ириска77• 19 января 2025

А что за движ с Портниковым?

В ленте куча месседжей в поддержку и против Порттникова. Информационное давление. Шо происходит?
Кава з перцем• 19 января 2025
Ответ дляLudaSHS
100%
Ось бот один, так захищає і всі його журналісти вже теж
Відомий політехнолог Пороха- Тарас Чорновіл постійно наголошує на своєму ю туб каналі ’Чорновіл Відверто’- Портніков з літа 2022 року працює за наративами ОПи ЗЄрмака, головні його тези
1. Замахи Путіна та кремля на найвеличнішого постійно тривають
2. Поганий захід, погані партнери (бубочка мАладец)
3.Кому заважає корупція влади- чемодан, вокзал, Варшава
4. Бубочка після 20 травня 2024 року найлегітимніший президент (поки війна ), а хто не згоден- той агент кремля
5. З роки мовчання про мародерство, корупцію влади та політичні переслідування патріотів, зокрема Червінського, Дудіна, тощо
mari_klim• 19 января 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Це все ватне лайно повилазило. Політичні трупи сподіваються на якийсь умовний реванш. Добре, що хоч сьогодні санкції РНБО ввели.
Тримали козирі до останнього😁 одне зрозуміло - скоро вибори. Почалась крисяча метушня. А порадниця - це завжди флігель. Ботоферма тут знатна
iryna _b• 19 января 2025
Ответ дляLudaSHS
Рік назад занесло і з сарказмом ляпнув в своїй манері. У нього бувають висловлювання.
Кусок вирізали і розігнали. Недопоняли частину.
Частина френдлі фаєр по своєму вдарили.
Потім Детектор медіа зробив дослідження відки пішли куски і вкиди, всі перечитали, і стали дуже захищати портнікова.
Толі передвиборча, толі вважають його лідером думок і луплять превентивно.
Йде загалом зараз в інформ просторі атаки на проукраїнський сегмент.
Внутрішній жабогадюкінг завжди в струї

П с вважаю його один з найосвіченим з журналістів, можу погоджуватися з тезами чи ні, але він розумний. Трохи нервовий- так
Я підтримую вашу думку.
mari_klim• 19 января 2025
Ответ дляLudaSHS
Казав що не йде в політику, хто зна.
Я тут прочитала у Забеліноі що Білецький буде пробувати, ото цікаві кейси підуть. Мочилово буде серед однодумців.
А-ля 2019 рік.
Манула• 19 января 2025
Із теми так нічого в не зрозуміло. Чи то ’Портніков давно продався ЗЄрмаку та Соросу’? Чи то ’Мерзенний продажний і попохоботський тип, + любитель хароших русскіх цей портніков’

mari_klim• 19 января 2025
Ответ дляlilu1990
Поки увесь оцей жабогадюкінг в Україні - нас злапає росія, бо наші гетьмани дальше свого нарцисичного носа не бачать. Європа ще й порадується і видохне з полегшенням
Росія все робить для того, щоб ви так думали
iryna _b• 19 января 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Сам факт, що він до неї ходить , тобто легалізує хароших русскіх, а саме таких шовіністичних як латиніни,тв нашому інформаційному просторі - це зло. Адже думки хароших русскіх від того не зміняться, вони так само зверхньо ставитимуться до українців.
Він до неї не ходив. На каналі Фейгіна був стрім де під´єднаналися три особи Фейгін, Латиніна і Портніков, де виникла сварка між Латиніною і Портніковим. Після цього Латиніна стала спілкуватися і вести етери з Арестрвичем, бо інші перестали її запрошувати. Портніков тоді показав наприкладі Латиніної ,що ніяких хороших руських не має, а всі вони з імперськими амбіціями навіть якщо вони іноагенти
Mrs.Ochmonek• 19 января 2025
Ответ дляLudaSHS
Не знаю про проросійськи контент, я читач, відео не всі дивлюся, з того що траплялося на очі, я не бачила там ватну чи проросійську позицію, які саме тези?
Мені достатньо, що його дратував завжди Бандера і бандерівці як рух, так само як і московитів - це з давнішнього, з часів Януковича як мінімум. Тобто, в цьому питанні він не відрізняється від арестовичів , і какойразніци
Mrs.Ochmonek• 19 января 2025
Ответ дляLudaSHS
Ось це дослідження
Мені цікаво що далі
https://antonina.detector.media/srachi-ta-dyskusii...
Зараз йде витягуванкя Мураєва з закромів, т д
Тобто інформаційна війна у розпалі, це початок
Будуть проукраїнський вектор мочити , витягувати більш ватний.
Тг канали, блогери, ютуб будуть приймати участь в інформ війні
Мураєв аж в Китаї ховається
murkotyk• 19 января 2025
Марія Берлінська

