Муркошечка• 19 января в 11:40

Як ви вивозите дітей фінансово?

З такими цінами і зп, часто за оренді, як вам це вдається, щоб і собі хоч щось дозволити, питання не до місцевих мільйонерш, до простих людей?!
Не обижаюсь• 19 января в 12:07
Ответ дляА у нас макарошки
Добре, що у вас дитина згодна носити одяг з секонду, але не у всіх так. Моя дуже гидлива
что там нового у ричмодна в этом сезоне?
Метровий сантиметр• 19 января в 12:07
Ответ дляМуркошечка
Нам ЗАРАЗ вистачає на себе коштів, але з появою дитини, декрету, це буде важко.
Так багато у кого, крутяться якось. Може ви просто мало заробляєте? Чи багато витрачаєете? Треба дивитися на ситуацію повністю.
А у нас макарошки• 19 января в 12:07
Ответ дляМетровий сантиметр
А що заважає вам молодим працювати більше щоб заробляти достатньо?
Ви реально не розумієте, що може заважати людям? Освіта, здібності, ринок праці.
Фиона Шрековна• 19 января в 12:07
Ответ дляА у нас макарошки
Те саме питання. Куди треба дітей вивозити, на відпочинок в Карпати? Ну так, зараз це недешеве задоволення
Остроуміє аж пре
Хитрушка-чекушка• 19 января в 12:08
Нашій дитині 10 років. Репетиторів не має, і так добре навчається. Спорт безкоштовно 6 разів на тиждень. Одяг, гаджети , то не такі великі суми
Не знаю, як тут на котів по 3000 на місяць витрачають у нас двоє. На місяць 2 кг корму Роял Канін, плюс по баночці Гурме, це 1000 грн.+ 1400 грн. плюс 600 грн. наповнювач. Це 3000 на двох котів.
Кундалина• 19 января в 12:08
Сыну 10.
Английский 1600
Школа 450/мес на учебники+фонд.
Рисование 200-550/неделя
Карманных 70-100/неделя.
Самое печальное дальше: очки(4000), окулист раз в 3 месяца(500), аппаратные процедуры 2 раза в год(4000)
Спина (сколиоз) - лфк, шрот (~5000/мес)
Витамины еще в сезон беру, тоже копеечка.
Зарплата одна (моя), но от чего тут отказаться я не знаю.
Щебетуха• 19 января в 12:08
Никак. По мнению советчиц что один ребенок что трое,разницы нет. Постоянно темы многодетных лишить льгот и на фронт отправить.
Морковку дай• 19 января в 12:09
Ответ дляGaleTTa
У меня мальчик подросток. Там затраты только на телефон, игровой комп, бэгги и еду. Больше потребностей и интересов нет в его возрасте. Чтобы повести его в кино или вывезти на отдых это ещё нужно проявить талант переговоров, так что если бы этого всего не было он бы и не расстроился.
У моего ещё и обувь/одежда. Зато на парикмахере экономим- отпускает волосы
Кундалина• 19 января в 12:09
Ответ дляБожий одуванчик
Автор, ну у всех же разные зарплаты и разные траты.У меня 42 тыс., живём с ребенком вдвоем, квартира у меня своя, машина. Хватает впритык. 2 раза в год ребенок ездит отдыхать. Зимний отдых мне обошёлся в 1300 евро, летний пока заявлен на 18000 грн. Коплю целый год. Выложить полную сумму с одной зп не смогу.
В общем, планирование и полное отсутствие спонтанных покупок, даёт возможность покрыть необходимое и для себя и для ребенка
Кем вы работаете? Мы с сыном на мои 28т. живем. Сложно
Плету интриги• 19 января в 12:09
Ответ дляМуркошечка
Ну вы посмотрите цену на памперсы, детскую косметику, питание, лекарства. Это по минимуму на первое время. Почитайте сколько в среднем уходит памперсов в день. У нас уходило много,около 10, но мы не экономили, тогда это все было намного доступней. Питание мы покупали не дорогое. Смесь брали малютку нутриция. Одежда -не проблема, можно и бу, если нет возможности новое покупать, а вот новое уже достаточно дорогое. Посмотрите цены на коляски, на кроватку, матрац, постель. Посчитайте примерно сможете ли позволить себе в данный момент даже самый минимум и примите решение.
