць, потім знову все повернулось, і зона облисіння стала ще більшою. Ветеринар виключив варіант підшкірного кліща та дерматитів, сказав, що з котиком все ок, і, що це він сам собі так вилизує пузо, швидше за все, від стресу. І справді, незадовго до того як це почалось, ми з котиком мали кількаденну поїздку, що справді могло бути стресом для нього. Але вже пройшов рік, і я не уявляю, який у нього зараз може бути стрес, у нас дітей немає, ми з чоловіком його любимо і балуємо) вет продав нам спеціальний дифузор, який виділяє котячі заспокійливі ферамони. Результату 0, пузо й далі лисіє, я й справді бачу, що він його постійно лиже, як відучити - не знаю. Може в когось була подібна ситуація, або хтось щось може порекомендувати?
Вся в кредитах• 18 января в 14:10
Стресс может быть. У моей под обстрелами полысел кончик хвостика
Бадабум• 18 января в 14:10
У нашего тоже стало лысое пузо. Оказался диабет.
автор Cinnamonka • 18 января в 14:12
Ответ дляБадабум
Були ще якісь симптоми?
So_so• 18 января в 14:13
Это от стресса, у моего тоже такое было(
Бла бла бла• 18 января в 14:13
Было такое у кота. Он постоянно вылизывал, потому, что почки беспокоили. Хорошо, пошли к нормальному ветеринару, избежали кучи проблем.
автор Cinnamonka • 18 января в 14:14
Ответ дляБла бла бла
Були ще якісь симптоми, чи по аналізах зрозуміли, що це почки?
Бубль Гум)• 18 января в 14:14
Было у кошки.
Рак.
автор Cinnamonka • 18 января в 14:14
Ответ дляSo_so
Як з цим боролись? Знали причину стресу?
КликОЛЬКА• 18 января в 14:15
Может витамины надо??
Бла бла бла• 18 января в 14:15
Ответ дляCinnamonka
Нет, не было. И по анализам первая калека- ветеринар( пардон) ничего не сказала. Переделывали у другого доктора плюс узи.
автор Cinnamonka • 18 января в 14:15
Ответ дляБубль Гум)
Было у кошки.
Рак.
Який жах.
автор Cinnamonka • 18 января в 14:17
Ответ дляКликОЛЬКА
Может витамины надо??
Не знаю навіть які. Харчується кормом карнілав. З додаткових вітамінів періодично мальтпасту для виведення шерсті даємо.
автор Cinnamonka • 18 января в 14:20
Ответ дляБла бла бла
Можливо і нам потрібно УЗД🤔 ну лікар його так пожмякав нормально, сказав що болючих відчуттів укота немає, тому наче все норм.
Бла бла бла• 18 января в 14:22
Ответ дляCinnamonka
Не знаю. Со своим котом я бы перестраховалась. У него через много лет после этого была почечная недостаточность и это страшно. Возможно у вашего что-то другое. Может реально витаминов не хватает.
So_so• 18 января в 14:28
Ответ дляCinnamonka
Никак не боролись, потом такое начиналось на всё, что в его понимании стресс - кто-то приехал, уехал.
Электричка• 18 января в 15:06
У моей такая была аллергия на курятину. То подмышки полысеет, то пузо. Пока не нашла причину.
Паштет гурме с курицей ей не подошёл
Я не в теме• 18 января в 15:09
У кота теж облізло пузо. Ветеринар відразу сказав, що це проблема з якимись залозами біля .опи. Зробив масаж. Тепер пузо потроху обростає
Зам. зав. Анонима• 18 января в 16:57
У моей кошки тоже такое. Анализы сдавали, УЗИ делали, витамины пили. Стресса, вроде, нет. А пузо лысое. Лет пять уже так...(((
Оля_с_киркою• 18 января в 17:43
У сусідського кота теж так було. З´ясували причину не одразу, виявилось, що це через алергію на корм
автор Cinnamonka • 18 января в 17:45
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Цікаво) але, якщо це суто візуальна проблема, то не страшно, головне, щоб кішка була здорова
автор Cinnamonka • 18 января в 17:47
Ответ дляОля_с_киркою
Сумніваюсь, що у нас те ж саме, адже корми змінювали вже кілька разів.
Б´ю байдики• 18 января в 18:54
Анализы крови.Проверить почки, сделать УЗИ. Просто осмотр этого не покажет