Несеться щодо Портнікова. Ми перетиналися з паном Віталієм кілька разів, вперше ще на Майдані. І щоразу моє особисте враження від спілкування було відверто неприємним.
Але це суто моя, суб´єктивна оцінка, і вона точно не має на щось впливати. Зрештою він не 100 баксів, щоб всім подобатись.
Я теж не ідеальна, і теж комусь не подобаюсь. Нічого страшного, ми різні і це нормально.
Треба віддати належне Портніков людина, яка прочитала більше книг ніж багато хто з нас.
Він освічений, має досвід життя в імперській культурі, і це розуміння двох світів під час війни використовує для посилення України.
Один тільки розйоб Латиніної став блискучим прикладом того, як можна розмовляти з пихатістю російських ’лібералів’.
Одна з претензій до Портнікова - ’він сам ніколи не служив, а інших штовхає йти на війну.’
Ставити такі питання можна, але право на такі питання мають лише військові або ветерани.
Наприклад Dmytro Gnap може таке питати, а блогер, який сам ніде ніколи не був, ні в 2014 ні в 2022 - сумнівно.
А взагалі цю гризню треба припиняти. Мені може не подобатись Портніков, його манера подачі, певна цинічна зверхність, маніпуляції, політичні погляди, etc.
Ми в демократичній країні - не подобається, то й не слухаю.
Але шакалячі експереси проти своїх же - мені не подобаються значно більше.
Прямо зараз сипеться фронт, тисячами лягають в землю наші люди. Треба разом думати і працювати щоб зупинити легіони абсолютного зла з північного сходу.
І не радувати ворога цими дитячими іграми в доганялки. Або змінимось, подорослішаємо, або загинемо.
mari_klim• 19 января 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Дратував тому, що у тих, хто більш за все кричав про Бандеру, завжди ззаду парашут волочився. Почитайте у Муженка про агентуру кгбшну. І скільки її було в Україні, у тому ж Народному Русі.
Mrs.Ochmonek• 19 января 2025
Ответ дляmari_klim
Його сам Бандера дратує, як і московитів.
Тобто, його вкорінена думка така, що українець ніколи не має бути наступальним у відстоюванні свого.
Ну, і на початку війни, коли Ізраїль блокував допомогу Україні, то думка портнікова , майже дослівно була ’ а що ж ви хочете, хіба шкода було українцям, коли стара бабуся в Ізраїлі, яка пережила Голокост, не має можливості навіть пройти в укриття під час тривоги?’. Це звучало, так вам і треба.
iryna _b• 19 января 2025
Він не в тому контексті те все сказав, що зараз роздули і вирвали окремі фрази.
І ще хіба наразі у нас не така ситуація? Еліта, кадрові військові ховаються в тилу, а їх захищає хто? Звичайний чоловік, який не відкупився, не в тік. Зараз як тесла чи остання модель бмв, так обовязково інвалід або бронь.
А раніше було навпаки, феодали,князі, королі боролися за землю і очолювали війська, брали свої синів в поход.
А зараз тцк боїться зупинити дорогу машину , а відловлює звичайних чоловіків на дешевих машинах або на громадських зупинках. Бо багатих чіпати не можна і сенсу не має.
Тому він з сарказмом і описав сьогодення.
Фільтруйте і дивиться повністю відео.
Не виривайте окремі фрази
Mrs.Ochmonek• 19 января 2025
Ответ дляiryna _b
Якби це Портніков показав і показував з 2014 хоча б, то я б сприйняла як сміливість і позицію. А так, після 2022, розмови у Фейгіна, хорошого русского, і розмазування Латиніної це тільки сигнал - з ними можна говорити, дискутувати. А насправді ні. Всі ці антипутінці все одно сприймають Україну як придаток велікой рф.
iryna _b• 19 января 2025
Не шукайте зраду де її не має. Поцікавитися його біографією, де він в молодості працював і тому подібне. Бо наразі з нас о цієї пропогандою, що несеться, те ж можна зробити не думаючу вату, з якої ми раніше сміялися
Манула• 19 января 2025
Ответ дляiryna _b
Оце ж легалізував ту латиніну так легалізував, що тепер ніхто її не хоче запрошувати
Mrs.Ochmonek• 19 января 2025
Ответ дляМанула

