Муркошечка• 19 января в 11:40
Як ви вивозите дітей фінансово?
З такими цінами і зп, часто за оренді, як вам це вдається, щоб і собі хоч щось дозволити, питання не до місцевих мільйонерш, до простих людей?!
Роздратована шкіра• 19 января в 12:45
Ответ дляПуки-куки
Сейчас ок 30 тыс на двоих с сыном.
Кв своя. Кружки- не ходит, не хочет никуда.
Одежда - я уговариваю что то купить, не хочет. Минимум устраивает. Ну я себе тогда отрываюсь)
Ну таи к концу школы будет подготовка к Нмт возьмем.
В еде тоже невибагливий.
Комп ест , тел старый, новый особо и не хочет.
Ну с отдыхом напряг в связи с войной, не ездим. И то только потому, что я не могу наважиться , это добирание и стыковка дат, поезда, самолета, брр. Только село.
Ну очки раз в год около 3000 тыс + офтальмолог 600.
Нуу мне сложно морально больше.вот здесь стл нет. Подросток.
В еде тоже невибагливий.
Это мальчик) у меня двое, с сыном все, как вы описали, разве что игры на плойку периодически нужны новые.
А вот дочь - это что-то. Косметика, шмотки (и покруче), ногти, ресницы и тд. При этом частая смена имиджа, потому нужна новая косметика и новый шмот, а иногда и покраска волос (вот сейчас она загорелась стать блондой, а она брюнетка и волосы до попы).
Гаджеты тож должны быть нормальные, к ним часики, наушнички. И на карманные давай - в киношку сходить, в маке посидеть.
Мама Карло• 19 января в 12:46
Ответ дляGaleTTa
У меня мальчик подросток. Там затраты только на телефон, игровой комп, бэгги и еду. Больше потребностей и интересов нет в его возрасте. Чтобы повести его в кино или вывезти на отдых это ещё нужно проявить талант переговоров, так что если бы этого всего не было он бы и не расстроился.
Ну голий же не ходить ?
Перша скрипка• 19 января в 12:46
Ответ дляА у нас макарошки
Добре, що у вас дитина згодна носити одяг з секонду, але не у всіх так. Моя дуже гидлива
Це тому, що дитина вже з дитинства встигла зрозуміти, що цілком нормально купляти новий одяг.
Тобто логічно, що дитина протестуватиме, якщо їй до певного віку купляли новий одяг, а потім секонд запропонують.
А якщо в сім´ї завжди проблеми з фінансами і з народження дитина має тільки секонд чи б/у одяг, батьки теж в секонді вдягаються, то це сприймається як певна норма.
Мої шкільні роки припали на 90ті-початок 2000их, жила сім´я бідно. То для мене нормою сприймалося те, що мені 1 нову річ купляють раз на кілька років. Решту - секонд, але теж дуже рідко, щось з одягу віддавали мамині подруги. Я навіть старий мамин одяг сама вручну (без швейної машинки) якось перешивала і носила. Вручну якось звузила штанини маминих джинсів, в тата був старий червоний пуховик з секонду, то в старших класах його носила, підкотивши рукава. І здебільшого навіть боялася заікнутися, щоб мені щось нове купили. Кілька разів заікалася про це, але закінчувалося скандалом. Але голодною не була ніколи, для батьків харчування і здоров´я були в пріоритеті.
А от в сім´ї двоюрідної сестри їй дуже рідко, але таки купляли новий одяг на ринку. Теж мало, одягу не вистачало, навіть шкарпеток в неї було 1-2 пари, але все тільки нове. Натомість їжі часто не вистачало, тобто вона була готова їсти порожні макарони і мати обновку. І з спогадів в неї, що вона в дитинстві доношувала одяг двоюрідного брата, навіть труси.
До речі, я виросла і стала шопоголіком, зоча до секонду далі нормально ставлюся. А двоюрідна сестра майже байдужа до одягу, купляє тільки потпібне. Але не любить макарани, вони їй про бідне дитинство нагадують.
Мама Карло• 19 января в 12:47
Ответ дляГидроусилитель руля
Так само. На літо в мене діти повністю одягнуті, на наступні осінь і зиму теж, так щось з дрібниць докупити.
Мабуть не підлітки
Метровий сантиметр• 19 января в 12:48
Ответ дляМуркошечка
’Народжує за будь-яких обставин’ - занавєс!
Ну чому занавес? Це просто не ваша філософія. Для багатьох зайки-лужайки достатньо. Моя родичка трьох народили з чоловіком не маючи за душею геть нічого ні житла, ні авто, ні роботи, взагалі нічого. Робили дітей у кімнаті зі старшими та батьками за стінкою. І лише війна та виїзд на пособія дали їм шанс перший раз у житті дітям вдягти нові труси та одяг. І таких дуже багато по країні. І це їх вибір.
Мама Карло• 19 января в 12:49
Ответ дляБаба Йога
Нормально зарабатываем. Жилье свое. На отдых летом ездим на моря в разные страны.
Зарабытавайте и вы
Більше ж ніде не хвастанути ?
Жинси на дитину• 19 января в 12:49
Ответ дляНуКаНаКа
Может вам ёще один кот нужен, большой :) я хороший и много не ем:)
Що по кастрації і обробці від глистів?)
