ИМХОля• 19 января в 14:47
Покласти гроші на доларову карту
Треба обов´язково мати фізичну карту,чи і на віртуальну можна?
Маю віртуальну,пробувала через термінал привату,нічого не вийшло
ИМХОля
• 19 января в 14:49
Ответ дляЧебураха з перцем
Так є ж обмеження, тільки через депозит можна
Так я не проти на депозит,питання як покласти
жар-птица Нюра• 19 января в 14:49
Если ложите гривны, то положите на гривневую карту, а уже в приложении конвертнете в доллары на долларовую
Сусідка знизу• 19 января в 14:50
Ответ дляЧебураха з перцем
Ні
Сусідка знизу• 19 января в 14:51
Ви не ту вибрали.Там дві віртуальні.Одна тільки для оплати в інтернеті,на неї не можна покласти фізичну валюту.Тільки ту,що купив онлайн.
А на іншу можна в терміналі покласти.
Сусідка знизу• 19 января в 14:53
Ось.На першу Digital,можна покласти через термінал Привату.Вона аналог фізичної
А на Інтернет ні.По ній лише віртуально купувати валюту.
Вам потрібна Digital,,,щоб можна було і через термінал,і як завгодно.
ИМХОля
• 19 января в 15:20
Ответ дляжар-птица Нюра
Покласти треба саме долари,не гривні
ИМХОля
• 19 января в 15:21
Ответ дляСусідка знизу
А на іншу можна в терміналі покласти.
О,дякую,я й не знала
ИМХОля
• 19 января в 15:21
Ответ дляПускаю бісики
Может через кассу можно положить, не должно быть ограничений
Каса працює як раз в той час що я на роботі, тому на даль тільки термінал
жар-птица Нюра• 19 января в 15:21
Ответ дляИМХОля
Покласти треба саме долари,не гривні
Насколько знаю, не все банкоматы и терминалы принимают валюту. Ну и правильную карту выбирайте. Можно через кассу банка положить.
ИМХОля
• 19 января в 15:21
Ответ дляСусідка знизу
Дякую
ИМХОля
• 19 января в 15:24
Ответ дляСусідка знизу
А яка краще,універсальна чи для виплат?
іронічна антитеза• 20 января в 13:47
Ответ дляИМХОля
А яка краще,універсальна чи для виплат?
для виплат (доларова)
Рожки-да-ножки• 20 января в 18:10
Ответ дляжар-птица Нюра
А там снимают деньги каждый месяц если не пользуюсь этой валютной картой Приват или Райффайзен ?
Положила сегодня на Райффайзен 50 долларов и дали карту пластиковую
И сказали что если не пользоваться то раз в месяц будут снимать деньги за то что они лежат на карте
іронічна антитеза• 20 января в 20:45
Ответ дляРожки-да-ножки
поэтому я райф не рассматривала. только приват,сенс,моно.
іронічна антитеза• 20 января в 20:46
Ответ дляРожки-да-ножки
на карте для выплат комисий нет за обслуживание. есть только маленькая комисия на пополнение.