В темі висловлені різні думки.
Olvia1987• 19 января 2025
Ответ дляМанула

Тройной агент
S-lana• 19 января 2025
Самого Портникова послухайте, він все розказує.
Mrs.Ochmonek• 19 января 2025
Ответ дляiryna _b
Я пам´ятаю його ефіри з Красної площі в Москві)
Манула• 19 января 2025
Ответ дляS-lana
Це дуже складно і незрозуміло для деяких ...
iryna _b• 19 января 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Я не бачу сенсу вам щось розповідати бо ви налаштовані категорично.
iryna _b• 19 января 2025
Ответ дляМанула
Ви праві треба думати і слухати години так півтори, а простіше в телеграмканалі чи марафоні 3 абзаци почитати або в тік тоці відео подивитися
Mrs.Ochmonek• 19 января 2025
Ответ дляМанула
Ще раз: говорити з хорошими русскімів ефірі - це підтвердження, що вони мають на це право, щоб їх тут чули.
Чи у нас зникли харошиє русскіє з ефірів після цього ви скажите? Ні, ефекту нуль
А от відкривати очі на хароших русскіх на заході - це була б добра робота. Тим більше для такого розумного як Портніков.
Mrs.Ochmonek• 19 января 2025
Ответ дляiryna _b
Так, вважаю його продажним)
І достатньо хитрим і розумним, щоб відчувати потрібну хвилю, на яку скочити в потрібний момент. А ще він нагадує мені того хлопчика з анекдоту про ’ зачем портить отношения´))
Mrs.Ochmonek• 19 января 2025
Ответ дляiryna _b
Слухати години півтори - це лише слухати що людина каже зараз, а отже робити поверхові висновки.
А от пригадати що людина казала і які тези просовувала за Кучми, точно знаючи що це брехня і робота на рф, показує більш реальну картину про особистість.
lilu1990• 19 января 2025
Ответ дляmari_klim
Та я це бачу на місці - у моїй малій батьківщині. Мені росія транслює противні рожі які рвуться до влади, у яких очі горять красти?
iryna _b• 19 января 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Не працює, не працює ваша пропоганда. Подивіться скільки дизлайків вам тут ставлять.
Seehund• 19 января 2025
Ответ дляAnnetka_100
Ой, он так любит заниматься самолюбованием, такой тщеславный и амбициозный, что я с трудом воспринимаю его ораторское мастерство. Ну просто выпендрежный пацан подросток. Плюс какой-то гей скандал с ним был. Может и умен, и талантлив сей персонаж, но по-человечески неприятен, у него какая-то другая своя этика и мораль. Слышала, что покушение на него было. Не удивлена, он тот ещё провокатор. Зарабатывает он, ищет популярности, использует войну как возможность оказаться в центре внимания. Поверьте, ему нравится то, что сейчас происходит.
Я думаю он сам оплатил хейтерам, что бы поднять угасающий интерес.
LudaSHS• 19 января 2025
Ответ дляКава з перцем
А навіщо Порох робить ефіри з Портніковим, а сьогодні накатав в фб про підтримку?