Муркошечка• 19 января 2025

Як ви вивозите дітей фінансово?

З такими цінами і зп, часто за оренді, як вам це вдається, щоб і собі хоч щось дозволити, питання не до місцевих мільйонерш, до простих людей?!
Любви вам!• 19 января 2025
Ответ длянеДоПриличий
О ні, меншому 2, автобусом не витримаю😵‍💫
Тоді три тисячі ує ваш варіант ))))

А ми за тисячу їздили - кайф
Море щороку має бути ))
Потринділиця• 19 января 2025
Ответ дляГидроусилитель руля
Одна дитина підліток, інша - майже.
Підлітка можна одягнути наперед?))
Кинг-Конгша• 19 января 2025
Ответ дляAnnaOst
Автор, мати дитину це якраз про справжні потреби. Навіть не бажання, а фізіологічну потребу, реалізацію інстинкту. І якщо людина ранжує свої потреби таким чином, що лате на мигдальному молоці в кафешці і олл інклбзфв у Туреччині раз на рік важливіша потреба ніж дитина, то тут є над чим подумати.
Інша справа що будь яка відповідальна людина хвилюється чи справиться вона з цією найважливішою у світі роботою
Ну і війна, відсутність картини майбутнього це дуже серйозні аргументи, щоб відкласти дитину
А от більше ніж одна дитина, тут уже треба рахувати ресурси і фінансові в душевні і фізичні
У людей нет такого инстинкта, есть родительское поведения, в случае уже родившегося ребенка.
Кинг-Конгша• 19 января 2025
Ответ дляМуркошечка
Яким чином, ми працюємо в офісі, ставка і %, все що в наших силах, а піду в декрет, все ляже на одного і ми взагалі зачахнемо?!
Я работала с 4 месяцев ребенка, завели ребенка ч когда мне было 24, мужу 29.
Зарабатывал. К тому времени нормально, купили жилье. Так что все реально
Кинг-Конгша• 19 января 2025
Ответ дляПотринділиця
Підлітка можна одягнути наперед?))
А в чем проблема?
Шукаю трусики• 19 января 2025
Ответ дляGaleTTa
У меня мальчик подросток. Там затраты только на телефон, игровой комп, бэгги и еду. Больше потребностей и интересов нет в его возрасте. Чтобы повести его в кино или вывезти на отдых это ещё нужно проявить талант переговоров, так что если бы этого всего не было он бы и не расстроился.
Как Вам удаётся его уговорить ? У меня дочке 13 ,вообще никуда не хочет идти с нами , пол года последние сидит дома
Есть подруга 16 лет ,но она сейчас готовится к экзаменам ,некогда гулять
И вторая подружка одноклассница ,что то поссорились месяц назад и никак не помирятся, вот и все друзья
Обучение дистанционно ,никуда не выходит ,как бабушка уже какая то
И у меня нет таланта к переговорам ,к сожалению
GaleTTa• 19 января 2025
Ответ дляШукаю трусики
Шантаж наше всё. Или идёшь с классом в театр или со мной в кинотеатр. Или едешь в лагерь или со мной на отдых и т.д. типа даже право выбора даю))
viter33• 19 января 2025
Ответ дляЖинси на дитину
Не вивезу. Тому й дітей нема. На кота в місяць 3 тисячі йде, на дитину навіть боюсь уявити скільки
Фіга собі у вас котик
Гидроусилитель руля• 19 января 2025
Ответ дляПотринділиця
Підлітка можна одягнути наперед?))
А в чому проблема? На розмір-два берете більше, і всьо.
viter33• 19 января 2025
Ответ дляНе обижаюсь
когда деньги есть - их хватает на всех
когда нет - то это уже другой разговор
У 90% (якщо не 99%) гроші теж - величина обмежена
Не так, щоб ’повний безліміт’
Голубка миру• 19 января 2025
Ответ дляМуркошечка
В ліс.
Это отличный вариант из скащки, не сем кормить детей - вывозим в лес.