Ёшки_Матрёшки• 19 января в 12:09
Ответ дляА у нас макарошки
Діти різні. В мене син вже дорослий, сам себе заперечує, але раніше дофіга грошей йшло. Зараз донька майже підліток, на неї гроше дофіга йде. Лише танці+акробатика 3000 грн в місяць (а іноді ще +костюми, внески за змагання, вʼїзди в інше місто на змагання), +математика, +англійська. Про одяг та взуття краще не буду починати розписувати затрати, там овер дофіга. А ще плюс погуляти зайти в кафе, кіношки, каток. Реально година в Лавіні 450 грн + 100 грн какао. І це лише вона каталась з подружкою, а мами гуляли по території ту годину.
Не Київ. У нас ці гуртки дешево. Танці 150 грн у місяць, художня школа 200 грн. Торгових центрів у нас немає.
Хочу барабульки• 19 января в 12:09
Ответ дляМуркошечка
В ліс.
Перевірте, чи вони не взяли з собою бісер, а то ще повернуться назад по слідам!
А у нас макарошки• 19 января в 12:10
Ответ дляФиона Шрековна
Остроуміє аж пре
Це відповідь на трендове слово автора. Раз вас так цепануло, то напевно і ви не вивозите
По суті питання є що автору відповісти, чи тільки мої пости коментувати будете?
Метровий сантиметр• 19 января в 12:10
Ответ дляА у нас макарошки
Жодне з цих трьо не заважає молодим людям заробляти більше.
Немає освіти - ідеш туди де вона не потрібна і більше грошей; немає здібностей у чомусь - йдеш туди де маєш та прикладаєш зусиль навчитися чогось, ринок праці - це взагалі смішно для молоді, закордон, інше місто.
Єдині хто дійсно зв´язані - це люди з реальними хворобами та хворими батьками або дітками, що потребують нагляду.
Плету интриги• 19 января в 12:12
Ответ дляРоздратована шкіра
Наличие детей некоторых стимулирует начать шевелиться. Мой брат женился по залету, еще студентом. Закончил универ, вернулся в родной пгт, пошел работать за три копейки. А потом как-то шел с ребенком через рынок, а она жвачку просит, он и осознал, что даже это не может себе позволить. Собрался и уехал в Киев, сначала сам, потом нашел работу, снял квартиру и забрал семью. У него все хорошо.
У нас второй был залетный, в тяжелое время. Муж переводами техническими подрабатывал, потом работу сменил и нашел еще одну удаленно.
От человека зависит. А сестра моего мужа обеспечивает и сына, и мужа своего. Её ир стимулировать рождения ребёнка, а вот мужа нифига. Пацану 11 лет уже, папе за 40, зато он все в мечтах. Ну хотя бы порядочный, уже хорошо. Не бухает, не играет
автор Муркошечка • 19 января в 12:12
Я до того, що чайлдфрі це не через нелюбов до дітей, а через небажання загнати себе в безпросвітну кабалу, поставити хрест на свої бажаннях і інтересах, і тенденція до дорого життя лише зростає, в нашій країні діти -це розкіш.
А у нас макарошки• 19 января в 12:13
Ответ дляГидроусилитель руля
А чому математика репетитор?
Шкільна вчителька жахлива, просто по пів уроку оре як скажена, а потім то сирена і немає уроку, то замінування школи і знову пропав урок. Вже ходили до директора, просили змінити вчителя, наче змінять, але не раніше наступного навчального року. Не хочу щоб дитина пропустила рік нових тем. Тому тимчасово займається математикою
волосатое стекло• 19 января в 12:14
Ответ дляtarveldy
Ви в ірц зверталися? Це трохи допомагає фінансово
Так, зверталися, інвалідність оформлена, ми відвідуємо державний центр, попереду ще реабілітація в інших центрах, але ходимо і на платні заняття.
