Угги_в_горошек• 19 января в 08:41
Канада принимает палестинцев на тех же условиях, что и украинцев
Палестинці з Гази, які прибудуть до Канади, отримають по $3000 для дорослих та $1500 для дітей
Також будуть покриті витрати на візи та біометрію. Фінансова допомога для біженців буде покрита за рахунок платників податків.
Заикальница• 19 января в 09:08
Ответ дляУгги_в_горошек
Це жах! Людина зі звичайної новини, викрутила все наізнанку і радіє! Вже писала: кожен ділиться тим, чим наповнений зсередини.
Удалено администрацией...
Угги_в_горошек
• 19 января в 09:09
Ответ дляк.Буланова
От ви й поділились)))
Іншого рівня диспуиу я й не очікувала від Вас.
КартаБезКомиссий• 19 января в 09:09
Ответ дляУгги_в_горошек
Так вы и показали чем вы наполнены
Не будь КакСвета• 19 января в 09:09
Ответ дляУгги_в_горошек
То не пишіть в такій поганій темі, чого надриваєтесь?
Автор я задала вам вопрос. Вы на него не ответили. По всей теме вы только и отбиваетесь от форумчанок, посыылаете их куда-то. Не одного вопроса и ответа по существу
Угги_в_горошек
• 19 января в 09:10
Ответ дляЗаикальница
Удалено администрацией...
к.Буланова• 19 января в 09:10
Ответ дляУгги_в_горошек
Очікування ваші не виправдались)))
Не нервуйте
Угги_в_горошек
• 19 января в 09:10
Ответ дляКартаБезКомиссий
Так вы и показали чем вы наполнены
Вкажіть номери постів, де я писала щось образливе.
к.Буланова• 19 января в 09:11
Ответ дляУгги_в_горошек
Удалено администрацией...
Угги_в_горошек
• 19 января в 09:11
Ответ дляк.Буланова
Удалено администрацией...
к.Буланова• 19 января в 09:12
Ответ дляУгги_в_горошек
Удалено администрацией...
А де питання?))
Угги_в_горошек
• 19 января в 09:12
Ответ дляНе будь КакСвета
Передивилась ваші відповіді. Яке саме питання вт мені поставили, на яке я не відповіла?
Рассказница• 19 января в 09:12
Ответ дляУгги_в_горошек
Удалено администрацией...
Ви питання нормально не поставили.
На що відповідати?
Ви всю тему огризаєтесь, а конструктиву ноль.
На що відповідати?
к.Буланова• 19 января в 09:14
Ответ дляУгги_в_горошек
Передивіться ще раз. Питання це такі речення зі знаком запитання. Таким’ ?’. Не дякуйте)))
Не будь КакСвета• 19 января в 09:15
Ответ дляУгги_в_горошек
Я спросила, какой вопрос в этом плане вас волнует? Вы боитесь написать, что вы против, что украинцев поставили в один ряд с палестинцами и вас это раздражает, но вы усиленно это хотите услышать от ДРУГИХ
Угги_в_горошек
• 19 января в 09:15
Ответ дляРассказница
Ви питання нормально не поставили.
На що відповідати?
Це жах! Тема як тема, нічого поганого палестинці мені не зробили, я не знайома з жодним.
Цікавилася думкою людей, які виїхали в Канаду.
Тут кожна друга тема про тих хто ха кордоном і їх взаємодію з суспільством тої країни, де знаходяться наші жінки.
А тут мені вже навішали і шпіона, й провокатора.жесть!
Наче особисто на порадниці приймаються рішення світового масштабу...
Дівчина Бобула• 19 января в 09:15
Ответ дляУгги_в_горошек
От мене цікавить їх думка. Чи обговорення це не формат форуму хіба?
Думку про що? Як звучить питання?
.Апельсинка.• 19 января в 09:17
Ответ дляУгги_в_горошек
Автор, ну такий вайб чи душок від теми... Тож не одна людина вам написала. Ви може перефразуйте. шо ви саме хотіли написати? Бо вас мабуть не так зрозуміли, чи шо.