Голубка миру• 19 января 2025
Ответ дляЖинси на дитину
Ой да а у меня кошка, собака и ребенок 2 я богачка :)
Незнакомлюся• 19 января 2025
Важко. У мене дві дівчинки підліткового віку. Це і одяг, і косметика, і гуртки, і брекети, і відпочинок, і страшно далі перераховувати… собі багато в чому відмовляю
Потринділиця• 19 января 2025
Ответ дляГидроусилитель руля
Ну я про підлітків які стежать за трендами. Я якось інших не зустрічала серед боизьких і рідних тому і здивувалась.
Попельшка• 19 января 2025
Ответ дляСпасу мир
Коли в сім´ї обмаль грошей, діти не вибагливі, вони спокійніше ставляться до щоденних розваг по різним закладам, до брендів одягу, до наявності найновіших гаджетів, і їх простіше ростити і виховувати... А от місцевим багатійкам трохи скрутно, це ж треба ще подумати як дістати той брендовий шмот, і щоб дешевше, і на паль не попасти...
Те, що ці діти про це не говорять, ніяк не значить, що вони цього не хочуть, особливо підлітки
Кинг-Конгша• 19 января 2025
Ответ дляПотринділиця
Тренды за пол года уже известны, нет особой проблемы купить одежду заранее.
А ещё если учесть, что к нам тренды относительно массово заходят с опозданием, то в этом вообще нет проблемы
Попельшка• 19 января 2025
Ответ дляЛюбви вам!
Можна і автобусом зі Львова в Грецію
На трьох в тисячу ує вкластися можна
Це з дорогою
Проживанням сніданки і вечері
Пожалійте пасажирів автобуса
У автора дитині мало років дуже
Попельшка• 19 января 2025
Ответ дляЛюбви вам!
Тоді три тисячі ує ваш варіант ))))

А ми за тисячу їздили - кайф
Море щороку має бути ))
Ми з донькою минулого року їздили в Чорногорію автобусом
Більше я сказала ніколи
Тільки літак або потяг
Автобус це треш повний
САМ_ТАКОЙ• 19 января 2025
Працюю, хоч ту роботу давно хочу кинути. Але як подумаю що дитині треба одне друге десяте, школа в школу щось дати, вдягнути, взути. Ліки все ж за гроші теж(син з особливостями). Теж знижки, частково на зиму вдягнулись з запасом рік тому. Собі мало що можу купити хоч і на роботі. Дитина гарно росте, тоже речі треба купувати часто. Сподіваюсь на закінчення опалювального сезону і зимового сезону в магазинах щоб хоч на сейлах купити щось собі.
Найгірше з дитячими тратами що їх важко розрахувати наперед. Дитина виросла з штанів - бігом купуй нові.Захворів - денна зарплата на ліки і трошки продуктів. Щось порвалось, хоче іграшку - купуй. Інколи після тривоги доводиться брати таксі щоб не запізнитись в школу(далеко від нас переїхати ближче не можемо) - ще гроші. Часом макдональдс раз-два в тиждень чи ігрова кімната раз в місяць - ще гроші. Так що діти навіть якщо старатись економити то дорого.
Ні, звісно можна посадити на одяг секонд, ліки найдешевші, їжу перловку та гречку. Такий період був але нічого хорошого там не було. Краще вже так.
Бувають періоди що забиваю на все і трачу на себе. Але це досить все ж рідко. Другу дитину не потягну в принципі
После шести ни-ни• 19 января 2025
Ответ дляМуркошечка
Так і я про це, в нас немає дітей, є домашній улюбленець, ми майже все витрачаємо, просто не уявляю як вписати в скромний дохід дитину, на яку з народження і до 20 потрібні фінансові вливання
но тем не менее вокруг вас полно людей с небольшим доходом, которые имеют детей. с голоду они не пухнут, голые тоже не ходят.
Пищалка• 19 января 2025
Автор, не вывожу ни буквально,ни образно. Нужно иметь много времени и много денег. Я одна ращу, кормлю, воспитываю, нужно много зарабатывать, что бы много зарабатывать нужно что бы ребенок был под присмотром, нашла лицей-интернат Кадетский корпус, буду пробовать туда отдать дочь, но придется бросать хореографию и худ школу. Капец, короч.
Домашня Зюзя• 19 января 2025
Ответ дляПлету интриги
Сама бы не вывезла. На днях посчитала,что только занятия выходят 14800. Без дополнительных трат. Муж не очень доволен такими обстоятельствами. Но убирать что-то ни ребёнок,ни я не готовы.
