Шмоточницаца• 05 января в 22:47

Де купуєте парфуми? Мейкап щось мало довіри, в брокар недостатній вибір

100%• 05 января в 22:47
Ароматека
Пухнасті штани• 05 января в 22:48
А вы мешками покупаете, что вам недостаточный выбор ?
Коник-стрибунець• 05 января в 22:49
kremchik
Я_канеша_извиняюсь• 05 января в 22:50
В Douglas по акціям. Але помітила, що ціни тут на парфуми суттєво дорожчі ніж в Україні. Тому парфуми тут по акціями, а косметику замовляють на Мейкап і передаю собі перевізником. Все що в Україні коштує 20 євро, в ЄС одразу 40...це я про косметику. Туш Лореаль 18 євро, притому що завод саме в цій країні. Дома ця туш 380 грн.на Мейкап) і, доречі, якість за 18 євро жахлива. Неможливо її змити нормально ((
Латексне альтер ЕГО• 05 января в 22:50
Notino, rossman
рукиЖимолости• 05 января в 22:51
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Вы в Париже?
автор Шмоточницаца • 05 января в 22:51
Ответ дляПухнасті штани
Немає позицій, які мені потрібні, тому для мене недостатній
месяцкие• 05 января в 22:51
Ароматека, Жан, Бомонд
Я_канеша_извиняюсь• 05 января в 22:52
Ответ длярукиЖимолости
Вы в Париже?
Ні)) навіть не у Франції
графиняВишенка• 05 января в 22:52
Жан, ароматека
рукиЖимолости• 05 января в 22:52
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Ні)) навіть не у Франції
Я сейчас в Париже и завод лореаль тоже есть, но лореаль золотистую я покупаю за 11 евро и качество лучше чем в Украине.
Ms. При теле• 05 января в 22:54
Notino, D&P Perfumum.
ФФФФристайла• 05 января в 22:56
Ответ дляКоник-стрибунець
kremchik
научите как там опкупать-сколько раз заходила-не раздуплюсь
СкумбріяП8• 05 января в 22:57
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Где такие цены?
Первоклашка Я• 05 января в 22:57
Інстаграм магазини Парфюмергорг та Бьютітрендс. У першого магазину є офлайн магазини в Києві і Полтаві. Великий вибір і гарний сервіс
СкумбріяП8• 05 января в 22:58
Не в Украине.
хутряна володарка• 05 января в 23:04
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Notino, rossman
в ностино есть двойная конвертация при онлайн оплате?
df364tye3• 05 января в 23:05
Мейкап , нотино , ева ,,,
люксы покупайте не парьтесь ,,,
все ок ,,,
если какой супер , премиум ниша , за тысячи долларов не знаю ,,,
СкокоМнеДадите• 05 января в 23:09
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Ви що таке писати, зараз набіжать і заклюють))) в Україні ж нема оригіналів взагалі, всьо паль дешева, оріджинал тільки в Європі!🤣
Чекайте, експерДи на підході))))
Крем для арбуза• 05 января в 23:09
Ответ дляdf364tye3
Мейкап , нотино , ева ,,,
люксы покупайте не парьтесь ,,,
все ок ,,,
про нотино . несколько раз обсуждали на кремчике подделки на том форд,пенхалигонс,купленные на нотино. с фото и чеками.
Крем для арбуза• 05 января в 23:10
Ответ дляСкокоМнеДадите
Чекайте, експерДи на підході))))
мое любимое - когда и в брокарде подделки. но нет ни фото,ни чека)))
СкокоМнеДадите• 05 января в 23:12
Ответ дляКрем для арбуза
О, це топ))))
Моє улюблене- я ці духи вже мала, купляла 12 років назад в Дьюті Фрі або Хранції, і купила тільки що в Україні- паль, взагалі інший запах 🤣🤣🤣
Крем для арбуза• 05 января в 23:14
Ответ дляСкокоМнеДадите
О, це топ))))
особенно если все куплено до 10года,до запретов ифра и переформулировок всех ароматов
Вмію заміряти найкраще• 05 января в 23:16
Ответ дляСкокоМнеДадите
Чекайте, експерДи на підході))))
В Європі за підробки добре надають по шапці.
А в Україні відкати і ніяких проблем.
Але ті, хто постійно купляють підробки, ясно, що не знають, як той оригінал виглядає.
СкокоМнеДадите• 05 января в 23:19
Ответ дляВмію заміряти найкраще
А в Україні відкати і ніяких проблем.
Ой, Ви б здивувались скільки підробок є в Європі))) просто Ви не варитесь в цьому і не стикались близько.
В Україні теж є підробки і є оригінал, але в нас експердки диванні кричать зі всіх кутків, що кругом брехня, обман, підступ-оригіналу нема й не було🤣
Крем для арбуза• 05 января в 23:21
я тут кстати вспомнила про тему
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3649196
уверена.что у автора топорненькая подделка,может кто еще зайдет на шанель посмотрит?
df364tye3• 05 января в 23:34
Ответ дляКрем для арбуза
лет пятнадцать , армани , паки рабаны , версаче ,чиванши , саваж и пр попсовый люкс покупал ,,,
не каких вопросов ,,,
на еве кстати тоже на удивление ,,,
первые раза два очковал ,,,
все ок ,,,
но я не чего дороже сотни долларов, не пользую ,,,
Сама вумна тутички• 05 января в 23:43
В дьютіках
Божий одуванчик• 06 января в 00:04
За границей) путешествую и с каждого путешествия привожу парфюмы.
Замрійлива• 06 января в 14:15
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Дивно. В мене подруга просить сестру купити їй косметику в Німеччині, каже там дешевше.