Гола з конопель• 19 января в 17:19
Порадьте де купити якісні кеди до 4 тисяч
Якщо є така проблема: дуже сильний запах від ніг.
Гола з конопель
• 19 января в 17:28
Ответ дляАноним_
а какое отношение имеют кеды до 4 к. к потливости ног?
Бо у неякісних ноги смердять дуже сильно
А у більш якісних не так сильно
Давно помітила
А у більш якісних не так сильно
Давно помітила

Я така бойова• 19 января в 17:29
Ответ дляГола з конопель
А у більш якісних не так сильно
Давно помітила
А у більш якісних не так сильно
Давно помітила
Смердит бо у вас грибок...

Аноним_• 19 января в 17:31
Ответ дляГола з конопель
А у більш якісних не так сильно
Давно помітила
А у більш якісних не так сильно
Давно помітила
или нат кожа или хб вам нужно и носки одевать чистый хлопок и паста теймурова еще есть
Гола з конопель
• 19 января в 17:35
Ответ дляАфродитаПетровна
А какие кеды? Тканевые? Типа Конверс?
Шкіряні бажано
АфродитаПетровна• 19 января в 17:38
Ответ дляГола з конопель
Шкіряні бажано
Тоді від мене порада Veja. Не дешеві. Зараз можна знайти деякі моделі зараз по знижкам. Вони поза модою, як класика
Мастер Пис• 19 января в 17:40
Ответ дляГола з конопель
Шкіряні бажано
Конверс.
А причина запаха? Надо её найти и обезвредить )
Не боюся осуду• 19 января в 17:41
Я в кросівках ходжу фактично круглий рік, відповідно до сезону. Нічого не смердить. Ви на босу ногу вдягаєте? Може у вас грибок?
Полюю на дрони• 19 января в 17:43
Ответ дляГола з конопель
А у більш якісних не так сильно
Давно помітила
А у більш якісних не так сильно
Давно помітила
У вас ноги потеют сильно ?
Если да ,то могу скинуть мазь и пудру ,которые рекомендовал дерматолог
жінка незаміжня• 19 января в 17:52
Яке місто? В Києві є гарний магазин в смарт плазі Політех. Atomio Lardini. Це не реклама.. маю їх взуття але із за того що там мало знижок купила в іншому місті і повернула..
Інстаграм така сама назва чорний значок. Теж кеди шукаю але звичайні білі шкіряні
Джинци на Флісі• 19 января в 17:53
На ансвере это на вопрос где. В прошлом году кожаные высокие конверсы словила за 1400.
Гола з конопель
• 19 января в 18:25
Ответ дляПолюю на дрони
У вас ноги потеют сильно ?
Скиньте будь ласка 🙏🏻
Гола з конопель
• 19 января в 18:25
Ответ дляжінка незаміжня
І я шукаю звичайні білі шкіряні
жінка незаміжня• 19 января в 18:45
Трахтибидох• 19 января в 18:48
Полюю на дрони• 19 января в 18:49
Ответ дляГола з конопель
Скиньте будь ласка 🙏🏻
Фото 1-мазь ,мазать на ночь ( особенно между пальцами тщательно)
Фото 2-пудра ,использовать по утрам
Трахтибидох• 19 января в 18:52
Ответ дляжінка незаміжня
А ви носили їхнє взуття, якість перевірена ? Магазин відносно недалаеко від роботи, є моделі які цікаві.
Якось по картинці сподобалися кеди, колір шикарний, приїхала міряти - дуже незручні моделі, хоча візуально все супер.
Гола з конопель
• 19 января в 19:06
Ответ дляжінка незаміжня
Подивіться на їх сайті. Якість гарна.
Дуже дякую 🙏🏻❤️😘😘😘
Гола з конопель
• 19 января в 19:06
Ответ дляПолюю на дрони
Фото 2-пудра ,использовать по утрам
Дякую вам 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Полюю на дрони• 19 января в 19:12
Ответ дляГола з конопель
Дякую вам 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Будь ласка !
Препараты не дешевые ,но хватает очень на долго

жінка незаміжня• 19 января в 19:13
Ответ дляТрахтибидох
У меня 5 пар их обуви. В какой то момент поняла что лучше по цена/качество найти не могу. Вот фото чтоб не быть голословной.. но чаще покупала когда были скидки. В ИГ сама хозяйка рекламирует обувь. Ну мне тоже не все подходит тк узкая нога 36р. Но кеды там куплю. Жаль скорее всего скидок не будет. Осенью ждала ждала но зря.
жінка незаміжня• 19 января в 19:23
Ответ дляТрахтибидох
І цим кросівкам 4 сезонах активного носіння. теж їх

Трахтибидох• 19 января в 21:38
Дякую за рекомендацію, у мене донька умудряється за сезон вграти взуття, останні чорні адідаси тримаються довше, а ваші прям чудово виглядають, як для білих, які чотири сезони відходили. Піду на примірку найближчим часом.