Спілий баклажан• Изменено 19 января 2025
Для тих,тхто тут плаче і ниє, що чоловік/и не любить/ть!
Чоловік/хлопець жінку/дівчину готовий любити все життя за такх умов:
1) Жінка не ниє,або ниє дуже рідко і в міру і якщо дійсно це причина трішки понити і поплакати.
2) Жінка/дівчина психічно здорова.
3) Жінка/дівчина фізично здорова.
4) Жінка/дівчина адекватна.
5) У жінки/дівчини є почуття гумору.
6) Жінка/дівчина не пліткарка.
7) Жінка/дівчина чуйна до оточуючих,і для чоловіка/хлопця в тому числі (але в міру).
8 ) Жінка/дівчина не має звички сюсюкатися з чоловіком/хлопцем,як з маленькою дитиною.
9) Жінка/дівчина доглядає за своєю зовнішністю,а також за своїм здоров´ям.
10) Жінка/дівчина майже не ревнива.
11) Жінка/дівчина не проить надто часто про допомогу.
12) Жінка/дівчина цікава і не занудна.
2) Жінка/дівчина психічно здорова.
3) Жінка/дівчина фізично здорова.
4) Жінка/дівчина адекватна.
5) У жінки/дівчини є почуття гумору.
6) Жінка/дівчина не пліткарка.
10) Жінка/дівчина майже не ревнива.
12) Жінка/дівчина цікава і не занудна.
Кросівки оригінал• 19 января 2025
Чувак я думаю в тебе давно не було сексу і не буде
Пиши далі пунктики))))))
Спілий баклажан
• 19 января 2025
Ответ дляGaleTTa
Я ни по одному пункту не прохожу ваш отбор) это похлеще евгеники
Я не вірю,що ви хоча б не доглядаєте за собою і не чуйна.
Спілий баклажан
• 19 января 2025
Ответ дляКросівки оригінал
Пиши далі пунктики))))))
З жорстокою правдою доведеться змиритися,тоді буде менше розлучень.
Спілий баклажан
• 19 января 2025
Ответ дляСусідка знизу
Що за бредові рамки?
Це правда.На жаль.Якщо б жінки дотримувалися цього,то було б мене розлучень.Помітьте,я не писала ’Хороша хазяйка і мама’.
Спілий баклажан
• 19 января 2025
Ответ дляGaleTTa
Да, но могу быть и неумытой хамкой, я себе это разрешаю
Хамка по причине и в меру.
Кросівки оригінал• 19 января 2025
Ответ дляСпілий баклажан
Цікаво, чому їх повинно бути меньше? Може це норма, коли люди можуть розійтись і знайти собі кращий варіант
Спілий баклажан
• 19 января 2025
Ответ дляКросівки оригінал
Пиши далі пунктики))))))
Чоловік на інстинктивному рівні обирає маму для своїх майбутніх дітей.На рівні інстинкту.
Спілий баклажан
• 19 января 2025
Ответ дляКросівки оригінал
А любити один одного все життя?Слабо?
Налитое яблочко• 19 января 2025
Добре, а чоловік яким умовам має відповідати? І не для того, щоб його любили, а для того, щоб він сам був здатен любити. Чому про це ні слова?
Спілий баклажан
• 19 января 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Зараз створю тему про чоловіків,пару хвилин.
Кросівки оригінал• 19 января 2025
Ответ дляСпілий баклажан
А любити один одного все життя?Слабо?
Це не з категорії слабо, це з категорії здорового глузду. Любити все життя нормально, якщо так складається, розлучитись теж нормально
Кросівки оригінал• 19 января 2025
Ответ дляСпілий баклажан
Зупиніться, цю тупню писати
Сусідка знизу• 19 января 2025
Ответ дляСпілий баклажан
30 років шлюбу мені дає право на оцінку вашого тексту? Ви пишите повну ахінею.
Сусідка знизу• 19 января 2025
Ответ дляСпілий баклажан
Це також не відповідає дійсності.
Дайте вподобайок• 19 января 2025
Ну и на кой хрен он нужен? Если с ним даже заболеть нельзя и помощи не проси.
Чмо какое то, а не мужик
СкиниУскачи!• 19 января 2025
Автор, что скажете о женщинах, которые не могут иметь детей, но мужчины живут с ними годами в любви, гармонии, уважении итд?
Ваши шаблоны какие то глупые.
Мужчина или любит женщину или нет. На уровне инстинкта, как Вы написали.
Иногда живут и с истеричками и с сумасшедшими и с кем угодно, но живут.
Каждый находит в другом человеке что-то своё.
Ваши шаблоны какие то глупые.
Дайте вподобайок• 19 января 2025
Ответ дляlisa2101
Мне даже сложно Вас представить... Чушка, грязнуля, глупышка.
Стартпост - бред сумасшедшего (мужика)
Спілий баклажан
• 19 января 2025
Ответ дляСкиниУскачи!
Ваши шаблоны какие то глупые.
Живут,я не спорю,а по ночам рыдают в подушку или бухают сдрузьями,заливают горе,или хдят налево,или просто терпят.
СкиниУскачи!• 19 января 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Мужчина должен с уважением относиться к своей женщине. Это главное условие.
Страсть рано или поздно проходит. Уважение остаётся. Если ушло уважение - это все.
Спілий баклажан
• 19 января 2025
Ответ дляДайте вподобайок
Чмо какое то, а не мужик
Помощь просить,но не постоянно.Иначе у него закадывается мысль,что женщина сама ничего не способна сделать.
Дайте вподобайок• 19 января 2025
Ответ дляСпілий баклажан
Еще раз повторяю, на кой фиг нужен чмошник, который будет любить ее только здоровой и красивой, и у которого даже помощи нельзя просить и ждать ее?
Какой толк в нем тогда?
Спілий баклажан
• 19 января 2025
Ответ дляСусідка знизу
Це також не відповідає дійсності.
Ну я розумію,правда вона така,дуже жорстка(
Налитое яблочко• 19 января 2025
Ответ дляСкиниУскачи!
Ага, а для этого он сам должен соответствовать всем написанным пунктам как минимум)
Дайте вподобайок• 19 января 2025
Ответ дляСпілий баклажан
Ну и пусть закрадывается. Он мужик или вонючая тряпка, не способная обеспечить и решить все его и ее проблемы?