Мій не такий• 19 января 2025
Яку роботу шукати у Франції?
Я не знаю, яку вже роботу шукати. В Україні викладала французьку, у Франції живу в маленькому містечку в Альпах, тут майже немає іноземців, тому моє викладання нікому не потрібно. Раніше, коли тільки приїхали сюди, у мене було декілька годин в коледжі, але зараз немає необхідності в моїх послугах. Потім працювала вихователем (surveillante) в коледжі, але цілу ставку не дають. А нас п´ятеро (я, мої батьки і двоє дітей), на ту зарплату (75% від мінімальної ставки) нам не вижити. Пробувала все, супермаркет, прибирання, навіть офісну роботу, але постійної в офісі тут немає. Розглядаю вже будь-які варіанти. Допомогу від Ofii вже давно не отримую, бо працюю. Що порадити? Як бути далі?
Organic• 19 января 2025
Реагируете абсолютно на все объявления от работодателей, центра занятости, рассылайте свое CV
Єдина Країна• 19 января 2025
А когда вы везли во Францию двух детей и родителей, то расчет был на то, что вы сразу войдете в совет директоров галери лафаейт? Только потому, что у вас в2 язык?
Мій не такий
• 19 января 2025
Ответ дляВподобайден
Вы одна из всех работаете?
Да, родители уже в возрасте
Мій не такий
• 19 января 2025
Ответ дляЄдина Країна
Я имею в виду по всей Франции
Мій не такий
• 19 января 2025
Ответ длядамаБезСобачки
Думаєте на укр форумі вам допоможуть знайти роботу у Франції?
Я не здесь ищу работу. Хочу совета, может, где-то лучше с работой. И в какой отрасли искать.
Мій не такий
• 19 января 2025
Ответ дляМатраскин Брат
Прибирання, маркет, готель
Готель - в нас лише сезонна робота
Мій не такий
• 19 января 2025
Ответ дляOrganic
Автор, не проще ли в фб в группах поспрашивать?
Я не состою в них. Но спасибо за совет! Попробую поискать
Мій не такий
• 19 января 2025
Ответ дляOrganic
Спасибо!
Баррикадница• 19 января 2025
Ответ дляМій не такий
Да, родители уже в возрасте
А родителям что то платят?
тяжкаялюдина• 19 января 2025
Ответ дляМій не такий
Оформляйте типа чп, доход на карту франции и преподавайте онлайн французский
ГоловнаЯ• 19 января 2025
Мониторить французские группы и искать предложения с проживанием.
В сентябре девочка куда-то под Шамбери переехала на фабрику по производству бадов: работодатель сразу помог с квартирой.
Возле меня Макдональдс предлагал вакансии и помощь с жильем.
С французским вы уже должны иметь не один десяток знакомств; а если вы давно во Франции, то уже должны были заметить, что здесь ’устроиться на работу по знакомству’ ещё более оазвито, чем в Украине.
Не по теме: кто-то без языка и опыта устраивается бухгалтером, а кто-то с языком не может ничего найти. Увы, страна везения
Да, родителей подавайте на Азиль: €1500 на двоих будут получать
ГоловнаЯ• 19 января 2025
А как вы ищите работу?
Ваше резюме есть в Франс Травай?
Интеримы?
Напрямую по всем предприятиям?
Ярмарки вакансий?
Ваше резюме есть в Франс Травай?
Интеримы?
Напрямую по всем предприятиям?
Ярмарки вакансий?
Гуру троллинга• 19 января 2025
Якщо ви дійсно з небезпечного регіону-повертайтесь в Україну, на таку толпу будуть нормальні виплати ВПО. Якщо з безпечного-на фіга виїздили?
АБВГДейка• 19 января 2025
Ответ дляГуру троллинга
Нафіга жити у війні, якщо можна жити без неї?
Гуру троллинга• 19 января 2025
Ответ дляАБВГДейка
Нафіга виживати, голодувати у Франції, якщо можна спокійно жити в Україні в безпечному регіоні? Я з Тернопільщини, тут люди не знають, що таке війна.
АБВГДейка• 19 января 2025
Ответ дляГуру троллинга
Можна спокійно жити у Франції, просто змінити місто. Всюди знають і розуміють , що таке війна, якщо в людини є хоча б якась базова освіта.
ГоловнаЯ• 19 января 2025
Ответ дляГуру троллинга
Как у вас с работой?
Гуру троллинга• 19 января 2025
Ответ дляГоловнаЯ
Как у вас с работой?
У мене з роботою добре. Працюю за своєю спеціальністю, як і до війни, не мию чужі унітази і чужі жопи.
Natal_ka91• 19 января 2025
Шукати роботу у більшому місті, якщо є можливість батькам з дітьми побути в ті дні. Шукати можливість всім переїхати у більше місто. Або задуматись над зміною країни по типу Німеччини. Також шукайте групи в ТГ і фб, щоб знайти як варіанти роботи, так і щоб перевірити чи використали всі можливості допомоги від держави
+ задумайтесь над онлайн-роботою, жінка мого брата, який проживає щоправда, у пригороді Парижу, викладає французьку онлайн і оффлайн
ГоловнаЯ• 19 января 2025
Ответ дляГуру троллинга
’у вас’ на Тернопільщині
Дурочку так у вас получилось сыграть, не очень
Гуру троллинга• 19 января 2025
Ответ дляГоловнаЯ
’у вас’ на Тернопільщині
Яке питання-така відповідь.
На Тернопільщині з роботою стало набагато краще. Відкрили безліч релокованих малих підприємств, на які працевлаштовують в першу чергу впо
ДолькиКабана• 05 февраля 2025
Ответ дляГуру троллинга
Зате добре знають, за скільки можна квартиру здать.