Ради интереса тоже посчитала все наши расходы на спорт и репетиторов тоже около 14000 получилось, одежда с веб магазинов около 6000 в сезон, возить на кружки 1200 в неделю на бензин
После шести ни-ни• 19 января 2025
Ответ дляПищалка
а дочь хочет в этот интернат? почему вы поставили деньги на первую планку приоритетов??
Yuliya-23• 19 января 2025
Ответ дляГолубка миру
а нас взагалі 2 дітей, 2 котів. Та ми олігархи
Домашня Зюзя• 19 января 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Наличие детей некоторых стимулирует начать шевелиться. Мой брат женился по залету, еще студентом. Закончил универ, вернулся в родной пгт, пошел работать за три копейки. А потом как-то шел с ребенком через рынок, а она жвачку просит, он и осознал, что даже это не может себе позволить. Собрался и уехал в Киев, сначала сам, потом нашел работу, снял квартиру и забрал семью. У него все хорошо.
У нас второй был залетный, в тяжелое время. Муж переводами техническими подрабатывал, потом работу сменил и нашел еще одну удаленно.
Вот согласна с этим полностью- для меня ребенок это стимул двигаться вперёд, развиваться, зарабатывать больше и ставить глобальные цели.Еще заметила что вместе с ребенком переживаю как бы второе детство: первые друзья, первые успехи, радость от мелочей, любовь к животным.
Пищалка• 19 января 2025
Ответ дляПосле шести ни-ни
совсем не хочет, но она хочет хорошо одеваться, вкусно кушать, ходить в школу мыстецтв + всякие штучки-дрючки. а я не могу ребенка оставлять одну более чем на 12 часов в день и не могу уже на копейки жить, я тоже человек, в конце концов.
Гидроусилитель руля• 19 января 2025
Ответ дляПотринділиця
Тренди не настільки змінюються, не смішіть. Купити пару трендових речей щосезону не проблема.
Домашня Зюзя• 19 января 2025
Ответ дляПищалка
Я тоже про него слышала, Вы хотите на целый день туда ребенка оформить?Не знаете какие там взносы?
САМ_ТАКОЙ• 19 января 2025
Ответ дляПосле шести ни-ни
Я колись так жила в дитинстві. Батько залишився вдівцем з двома дітьми в декреті, (менший брат)допомогти ніхто йому не міг. Вийшов потім на роботу але глобально легше не стало. Бо робота вчителя тоді була за копійки. Плюс брат в садку. Одяг - ну одні штани на зиму, одні на теплішу пору року, блузка, дві кофти в мене,все. Один комплект на всі свята. У брата - тут пощастило віддавали родичі, було одягу більше. Багато секонду. Їжа з городу, так просте все, крупи,курка недорого. Плюс батько вічно без настрою замучений і втомлений. Чомусь підтримки чекав від мене а мені самій 10-12 років сама дитина по суті,я ту підтримку фізично і психологічно надати не могла. До брата було краще відношення. Взагалі дітям не дуже добре в таких ситуаціях, хоча я розумію що то був крайній випадок і тато виживав як міг, йому було ще важче ніж нам. Єдине що добре - жили в селі,своя хата і робота там же. З комуналки лише електрика.
І навіть якщо в родині двоє працюють але доходи невеликі чи частина йде на оренду- це теж несолодко. Я так жила в декреті порівняно невеликий період і ледь не здуріла якщо чесно теж. Вічно думаєш за копійки, вийти підзаробити не могла,навіть онлайн, дитина не дозволяла, і сил просто гратися не було. Слава Богу потім стало легше.
Плюс діти все ж більш колективні по своїй суті. І якщо однолітки вдягнуті краще і з кращими телефонами, можуть дозволити собі піти в буфет на перерві(я не могла в дитинсті наприклад) - це теж викликає комплекси. На жаль зараз скрізь все міряється грошима.
Пищалка• 19 января 2025
Ответ дляДомашня Зюзя
я хочу (или мне нужно) на неделю, слышала, что взнос есть, если примут, то нужно покупать форму и ежемесячно вроде как 1500грн. Жаль, что не знала про этот лицей 5 лет назад.