Психологічка• 19 января 2025

Сможем ли мы с дочкой положить сами ламинат, 50кв?

дочка - подросток (14л)

это не совсем ламинат, но очень похоже - жорсткий клик-винил.

смотрю по видео с интернета - инструкции, ну, вроде не сверхсложно.
но мужчины на других видео рассказывают, что по несколько раз начинают-разбирают-перекладывают...

две комнаты, кухня, коридор.
Куратор дебошей• 19 января 2025
Автор, все можливо, якщо дуже захотіть. Очі бояться, а руки роблять. Я так люстру змінити не могла, бо нікому підключить було, а майстрам виявилось теж не цікаво через одну люстру з дому виходити. Прийшлось самій-пару відео в ютубі і в один вечір я її зібрала, а на наступний день підключила
Зоряний Шлях• 19 января 2025
Ответ дляХачапууури
І моя вам порада, купуйте з пазіками
Нащо ті пазікі, щоб пилюка забивалася?
Альфасамка• 19 января 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
ну я поклеила, вообще с детсва из клею. это самая простая работа.
главное не брать бумажные, они плохо ложатся.
головне не брати паперові бо їх потім віддирати важко, якшо не сподобаються
автор Психологічка • 20 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Краще що б зробили спеціалісти.Якщо ви в будівництві зовсім раніше ніколи нічого не робили і не шарили.А те що здається що все зовсім просто то як почнете робити то зрозумієте що це вам тільки здалося.Про інструменти теж питають зверху
Инструментов нет
автор Психологічка • 20 января 2025
Ответ дляАльфасамка
я планую шпалери клеїти САМА.
Шпалери, мені здається - невелика проблема. Клеїла у студентські роки не раз.
Навіть по ціні, якщо напартачити - то не так критично.
автор Психологічка • 20 января 2025
Ответ дляЗоряний Шлях
Якщо ріна підлога і норм ламінат, то все ок, підкладку не забудьте і все вийде. До мтіни не в притик, а трохи зазор, щоб могло грати і перекривалося плінтусом. Перекладвти, це коли з´єднують кілька кімнат між собою без порогів. Інструмент можна взяти на день напрокат, або купити ножівку по дереву, а може вона у вас і є.
Блін, ми без порогів хочемо.
автор Психологічка • 20 января 2025
Усім дякую за поради
Цвірінь• 20 января 2025
Ответ дляХачапууури
Може, якщо дошка дійно якісна.
Але і укладка має бутм з люфтом біля снін під плінтусом, тому і називають, пробачте, що не скажу українською ’плавающий пол’
Ну ламінат і паркетна дошка то принципово різні матеріали
Під паркетну дошку бажано більш рівну підлогу

Ну і не плаваюча а тіпа дихаюча підлога, зазор по перимерті для компенсації розширення при волоості