Психологічка• 19 января в 18:15
Ответ дляКопуша
Біжіть щоб не дай Боже не втратити
Дороблю справи і подивлюсь , обов´язково
Невгамовна• 19 января в 18:16
Вы как эксгибиционист этого Мураева достаете из трусов по команде кремля
Сиджу тихенько• 19 января в 18:17
Ответ дляКоренная киевлянка
Розумний політик.
А! І ще! Ви вважаєте розумним політика, який закликає віддати Україну перехідному уряду Китаю? Серйозно?
Копуша• 19 января в 18:17
Ответ дляПсихологічка
Залиште ті справи .Ідіть мураєва слухайте .
Пиу!Пиу!• 19 января в 18:18
Мураев путинская проститутка, под крылом Медведчука. Одному хоть по морде надавали и пленных обменяли, а ту суку ждет судьба Кивы
Сиджу тихенько• 19 января в 18:18
Ответ дляНевгамовна
Жарти жартами, а тут до повномасштабного вторгнення було декілька жіночок, які на серйозних щах писали, що мураєв сексі-шмексі
Що??? Так! Настільки все погано.
Невгамовна• 19 января в 18:19
Ответ дляСиджу тихенько
Що??? Так! Настільки все погано.
Так це ж одні й ті самі персонажі😁 вони настільки тупі, що навіть не уявляють, як палються
Пиу!Пиу!• 19 января в 18:20
Хотите автор слушать Мурева на паровоз и в раху там передержка недорого, вон Асад же устроился с Яныком и вам место найдут
Ромашкинная• 19 января в 18:20
Ответ дляБолеИменее
О спасибо, наверное стоит посмотреть ?
Посмотрите, если еще ютуб не удалил.
Пиу!Пиу!• 19 января в 18:22
Заодно автор паломницу навестите и не только. Скучаете по этим уродам, я смотрю?!
Маю натхнення• 19 января в 18:22
Днями в тік тоці попалось відео арестовича, веде передвиборчу кампанію. мураєв останнім часом часто вспливає. Хотілось би, щоб це були ознаки виборів в найближчому часі, а отже і припинення військових дій. Хоч сумніваюсь, що насправді так є. Думаю, що когось такого і виберуть українці, якщо вибори все ж будуть. Пофіг уже на все, швидше б закінчилось це пекло, щасливого майбутнього у нас в Україні і так вже не буде в найближчі десятиліття.
Сиджу тихенько• 19 января в 18:24
Ответ дляМаю натхнення
Щасливого не буде, то ж давайте обирати ще гірших? Логіка пздц.
Баба Йога• 19 января в 18:24
автор, судячи з питання ви дивилися. Подивіться ще азірова з яником, потім розкажете
Копуша• 19 января в 18:24
Ответ дляМаю натхнення
Та як пофіг? Люди ,що з вами ?
Через оце пофіг ми й живемо так
Сиджу тихенько• 19 января в 18:25
Ответ дляКопуша
Та як пофіг? Люди ,що з вами ?
Через оце пофіг ми й живемо так
І наголосують же. Ну чому така коротка памʼять у наших людей?
Маю натхнення• 19 января в 18:25
Ответ дляСиджу тихенько
Де я написала, щоб обирали ще гіршого чи когось з цих двох? Але я думаю, що когось такого все ж оберуть. Не перший раз.
Копуша• 19 января в 18:26
Ответ дляСиджу тихенько
Вони ,сво .і ,голосують,а хтось повинен потім життя своє віддавати
Kidstaff Bot• 19 января в 18:27
Дорогі учасники, тема втратила свою актуальність і більше не сприяє продуктивному обговоренню, тому ми її закриваємо. Дякуємо за ваш внесок та з нетерпінням чекаємо на нові цікаві дискусії від вас.
З повагою, Команда Kidstaff