Ворую вкусняшки• 27 декабря 2024
Кого кріпить кава, як ви боретесь із цим?
Я її п´ю небагато, 1-2 чашки в день, та й то або капучіно, або звичайна з вершками. Я взагалі схильна до закрепів, маю доліхосигму. Як можна нейтралізувати цей ефект кави?
Та не реву я• 27 декабря 2024
У кави інші ефекти взагалі то))) Це трохи мочегонне, і багато кого слабить, якщо ми про каву, а не молоко чи вершки в каві. Але у дорослих людей і від молочки більш розлад ніж закреп.
Може на солодке, цукор, мучне, то так, може бути закреп, на каву не чула такого.
Всюди влазю• 27 декабря 2024
І раціональне харчування, достатньо жирів, води, клітковини, активність висока
Детские_Будут?• 27 декабря 2024
Не должно быть такого эффекта. Это может быть аллергия или непереносимость
Заюшка_хозяюшка• 27 декабря 2024
Пью эспрессо, без сахара.Если на голодный желудок, то слабит моментально.
Ворую вкусняшки
• 27 декабря 2024
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
А желудок не страдает?