Угги_в_горошек
• 19 января в 09:17
Ответ дляДівчина Бобула
Думку про що? Як звучить питання?
Думку про новину, яка в топіку. Це якась тема для вас особлива чи вибухова? Що з вами робиться?
к.Буланова• 19 января в 09:17
Ответ дляУгги_в_горошек
Ще раз. Де тут питання? Де? Чим ви цікавитесь? Сумою? Палестинцями? Українцями? Канадою?
ВерСаСе• 19 января в 09:18
Ответ дляУгги_в_горошек
До чого тут палестинці? Я б хотіла, наприклад, почути думку наших дівчат, які зараз в Канаді.
Моих бесят в Канаде только индийцы,к остальным азиатам нормально относятся не мусульманам,но это секрет)
Не будь КакСвета• 19 января в 09:18
Ответ дляУгги_в_горошек
Автор, если все единодушно заметили, что тема с гнильцой, то наверное так и есть все же
Заикальница• 19 января в 09:18
Ответ дляУгги_в_горошек
Удалено администрацией...
Отличное утро. Я добрая, выходной.
Пытаюсь просто понять в чем смысл темы.
Обычная новость ни о чем- страна приняла решение принимать беженцев из Палестины ( это их право принимать такие решения), условия приема стандартные.
Всё.
Что можно обсуждать?
Пытаюсь просто понять в чем смысл темы.
Всё.
Что можно обсуждать?
Угги_в_горошек
• 19 января в 09:23
Ответ для.Апельсинка.
В 2022 хотіли їхати в Канаду, рішення було змінено, лишились вдома. Мільйони співвітчизників поїхали саме туди. Читаю змі, бачу таку новину, цікавлюсь думкою тих українців, хто зараз в Канаді як вони до цього ставляться, як це на їх думку для кан суспільства - ок чи не ок. Бо думки кардинально різні читаю тут - від повного захоплення Канадою до таких, що там жах.
Достатньо відкрити розділ на Порадниці про біженців з України - тем мільйон, про будь-яку країну, про будь-які ситуації в ній.
А моя тема стала прям червоною тряпкою.
Наче я не просто запропонувала обсудити новину, а особисто кожній тут в око плюнула
Колись збирались, тепер новини про цю країну мені цікаві от і все.
А моя тема стала прям червоною тряпкою.
Угги_в_горошек
• 19 января в 09:23
Ответ дляВерСаСе
Теж читала тут здається фразу, що ’їхали в Канаду, а приїхали в Індію’
.Апельсинка.• 19 января в 09:29
Ответ дляУгги_в_горошек
А моя тема стала прям червоною тряпкою.
Ну от я теж згідна, шо ви не ставите питання або не озвучуєте, в чому проблема. Не зрозуміло, що ви хочете почути.
І тому, складається враження, шо ви хочете почути хейт щодо палестинців - як так українців опустили до рівня палестинців. Ну це суто моя думка.
СКИБИДЫШь• 19 января в 09:30
Класс. Молодцы. Потом палестинцы отожрутся и будут переть толпой на канадскую полицию, размахивая флагами Палестины и с криками ’фрипалестайн’. To be continue...
Швендяю містами• 19 января в 09:31
Ответ дляУгги_в_горошек
Я констатую факт і хочу почути думки людей. Як і 99% питань на цьому форумі.
Мысли о чем ?
Ну, принимают и молодцы. Зачем нам эта информация ?
Хотели развести баталии на тему - как они могут ?
Так не получится, беженцы все равны в правах и украинцы и палестницы
Угги_в_горошек
• 19 января в 09:32
Ответ для.Апельсинка.
Ви зовсім невірно зрозуміли, нажаль.
Угги_в_горошек
• 19 января в 09:33
Ответ дляШвендяю містами
Мысли о чем ?
А нащо мені це? Обоснуйте.