SHelly• 18 января в 19:28

Чому багатьом так подобається Вінниця?

Часто чую дуже гарні відгуки про життя у Вінниці. Хто там жив або живе зараз розкажіть, будь-ласка, вашу думку про це місто. Можна у порівнянні з іншими містами.
begovelik• 18 января в 19:39
Провінційне містечко, яких багато в Україні. Чому там подобатись?
Малютка-0984• 18 января в 19:45
Более безопаснее, чуть дешевле, чем на западной, что в Киев, что в Одессу +/- одинаково ехать, близко к границе, развитый город, есть все необходимое для жизни, инфраструктура...
Len00K• 18 января в 19:49
Транспорт, дороги, инфраструктура, географическое положение
Петрик• 18 января в 20:01
Живу в Вінниці. Місто зручне для життя, компактне. В любий район міста можна доїхати за 20-30 хвилин. Гарно ходить транспорт, по хвилинами. На зупинках розклад. Багато шкіл, гуртків. Багато медичних центрів, лікарень, лабораторій.
Місто географічно розташовано зручно, центр України. Потяги ходять у всі напрямки.
kissulichka• 19 января в 12:28
Там живёт гений современности Папич