Угги_в_горошек• 19 января в 08:41
Канада принимает палестинцев на тех же условиях, что и украинцев
Палестинці з Гази, які прибудуть до Канади, отримають по $3000 для дорослих та $1500 для дітей
Також будуть покриті витрати на візи та біометрію. Фінансова допомога для біженців буде покрита за рахунок платників податків.
Угги_в_горошек
• 19 января в 08:52
Ответ дляНе будь КакСвета
А девчата в Канаде какое отношение имеют к палестинцам и к решениям власти Канады? Или вы думаете, что девчата в Канаде только об этом и говорят, и думают? Вообще странный вопрос
Ок, виходьте.
КартаБезКомиссий• 19 января в 08:52
Ответ дляУгги_в_горошек
Удалено администрацией...
А вас своя страна не волнует, только Канада?
Яйцеголовая• 19 января в 08:52
Ответ дляУгги_в_горошек
От мене цікавить їх думка. Чи обговорення це не формат форуму хіба?
Удалено администрацией...
Угги_в_горошек
• 19 января в 08:53
Ответ дляКартаБезКомиссий
А тут можна писати лише про свою країну? Подивіться розмїття розділів форуму. В чому ваша претензія?
Не будь КакСвета• 19 января в 08:54
Ответ дляУгги_в_горошек
Ок, виходьте.
Да нет уж, уже чипсы взяла и буду ждать ответа девчат с Канады))
Угги_в_горошек
• 19 января в 08:54
Ответ дляЯйцеголовая
Удалено администрацией...
Заикальница• 19 января в 08:55
Ответ дляRemensa
Срач, по ходу, відміняється. Поганих палестинців не буде)
Подождите, автор ещё не теряет надежды)
КартаБезКомиссий• 19 января в 08:55
Ответ дляЗаикальница
Подождите, автор ещё не теряет надежды)
Бьётся до последнего
Угги_в_горошек
• 19 января в 08:56
Ответ дляRemensa
Та Господи милостивий, тут було мільйон тем про всі інші країни, ви намагатись наділити мене тим, чим наповнені самі?
Кожна друга тема про закордон.
А тут підгорати почало неслабо у декого
Кожна друга тема про закордон.
А тут підгорати почало неслабо у декого
КартаБезКомиссий• 19 января в 08:56
Ответ дляНе будь КакСвета
Может ещё и палестинцы подтянутся :)
Рассказница• 19 января в 08:57
Ответ дляНе виправдовуюсь
Та дуже проста - розігнати хейт
А де ви побачили хейт?
Чи ви не знаєте значення слова?
Угги_в_горошек
• 19 января в 08:57
Ответ дляМастерЮля
А чомуияк українців? Українцям гірші умови були
Ми восени 2022 збирались їхати в Канаду. Але потім поміняли рішення, лишились в Києві.
Начебто то такі самі умови пропонували тоді
Пані з калабані• 19 января в 08:58
Ответ дляУгги_в_горошек
Удалено администрацией...
О, гарний опис вашої теми
Простоваля• 19 января в 09:00
Всі біженці отримують рівні стартові умови, як скористаються, в майбутньому видно буде, але судячи з кількості палестинців в Європі та їх способу життя, не беру той невеличкий шар, який має гарну освіту та відкриває бізнес, вони роками та сім´ями сидять на соціалі.
КартаБезКомиссий• 19 января в 09:01
Ответ дляУгги_в_горошек
А теперь все, пролетели вы с Канадой, теперь помощь палестинцам
МастерЮля• 19 января в 09:01
Ответ дляУгги_в_горошек
Я подавалась теж. Не було таких умов в моїй провінції. Там релігійна община мала допомагати
Угги_в_горошек
• 19 января в 09:01
Ответ дляКартаБезКомиссий
Ви читати вмієте?
к.Буланова• 19 января в 09:01
Ответ дляУгги_в_горошек
Я констатую факт і хочу почути думки людей. Як і 99% питань на цьому форумі.
Думки про що? Що неважливо хто біженкць по національності?)))
Угги_в_горошек
• 19 января в 09:02
Ответ дляМастерЮля
3000 на дорослого і 1500 на дитину. Це були умови куает
Угги_в_горошек
• 19 января в 09:03
Ответ дляк.Буланова
А нащо взагалі люди діляться думками, нащо соц опитування, та вже що там - нащо вибори?
Якщо на вашу думку, - питати думки інших то геть зайве, непотрібне й провокаційне?
к.Буланова• 19 января в 09:05
Ответ дляУгги_в_горошек
Бо тема приниження інших національностей.
Угги_в_горошек
• 19 января в 09:05
Ответ дляк.Буланова
Удалено администрацией...
к.Буланова• 19 января в 09:06
Ответ дляУгги_в_горошек
Удалено администрацией...
Угги_в_горошек
• 19 января в 09:07
Ответ дляк.Буланова
Удалено администрацией...
Це жах! Людина зі звичайної новини, викрутила все наізнанку і радіє! Вже писала: кожен ділиться тим, чим наповнений зсередини.
Не будь КакСвета• 19 января в 09:07
Ответ дляУгги_в_горошек
В соцопросах четко поставленные вопросы. Вы же написали факт и не задали вопроса по существу. Что вы хотите услышать? Справедливо или нет, что украинцев поставили в одном ряду с палестинцами? Или что?
Угги_в_горошек
• 19 января в 09:08
Ответ дляНе будь КакСвета
То не пишіть в такій поганій темі, чого надриваєтесь?
к.Буланова• 19 января в 09:08
Ответ дляУгги_в_горошек
От ви й поділились)))