Мальчун-задирун• 19 января в 23:30
Хто видалив поліп ендометрію? Ви проходили подальше лікування?
Приймаєте гормони, ліки? Може змінили харчові звички, додали спорт. Щось робили, щоб не було рецидиву?
Мальчун-задирун
• 19 января в 23:33
Ответ дляФляшунька
Я видаляла років 5 тому. Нічим не лікую, поки все норм.
Це добре! Бажаю здоров я!
Мальчун-задирун
• 19 января в 23:34
Ответ дляФляшунька
Лікар назначала Мірену, я відмовилась
Я от підозрюю, що і мені назначать...планую відмовитись. Як ви зараз почуваєтесь?
Фляшунька• 19 января в 23:48
Ответ дляМальчун-задирун
Більше поліпів не було.. тьфу тьфу.. почуваюсь нормально. Є ендометріоз, назначали Візан, місяць попила, чуть з ума не зійшла.. нічого не пью, але раз в 6 міс узі роблю і відвідую лікаря
Мальчун-задирун
• 19 января в 23:50
Ответ дляФляшунька
Дякую за інформацію! Міцного здоров ячка
Невгамовна Бу• 20 января в 05:35
Поставила Мірену 5 років назад, буду і надалі її ставити, все добре.
Мальчун-задирун
• 20 января в 09:08
Ответ дляНевгамовна Бу
Дай Бог! Бажаю здоров я
Невгамовна Бу• 20 января в 09:29
Ответ дляМальчун-задирун
Дай Бог! Бажаю здоров я
Дякую, навзаєм.