ЗновЗдоров• 18 января 2025
У кого кривая спина (сколиоз, кифоз и т.п.), как вы живёте?
Не болит ли у вас спина? Занимаетесь ли вы спортом или лфк для спины, ходите ли на массажи?
Вы не комплексуете раздеваться, например на пляже или перед новым мужчиной?
Заранее спасибо за ответы.
КондуктЕр тролейбуса• 18 января 2025
В мене не видно, але якщо розслаблюся то пузо вперед . Стараюсь тримати осанку
Работать надо• 18 января 2025
Болела, поэтому без ежедневного спорта никуда. У меня круглая спина, благодаря спорту значительно улучшилось состояние
Заела_пластинка• 18 января 2025
Болит уже давно, годами, но терпимо, муж массаж делает, после него жить можно.
Ms. Сама прямота• 18 января 2025
В дитинстві була 2 ступень сколіозу. В дорослому віці зняли діагноз. Спина рівна. Займаюсь спортом
Море Щастя• 18 января 2025
Ответ дляMs. Сама прямота
Вас лікували в дитинстві?
Лівий Локіть• 18 января 2025
Кифоз, болит каждый день( не комплексую, уже привыкла к сутулости. Периодами занималась степ аэробикой, растяжками, плаванием. Лучше не становится. Болит сильнее. Не занимаюсь пока ничем
Творю чудеса• 18 января 2025
Сколиоз. Одно плечо выше другого
Никаких комплексов всю жизнь. На внимании мужчин тоже не сказывается.
Ms. Сама прямота• 18 января 2025
Ответ дляМоре Щастя
Вас лікували в дитинстві?
Так і багато. Навіть лежала в лікарні
Сиджу тихенько• 19 января 2025
Ответ дляMs. Сама прямота
Так і багато. Навіть лежала в лікарні
А якщо не секрет, де ви лікувались? Мого сина в лікарні тільки - зробили додаткові аналізі, дослідження, написали довгу бумажку і відправили додому..все. Вже більше року вовтузимось до різних лікарів.
Звичайне лфк не допомагає
Ms. Сама прямота• 19 января 2025
Ответ дляСиджу тихенько
Звичайне лфк не допомагає
В Полтаві я лежала в спеціальній лікарні де лікують таке. Там при лікарні і школа відразу була. Батьки оплачували масажі майже круглий рік, плюс я їздила в диспансер в Полтаві, робиш лфк, тобі роблять масаж безкоштовно.
Але ж мені вже 35 років. Це було дуже давно, да і вже майже 20 років як живу в Києві.
Проходила влк, на вступ до мвд- сколіоз був функціональний, до 10%.
Ms. Сама прямота• 19 января 2025
Ответ дляСиджу тихенько
Звичайне лфк не допомагає
Ось тут мене лікували
Сиджу тихенько• 19 января 2025
Ответ дляMs. Сама прямота
Ось тут мене лікували
Дякую, ми теж в Києві.
Вже в розпачі, тягаю того сина туди- сюди. Зараз хоча б вдома робить вправи, які лікар наказав + масаж.
В приватній клініці нарахували повний комплекс за чималу сумму, поки відкладаю..
Ms. Сама прямота• 19 января 2025
Ответ дляСиджу тихенько
Дякую, ми теж в Києві.
Не знаю чому, нас дуже заставляли висіти на дошці Євмінова, спати без подушок, і був електрофорез на спину, кожен ранок зарядка, кожен вечір, окремо лфк, масаж. І ще були хвойні чи якісь такі ванни. Я і зараз собі ванни роблю с бішофітом . І ще були в нас мануальної терапії . В санаторії не можна було сидіти і уроки ми вчили тільки лежачи. Для цього робили спеціальні пристрої. Ну і для більш важких випадків ще робили гіпсові зліпки спини і в них діти спали