Мама Карло• 19 января в 12:52
Ответ дляGaleTTa
На всю зиму одни штаны два худи и две куртки, одни ботинки. Всё. Ему больше ничего не нравится. То что я купила на распродаже отстой, лежит с этикетками, всё что показываю ему в инсте чтобы купить всё отстой)))
То вже 10.000+…
Приму в дар• 19 января в 12:52
Ответ дляМуркошечка
Так і я про це, в нас немає дітей, є домашній улюбленець, ми майже все витрачаємо, просто не уявляю як вписати в скромний дохід дитину, на яку з народження і до 20 потрібні фінансові вливання
І що ви хочете сказати, ви тільки через це не будете мати дітей? 🤔🤔🤔
Приму в дар• 19 января в 12:52
Ответ дляволосатое стекло
В нас одна дитина, але особлива, ну чоловік заробляє непогану зп, але якщо раніше відкладали з неї половину то зараз це не виходить, ми ще й на оренді, та ще й в Києві, який пожирає фінанси.
Зараз гроші сиплеться між пальців не тільки в Києві. Війна всюди. Ціни космос.
Слобожаночка• 19 января в 12:59
Школа, англійська, раніше ІТ було 5 років і танці з індивідами, змаганнями.
Ортодонт дорого та довго, досить багато коштів йде на зуби. То знимки, то видалення зубів мудрості, то брекети, то пластинки (за життя дитини їх було вже 6 різних). Але воно того варте.
Табори зі школою дорого досить, але теж класні.
Навіть не знаю. Ціни київські.....
Але знаєте, це щастя бачити результат у дитини від усього витрачання коштів. Гарні вчителі, діти однолітки поряд амбітні та цілеспрямовані, дитина пише наукові роботи, спілкується вільно англійською, впевнена в собі, прокачана психологом та вмотивована.
Навіть не знаю. Ціни київські.....
палка-копалка• 19 января в 13:01
Ответ дляGaleTTa
Подростки едят много и постоянно ему прислуживать и готовить
Цветочница• 19 января в 13:03
Ответ дляАнонимба
Эти новомодные фразы:вывозим, в ресурсе, в потоке, абьюз)
а мені здається навпаки, якесь старомодне
Ответ дляпалка-копалка
Есть желание готовлю. Сегодня наварила борща , напекла сосисок в тесте и пирожков с яблоками и вишнями. Тягает ходит. Но это не обязаловка, просто мне захотелось. А так если готовить никто не хочет, он может перебиться и мивиной, сходить в Варусе купить пиццу.
Сирожено_пирожено• 19 января в 13:06
Ответ дляМуркошечка
Коли я народжувала першу дитину, то навіть не думала про те, як ми її будем забезпечувати, дохід у нас був так собі. Була любов і бажання народити дитину)) Може просто вік молодий і так глобально тоді не задумувались, були впевнені що все буде ок. Зараз я би по іншому відносилась до планування дітей.
Р.s. Дохід зараз нормальний, діти всім забезпечені, тому проблем нема.
СирОжино пирОжино• 19 января в 13:08
Дитині 3 роки.
Приватний садок - 10 тис грн
Одяг - 500 грн (віддають подруги)
Пюрешки, сочки, сирочки - 1 тис грн
Розваги, дитячі кімнати, різні какао - 1 тис грн
Медицина і аптека - 200 грн на вітамін Д, все інше покривая страхування на моїй роботі.
Харчування я не рахую, все рівно готується на сімʼю, дитина з того не багато їсть, ну може на 2 тис грн наїдає)
Нібито все ок, витрати на дитину не помітні, окрім садка, але наприклад на море полетіти - вже дорого виходить(((( їхати автобусом - не варіант, дах поїде( в тому році на море не їздили, перед цим 2 роки в Болгарії були
Приватний садок - 10 тис грн
Одяг - 500 грн (віддають подруги)
Пюрешки, сочки, сирочки - 1 тис грн
Сирожено_пирожено• 19 января в 13:08
Ответ дляНе обижаюсь
однушки от 20? плюс комуналка?
Не розповідайте, що в Києві однушки від 20 тис, є квартири на різний гаманець.
Не обижаюсь• 19 января в 13:09
Ответ дляСирожено_пирожено
в среднем 15
в Виннице сказали намного дороже
Хачапууури• 19 января в 13:14
Ответ дляНе обижаюсь
в среднем 15
в Виннице сказали намного дороже
В среднем 15 - это от 8000. А не от 20.
КоКоКоКоКоКо...• 19 января в 13:14
У меня много денег уходит на кружки , секции , сборы дорого обходятся, репетиторы у старшего . Но это ж траты не обязательные кто-то считает это бесполезным и не тратит . Суммы у всех будут разные .
Не обижаюсь• 19 января в 13:15
Ответ дляХачапууури
В среднем 15 - это от 8000. А не от 20.
8 даже в пригороде нет
если какая то одиночная и попадается, то это как выиграть в лотерею
МЕСТО_Встречи• 19 января в 13:16
Ответ дляволосатое стекло
Діти стимулюють заробляти більше, відкривають кулінарні таланти, таланта турагента, аніматора, активіста з батьківського комітету, знати медицину, тощо. Так, на себе може йти менше, але тут хто як себе любить
Губка Боб• 19 января в 13:16
Ответ дляGaleTTa
А какое тесто делаете для сосисок?
Топтунша• 19 января в 13:17
Ответ дляНе обижаюсь
однушки от 20? плюс комуналка?
Ну можна і від 40 знайти, чи й не проблема)