Фиктивная• 19 января в 09:35
Болючі прищі. Печінка
Вся спина в болючих прищах . Неможливо спати на спині. Тверді грубі прищі,і шия і лице. Де я тільки не зверталася до лікарів. Ніхто нічого не поміг і не вилікував. Одна жінка мені сказала, Що ті прищі від нездорової печінки . Тому я пішла в аптеку купила пластинку Антраль і пластинку Дарсил. Все вони зразу почали зникати. Ну я розумію що пластинка не вилікує треба хотя би пропити місяць. Тому прошу вас порадьте що краще для печінки які вибрати таблетки щоб пропити місяць.
Бува і таке• 19 января в 09:41
Ответ дляNatal_ka91
Ви робили як мінімум узд, біохімію?
Навіщо? Одна жінка не казала
Фиктивная
• 19 января в 09:41
Ответ дляNatal_ka91
Ви робили як мінімум узд, біохімію?
Так робила дуже багато разів
Natal_ka91• 19 января в 09:45
Ответ дляФиктивная
Так робила дуже багато разів
Якщо маєте всі результати обстежень, знайдіть толкового гастроентеролога і він підбере потрібні ліки, базуючись на огляді, аналізах і скаргах. Антраль - непоганий засіб, але реально його може бути малувато, якщо проблема дійсно в печінці. В моєї родички була проблема з дуже частим герпесу саме через збої в роботі печінки, там були цілі схеми лікування
Пригаю-цибаю• 19 января в 09:45
Холосас ще можете добавити , він чистить жовчний (пити по інструкції до прийому їжі )
Неновая почта• 19 января в 09:46
Ответ дляПригаю-цибаю
Це якщо каміння там немає
Фиктивная
• 19 января в 09:48
Дякую,ті хто порадив.Я як почала пити від печінки в туалет почала ходити .А так завжди запор 1 в тиждень.
Завжди недо...• 19 января в 09:48
Ответ дляФиктивная
Так робила дуже багато разів
І які результати, щось виявили?
Natal_ka91• 19 января в 09:49
Ответ дляФиктивная
Тут, до речі, може бути проблема більше в жовчному
Вельми шановна• 19 января в 10:08
У меня сыпь на подбородке и шеи прошла, когда пропила несколько месяцев силимарин с Айхерб.
Конечно, я сдавала и печеночные пробы, и УЗИ брюшной полости делала.
Все там абсолютно нормально.
Что это нужно с собой делать, чтобы там были нарушения, если у знакомого с гепатитом с нормальные печеночные пробы...
Все там абсолютно нормально.
Пускаю бісики• 19 января в 10:09
Ответ дляМайская киска
Може вам треба народить і все пройде? Спитайте у жінки
😂😂
сладкий_ноябрь• 19 января в 10:11
Вам потрібен антибіотик, який знищить всі запальні процеси в вашій шкірі.
Я не вірю, що дерматолог вам сказав, що не зна що це і як це лікувати
Візьміть консультацію онлайн.
На є лікар.
Візьміть консультацію онлайн.
На є лікар.
західний_діалект• 19 января в 10:22
Ответ дляФиктивная
Жовч почала нормально в кишківник поступати і процеси випорожнення нормалізувались
західний_діалект• 19 января в 10:24
Автор,узі жовчного і печінкові проби зробіть.
Картина показує як ,мінімум,застійні явища в жовчному.
Жинси на дитину• 19 января в 11:34
В чоловіка була така спина, перестав їсти батон і всі булки, пити молоко, все пройшло і досі чиста спина, хоча іноді і дозволяє собі ці продукти. Теж є проблеми з печінкою і підшлунковою.
Метелики на душі• 19 января в 12:43
К дерматологу, тут помогут только ретиноиды. Наружно можете мазать кутакнилом или угресолом