Чому Порошенко зміг, а мудрий наріт все п...?
Богдана лиш один з прикладів
Результат:
вже голосів:
6 (42.86%)
Надо просто прєкратіть
4 (28.57%)
Фы всьо врєті
3 (21.43%)
Наріт краще знає
1 (7.14%)
Тарас колгоспу винуватий
0 (0%)
Наріт скаже, як зав´яже
0 (0%)
Пожебраємо в Америки
0 (0%)
Трамп винуватий
Elena_Kiev_Solomenskiy• 30 декабря 2024
без обид.. обычно ссылаются на экспертов с именем, а не на эфемерных солдатов
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Ого. Добре, що у мудрого наріту експерт на експерті і експертом поганяє
Aksinia 111• 30 декабря 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Ну зачем Вы так, сейчас будут деферамбы шоколадному заливать ) надо поддакивать))) К выборам готовятся заранее и идеализируют старые грабли , грабли привыкли с 91 быть у власти, а сейчас тяжко .
Чем дальше, тем больше таких тем будет .....
Uebersetzerin• 30 декабря 2024
Ответ длячаревна
Сделаю анонс в вашей теме, с вашего позволения. Для тех, кто надеется
.
Гордон випустив нове відеозвернення і сказав, що сьогодні о 21:00 станеться те саме, про що він казав)))
.
Уже ж три темы об этом точно были на советчице сегодня)))
Elena_Kiev_Solomenskiy• 30 декабря 2024
Ответ дляviter33
хуйло покінчить життя самогубством в прямому ефірі?
или так: ’ я устал- я хожу’. Звук вертолета и лестница вбрасывается в кадр. Хватается за лестницу, взбирается на нее и вертолет улетает.
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
І в новинах ’на борту здетонувала граната від необережного поводження’
В Новий Рік - з новорічним настроєм !!!
Natalisa7613• 30 декабря 2024
Ответ дляMetelitsa
А ще будо таке:
’Єслі что-та пайдьот ні так, мі єго снєсьом’
Ато не може тривати місяці і роки...1-2 тижні.Ага
Ответ дляAksinia 111
Удалено администрацией...
Mrs.Ochmonek• 30 декабря 2024
Це з матнею - політичний імпотент, він нічого не зміг в плані оборони, окрім підриву сотень тисяч тон боєприпасів на складах, які чомусь не могли нормально охоронятися
Mrs.Ochmonek• 30 декабря 2024
Ответ дляviter33
Які 1-2 тижні?!!!!
’Просто перестати стріляти’
Саме такими словами і казав Порошенко в 2015, з його односторонніми переставаннями стріляти. А наші вояки гинули.
Mrs.Ochmonek• 30 декабря 2024
Ответ дляLisa_m
Можна пояснювальну бригаду, що таке «наріт», «пожебраємо» і про якого Тараса йдеться? Це угорська чи діалект якийсь?
Просто народ України не підходить сивочолому. Тому так зневажливо, типу іронічно, пишеться оце тупеньке ’наріт ’ і тд
Mrs.Ochmonek• 30 декабря 2024
Ответ дляТвоя сусідка
Вашому патрону треба шукати собі інший, достойний його матні
Ответ дляNatalisa7613
Порох визнав, що помилився привселюдно
Ви забули, що з ним 3/4 Донбасу звільнено
Але мудрий наріт
Ответ дляMrs.Ochmonek
Дивно, що так ’переставали стріляти’, що 3/4 Донбасу звільнено
Natalisa7613• 30 декабря 2024
Ответ дляТвоя сусідка
Де це звільнено?Це юмор такий?При ньому якраз Донецьк і захопили.А ще був Іловайський котел і багато чого іншого.
Mrs.Ochmonek• 30 декабря 2024
Ответ дляТвоя сусідка
Це вам так розказали, щоб ви не задумувалися, чому Луганськ і Донецьк залишилися під московитами.
А ще можете порівняти сили, задіяні московитами, в 2014, коли реально було просто не допустити захоплення Донецька, і які сили задіяні в 2022-24рр
Mrs.Ochmonek• 30 декабря 2024
Ответ дляТвоя сусідка
Порох визнав, що помилився привселюдно
Але мудрий наріт
Що конкретно він визнав?
Що не треба було пропускати колону терористів з Гіркіним на чолі безперешкодно захопити Донецьк?
Що треба було вивести добровольців з котла , про який попереджали за декілька днів, а головнокомандувач ігнорував?
Що не треба було робити комедію з ’ сином в АТО ’?
Що варто було Медведчука за держзраду притягнути вже тоді? А не возвисити його до олігархічного статусу?
Ответ дляNatalisa7613
’Юмор’ - це не бачити щотижня по десятку Іловайських і Дебальцевських котлів, не бачити втраченого Азовського моря, Бердянська, Мелітополя, Маріуполя. 130 тис загинули в Маріуполі лише за офіційними даними.
То не котли були?
При кому раша отримала коридор в Крим і вільно побудувала залізницю?
А 100 тис СЗЧ? хто ’зробив це разом’?
То не котли були?
А 100 тис СЗЧ? хто ’зробив це разом’?
Natalisa7613• 30 декабря 2024
Ответ дляMetelitsa
То не котли були?
А 100 тис СЗЧ? хто ’зробив це разом’?
То не котли були?
А 100 тис СЗЧ? хто ’зробив це разом’?
Ну так это уже последствия умелого правления папередныкив.И зеля туда же.Напомнить про сгоревшие склады с оружием?
Ответ дляNatalisa7613
Напомнітє....
Напомніть, що вибухало перед розпіареним контрнаступом в Старконі та Хмельницькому? Підказка: запаси далекобійних снарядів від Заходу
Ответ дляБайрактарочка
«дайте йому сто днів»
Це не працює.
Порошенко за каденцію Зеленського оплатив розробку кіберзброї Ай-Петрі.
І ЗСУ почали приземляти нерозірвані КАБи.А це вцілілі міста.
Розробив Цукорок.
Він в дефіциті і за ним черги.
Зеленський розробив нові плани перемоги.Потужні.
Оце все,що потрібно знати.
Розробив Цукорок.
Він в дефіциті і за ним черги.
Оце все,що потрібно знати.