Угги_в_горошек• 19 января 2025
Канада принимает палестинцев на тех же условиях, что и украинцев
Палестинці з Гази, які прибудуть до Канади, отримають по $3000 для дорослих та $1500 для дітей
Також будуть покриті витрати на візи та біометрію. Фінансова допомога для біженців буде покрита за рахунок платників податків.
АсобеннАя• 19 января 2025
Ответ дляУгги_в_горошек
Я в Києві, працюю офіційно, теж думаю, що пенсії в мене не буде державної, нажаль.
от і думайте про себе, а не про палестинців в Канаді.
Дівчина Бобула• 19 января 2025
Ответ дляУгги_в_горошек
В 2022 хотіли їхати в Канаду, рішення було змінено, лишились вдома. Мільйони співвітчизників поїхали саме туди. Читаю змі, бачу таку новину, цікавлюсь думкою тих українців, хто зараз в Канаді як вони до цього ставляться, як це на їх думку для кан суспільства - ок чи не ок. Бо думки кардинально різні читаю тут - від повного захоплення Канадою до таких, що там жах.
Достатньо відкрити розділ на Порадниці про біженців з України - тем мільйон, про будь-яку країну, про будь-які ситуації в ній.
А моя тема стала прям червоною тряпкою.
Наче я не просто запропонувала обсудити новину, а особисто кожній тут в око плюнула
Колись збирались, тепер новини про цю країну мені цікаві от і все.
А моя тема стала прям червоною тряпкою.
Питаю втретє. Яке Ваше ПИТАННЯ? В контексті чого обговорювати новину?
Угги_в_горошек
• 19 января 2025
Ответ дляАсобеннАя
Покажіть Ваші теми, щоб я мала взірець, про що можна писати, а про що - ні
АсобеннАя• 19 января 2025
Ответ дляУгги_в_горошек
не люблю, коли прикидаються тупенькими.
Угги_в_горошек
• 19 января 2025
Ответ дляАсобеннАя
не люблю, коли прикидаються тупенькими.
То взірцеві теми не покажете, я так розумію?
Угги_в_горошек
• 19 января 2025
Ответ дляДівчина Бобула
Подивіться, визначення слова ’обговорення’.
Дівчина Бобула• 19 января 2025
Ответ дляАсобеннАя
не люблю, коли прикидаються тупенькими.
+1000000
Дівчина Бобула• 19 января 2025
Ответ дляУгги_в_горошек
Обговорення починається з ’Висловіть свою думку про...(питання)’, ’Як ви вважаєте, що..(питання)’ і т.д. А ви вже п´яту сторінку прикидаєтесь нерозуміючою.
Борщичок• 19 января 2025
Ответ дляУгги_в_горошек
Я констатую факт і хочу почути думки людей. Як і 99% питань на цьому форумі.
Я думаю что это кринж что наши беженцы меряются условиями с другими беженцами, считая себя более особенными.
Дівчина Бобула• 19 января 2025
Ответ дляБорщичок
Де ви таке прочитали?
Борщичок• 19 января 2025
Ответ дляДівчина Бобула
Де ви таке прочитали?
В посте автора это читается, сразу понятно, что она хочет обсудить
Хлопаю ресницами• 19 января 2025
Ответ дляУгги_в_горошек
До чого тут палестинці? Я б хотіла, наприклад, почути думку наших дівчат, які зараз в Канаді.
Негативное, у меня родственница в Канаде. Если что, у нее гражданство есть, живет там более 15 лет, дети тоже граждане Канады. Палестинцы очень агрессивные мусульмане, страшно рядом с ними
Угги_в_горошек
• 19 января 2025
Ответ дляБорщичок
Чисто Месінг!
Угги_в_горошек
• 19 января 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
В якій провінції родичка, якщо не секрет?
Рассказница• 19 января 2025
Ответ дляУгги_в_горошек
А моя тема стала прям червоною тряпкою.
Авторе, подумайте:
Людина приїдала в Канаду, її там прихистили, дали змогу працювати і влаштовувати своє життя. Людина цим і займається - своїм влаштуванням життя там.
Яка їй різниця кого ще та країна прихистила? Тим паче не за рахунок українців.
Уравнобешенная• 19 января 2025
Ответ дляУгги_в_горошек
А не громадянам вже заборонено мати власну думку?
Наші дівчата в свій час теж таку допомогу отримали. То в чому питання? Нехай наші дівчата переживають на роботу, з якою в Канаді складно. А тут ще палестинці понаїхали...
ТебеОноНадось• 19 января 2025
Ну а як ще добити в Канаді все, що не вдалося розвалити сатаністу трюдо
Єдина Країна• 19 января 2025
Ответ дляРассказница
А не повинна приймати?
Лише українці в війні і особливі?
На мій погляд, не особливі, але принципово інше. На Україну напала країна агресор яка сильніша та більша. В неї не було жодних підстав для агресії. Це просто акт насильства. А палестинці влаштовували теракти, створили потужну терористичну організацію, обстрілювали Ізраїль і коли, нарешті, після влаштованого теракту, отримали по зубам, то згадали за діточок-жіночок, прикрилися їми як кацапи і почали просачуватися до цивілізованого світу. Мало ж випустили арабів які влаштовують теракти, треба ще
Для драки• 19 января 2025
Ответ дляРассказница
А не повинна приймати?
Лише українці в війні і особливі?
Ну, разумеется!
Для драки• 19 января 2025
Ответ дляУгги_в_горошек
Вы палестинец?
Для драки• 19 января 2025
Ответ дляУгги_в_горошек
Зачем?
Для драки• 19 января 2025
Ответ дляЯйцеголовая
А их мнение никого не интересует. С чего бы это? Есть законные органы власти в Канаде, они и принимают решения.
А если украинцы против?
Для драки• 19 января 2025
Ответ дляНе будь КакСвета
А девчата в Канаде какое отношение имеют к палестинцам и к решениям власти Канады? Или вы думаете, что девчата в Канаде только об этом и говорят, и думают? Вообще странный вопрос
Каждый уважающий себя беженец должен ненавидеть других беженцев - ясно же!
Для драки• 19 января 2025
Ответ дляЄдина Країна
Почитайте хоть историю создания Израиля
Єдина Країна• 19 января 2025
Ответ дляДля драки
Почитайте хоть историю создания Израиля
Я её читала. На данный момент ваше предложение из серии кацапов почитать историю создания Украины. Поэтому мимо. Палестина - террористическое государство и Канада поступает глупо. Надеюсь, Германия с Францией уже поняли, что их нельзя пускать и все поедут в Канаду спасаться)
Масяня Я• 19 января 2025
Ответ дляУгги_в_горошек
И какая разница советчицам кого и на каких условиях принимает Канада ? Если Канада может и хочет принимать палестинцев , на таких же условиях как и украинцев , то почему нет ?
Для драки• 19 января 2025
Ответ дляЄдина Країна
Именно Израиль себя ведёт как россия
и убитых там каждый день наааамного больше
Єдина Країна• 19 января 2025
Ответ дляДля драки
Именно Израиль себя ведёт как россия
Нет, как Россия себя вела Палестина, а теперь им удобно играть роль жертвы и из своей клоаки быстро переехать в цивилизованные страны неся свой дикий мир
Чеширская кошечка• 19 января 2025
Ответ дляТихоЯ
Там наче вже війна к завершенню
Зато українцям вже давно завершили програму, наче у нас війна давно скінчилася...
Садова гойдалка• 19 января 2025
Ответ дляУгги_в_горошек
Среди палестинцев очень много красивых, так что думаю переживут наши девчата в Канаде.