А у нас макарошки• 19 января в 12:14
Ответ дляНе обижаюсь
Не знаю 🤷‍♀️ ми переважно по масмаркету
Фиона Шрековна• 19 января в 12:15
Ответ дляА у нас макарошки
По суті вмійте починати розмову без претензій. Але видно що ви зі всіма така, висміюєте щоб виглядати на фоні співрозмовника краще. Хоча автор вам особисто не писала, але ж ви не пройшли повз. Ото у вас таке нутро. Допопобачення.
Плету интриги• 19 января в 12:15
Ответ дляА у нас макарошки
Ну, когда я жила с родителями, были времена,когда даже хлеб не за что было купить. Выбирали: ехать на пары и потратить деньги на дорогу или купить хлеб. Для меня поход в секонд хенд был праздником. А одежда, где оценка, а не на вес-вообще предел мечтаний был. Хотя я достаточно брезгливый человек. Думаю, если бы Вы не могли позволить себе новую одежду для ребёнка, то и вариантов не было бы. Купила, постирала на высоких температурах и надела бы как миленькая.
А у нас макарошки• 19 января в 12:16
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Дніпро. Ціна за танці та акробатику у нас середня, є і дорожчі секції, особливо спортивні. Але є і взагалі безкоштовні гуртки - малювання, авіамоделювання, орігамі, ліпка з солоного тіста, вишивка стрічками і навіть цирковий гурток. Моя дитина на такі до школи та в перших класах ходила, поки цікаво було
Баба Йога• 19 января в 12:17
Ответ дляПлету интриги
Жах.
tarveldy• 19 января в 12:18
Ответ дляволосатое стекло
, не здавайтесь . В мого нема інвалідності , ірц трохи фін розгрузив, звісно того мало, дуже мало, але 💯% з школою нема проблем , + постійно є психолог який допомагає і малому і батькам
Плету интриги• 19 января в 12:18
Ответ дляБаба Йога
Жах.
Жах или не жах-это вопрос второстепенный. Жили, как жили. Хорошо, что сейчас все хорошо. И у нас с братом, и у родителей.
А у нас макарошки• 19 января в 12:19
Ответ дляМетровий сантиметр
Закордон, серйозно? Особливо хлопцю 20 років, на приклад. Наприклад в мене син програміст. В Дніпрі важко було знайти роботу, в Києві набагато більше вакансій, але для початківця така зарплата, що на оренду житла в Києві та їжу ледве вистачало б.
Це лише в теорії так як ви уявляєте, а на практиці трохи інакше
Божий одуванчик• 19 января в 12:19
Ответ дляКундалина
Провідний фахівець відділу кадрів
Малявка ще та• 19 января в 12:21
Ответ дляМуркошечка
Так і я про це, в нас немає дітей, є домашній улюбленець, ми майже все витрачаємо, просто не уявляю як вписати в скромний дохід дитину, на яку з народження і до 20 потрібні фінансові вливання
Автор,не біжіть по переду поїзда.
Кайфуйте від свого життя поки без дітей.
Бо потім реально будете собі відмовляти в багатьох покупках.
Спасу мир• 19 января в 12:22
Коли в сім´ї обмаль грошей, діти не вибагливі, вони спокійніше ставляться до щоденних розваг по різним закладам, до брендів одягу, до наявності найновіших гаджетів, і їх простіше ростити і виховувати... А от місцевим багатійкам трохи скрутно, це ж треба ще подумати як дістати той брендовий шмот, і щоб дешевше, і на паль не попасти...
Божий одуванчик• 19 января в 12:22
Ответ дляМуркошечка
Авторе, ви не хочете дитину, тому живіть спокійно. Бо люди ,які дійсно хочуть, взагалі не бояться’ставити хрест на своїх бажаннях’, бо в них одне в дуже суттєве- діти . І це питання не грошей, а психологічної зрілості та приорітетів