Угги_в_горошек• 19 января в 08:41
Канада принимает палестинцев на тех же условиях, что и украинцев
Палестинці з Гази, які прибудуть до Канади, отримають по $3000 для дорослих та $1500 для дітей
Також будуть покриті витрати на візи та біометрію. Фінансова допомога для біженців буде покрита за рахунок платників податків.
Угги_в_горошек
• 19 января в 09:34
Ответ дляLizavel
Вы лучше подумайте, как мы будем жить когда будет заморозка и нам перестанут давать деньги. Молодежь выехала,осталось 10 миллионов пенсионеров. А у нас огромные кредиты.
Це теж правда але не єдина тема на світі.
Смажена полуничка• 19 января в 09:35
Ответ дляМама Никитки-2
Щас не відслідковувала, Но Доні ж хвалився, що перемир’я підписано. Начебто нагнули Бібу на підписання.
Араби зривають перемирʼя. Не дають навіть списки заручників, кажуть що все на іскрі
Муркошечка• 19 января в 09:37
Ответ дляУгги_в_горошек
До чого тут палестинці? Я б хотіла, наприклад, почути думку наших дівчат, які зараз в Канаді.
Думка дівчат, які в Канаді крім вас мало кого цікавити буде, вона нічого не змінить, якою б вона не була. В Палестині такі самі люди, як і в Україні, і в інших країнах.
Угги_в_горошек
• 19 января в 09:37
Ответ дляLizavel
Меня это больше волнует.
Ну,может вы за границей. А я думаю,кто на будем платить пенсии и как мы будем те кредиты отдавать?
Я в Києві, працюю офіційно, теж думаю, що пенсії в мене не буде державної, нажаль.
Муркошечка• 19 января в 09:38
Ответ дляУгги_в_горошек
А не громадянам вже заборонено мати власну думку?
Так поділіться своєю думкою, вас же вище питали.
Угги_в_горошек
• 19 января в 09:38
Ответ дляМуркошечка
Я з вашими твердженнями й не сперечатюсь.
А от обговорювати наче ж ще можна щось чи вже ні?
Муркошечка• 19 января в 09:39
Ответ дляУгги_в_горошек
Звісно можна, починайте. Вас же спитали вже неодноразово.
Угги_в_горошек
• 19 января в 09:41
Ответ дляМуркошечка
Та я вже разів 3-4 написала про себе в контексті цієї історії з Канадою.
Угги_в_горошек
• 19 января в 09:41
Ответ дляLizavel
Ото ж то. Думайте о себе и своей семье.
Поэтому как-то все равно про палестинцев в Канаде,честно.
Всі теми окрім обговорень української економіки геть?
И_В_офигительных_штанах• 19 января в 09:42
Ответ дляУгги_в_горошек
А де я написала, що не повинна?
Так украинцам давно не платят помощь
Угги_в_горошек
• 19 января в 09:43
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Так украинцам давно не платят помощь
Вона була разова при приїзді наче.
И_В_офигительных_штанах• 19 января в 09:43
Ответ дляУгги_в_горошек
А они имеют право решать, кому надо помогать, а кому нет
Угги_в_горошек
• 19 января в 09:44
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Безперечно
И_В_офигительных_штанах• 19 января в 09:44
Ответ дляУгги_в_горошек
Безперечно
На каком основании
И_В_офигительных_штанах• 19 января в 09:45
Ответ дляУгги_в_горошек
Работать надо а не глупости писать
Угги_в_горошек
• 19 января в 09:45
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
На каком основании
Я написала безперечно - про те, що Канада має право вирішувати кому допомагати, а кому ні.
Баррикадница• 19 января в 09:45
Ответ дляТихоЯ
Там наче вже війна к завершенню
Там зруйнована майже вся інфаструктура , люди в палатках живуть.
Не будь КакСвета• 19 января в 09:45
Ответ дляУгги_в_горошек
Вы написали о себе, очень занимательно. А теперь напишите о палестинцах в Канаде. Тема о них, а не о вас
Угги_в_горошек
• 19 января в 09:46
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Работать надо а не глупости писать
Покажіть ваші теми для взірця )))
Угги_в_горошек
• 19 января в 09:49
Ответ дляНе будь КакСвета
Ви розумієте сенс Порадниці - питати про те, про що хочеш почути думку інших, тих, хто в темі, тих, хто має досвід життя в певній країні.
Що я можу написати, якщо я не там?
Відкрийте розділ Біженці з України - впевнитися.
Що я можу написати, якщо я не там?
Заикальница• 19 января в 09:49
Ответ дляУгги_в_горошек
Вы написали это в ответ на другой вопрос вообще-то)
Угги_в_горошек
• 19 января в 09:50
Ответ дляЗаикальница
Сорі, не додивилась значить
Не будь КакСвета• 19 января в 09:53
Ответ дляУгги_в_горошек
Що я можу написати, якщо я не там?
Вы не задали ни одного вопроса. Вы преподнесли новость, все. Но вас многие просят поставить конкретный вопрос, его нет. Вы все ходите вокруг да около, но вопрос задать боитесь, так как он загонит вас в бан. Вы ждете, чтобы кто-то озвучил ваши мысли. Кто-то, но не вы. Премудрый карась вы
Любимка-анонимка• 19 января в 09:57
Автор, як і всі пишуть, незрозуміло що ви хочете донести, що обговорити? Ви невдоволені, що такі умови палестинцям, хочете щоб їх там взагалі не було? Чи що? То так і пишіть - що понаїдуть в Канаду..., а ви вважаєте, що тільки українцям повинні допомагати.
Чи що ви хотіли обговорити?
Ви незадоволені цією новиною?
Чи що ви хотіли обговорити?
Ви незадоволені цією новиною?
Угги_в_горошек
• 19 января в 09:59
Ответ дляНе будь КакСвета
Не судіть усіх по собі.
Дівчина Бобула• 19 января в 10:07
Ответ дляУгги_в_горошек
Думку про новину, яка в топіку. Це якась тема для вас особлива чи вибухова? Що з вами робиться?
Ні, не викручуйтесь. Питання Ваше в чому? Новина сама по собі не є питанням.