sunnyflor• 19 января в 10:43

Рожкова кавоварка потрібна порада

В кого кавоварка DELONGHI Dedica EC685.M. Які ви робите пропорції води і еспресо для амерікано?
Скільки засипаєте кави на 1 чашку? 1 ложка чи 2?
Майор Медуза• 19 января в 10:46
Я засипаю 2 чайні ложки кави і два раза натискаю середню кнопку в одну чашку. Не знаю шо це за напій виходить, але мені норм)
vecya• 19 января в 11:01
У меня ес 685 на одну чашку которая, для эспрессо в холдер насадку мелкую вставляю и кофе до поверхности, где-то 2 ч л получаеься
Biryza• 19 января в 11:12
Ответ дляМайор Медуза
це у вас подвійне еспресо виходить
автор sunnyflor • 19 января в 11:39
Ответ дляМайор Медуза
А скільки виходе в мл цього напою? Бо її ж можна програмувати.
Я 36 еспресо і 55 води. Мало самого напою і гіркувато вийшло. Хотілося б як у кафейнях по обʼєму вийти
автор sunnyflor • 19 января в 11:40
Ответ дляvecya
А скільки виходе еспресо в мл? 30? І якщо робити амерікано, скільки ви води додаєте?
Майор Медуза• 19 января в 11:47
Ответ дляsunnyflor
Ну виходить один раз натиснути то наче 30 мл.
Таким чином 2 натиски 30+30 = 60 мл.
Vassa73• 19 января в 14:55
2 мерные ложки зерна(это примерно 10 грамм кофе).Отрегулировала на примерно 25 грамм готового напитка.Для меня оптимальный эспрессо.Помол смотрите по зерну.Я в зависимости от сорта регулирую.