ГЛЮкоза• 18 января в 21:33
Як думаєте скільки коштує ця картина?
Ціна?
Сиамская сороконожка• 18 января в 21:44
Ответ дляДжавеліна
Нууу, продається ж не стільки сама картина, скільки її історія. Те у кого вона була, в яких галереях виставлялася, на яких аукціонах продавалася, хто зображений. Я це все пишу, але теж не можу повірити в вартість яку я нагуглила... 33 млн
Так багато написали, але навіть не подивилися, що це зовсім не схоже на картину Матіса.
Слава Українi• 18 января в 21:45
Ответ дляLove_Love_Love_
Це Генрі Матіс, оригінал коштує дорого
Эксперт в студии 🤣
Джавеліна• 18 января в 21:47
Ответ дляСиамская сороконожка
:) Думаю питання було саме про оригінал. Навіть якщо у оригінала трошки інші кольори чи лінії, хіба цей малюнок можна вважати шедевром що тягне на 33 млн?
Сиамская сороконожка• 18 января в 21:48
Ответ дляДжавеліна
Якщо б питання було про оригінал, то було б фото оригінала, а не це...
Слава Українi• 18 января в 21:49
Ответ дляДжавеліна
Сейчас чем уродливее, тем дороже )
Юпитерная• 18 января в 21:49
Ответ дляГЛЮкоза
Ні)
Фломастер, 3 клас, ІІ півріччя.
Безцінна. У мене таких купа
Джавеліна• 18 января в 21:50
Ответ дляСлава Українi
Сейчас чем уродливее, тем дороже )
Угу. І головне при цьому ще казати ’просто вам не понять’.
Юпитерная• 18 января в 21:51
Ответ дляЛюбви вам!
Я художник, я так вижу ))
Я подумала, я дура сліпа, у мистецтві не розбираюся
Слава Українi• 18 января в 21:52
Ответ дляДжавеліна
«Не разбираетесь в живописи и не имеете вкуса», если не нравится мазня левой ногой.
Радість моя• 18 января в 22:27
Ответ дляБаба на горошині
это Андри Матисс стоит дорого, название лень искать... на ютуб есть о картине фильм.
Вы прикалываетесь? На фото автора неудачная попытка написать репродукцию Матисса
ХикориДикори• 18 января в 22:36
Ответ дляРадість моя
Еще и флюс раздуло на синей части
Любви вам!• 18 января в 23:35
Ответ дляЮпитерная
Ну, без смайликов не все сарказм улавливвют