Куда ж без меня• 20 января в 13:33

Золоті сережки

Дівчата, де ви купуєте золоті прикраси, як воно носиться у вас? Чи задоволені якістю? Мені потрібно купити до 4 -5 тис. сережки, тобто це повинно бути якісне золото без всіляких діамантів і т.д. Красиві, ніжні, не червоне, а просто звичайне золото, але сучасний дизайн.
Проблема в тому що, я не задоволена ні КЮЗ, ні Золотий Вік, ні Столична, маю вироби цих фабрик, але є негативний досвід з носінням прикрас цих фабрик.
Грибной_Дождик• 20 января в 14:15
Ответ дляШукаю трусики
вот, сделала Вам фильтр, только цвет металла еще добавьте
https://club.skarb.com.ua/catalog/category=earring...
а что это скарбничка? б/у?
Шукаю трусики• 20 января в 14:18
Ответ дляГрибной_Дождик
а что это скарбничка? б/у?
да, типа ломбард, но там все чистят и иногда полируют. мне пришло с биркой и в коробочке, так что и не поймешь, б/у или новое.
Грибной_Дождик• 20 января в 14:20
в сове грамм до 10 т
Грибной_Дождик• 20 января в 14:21
Ответ дляШукаю трусики
вам нравится? сама в поиске.
не реставрированное - это как?
Шукаю трусики• 20 января в 14:25
Ответ дляГрибной_Дождик
вам нравится? сама в поиске.
не реставрированное - это как?
да, я там все время пасусь, где-то раз в неделю обновление и надо успеть посмотреть, иначе все классное быстро разбирают) не реставровані это без шлифовки, как человек сдал, просто почищенное. может быть немного погнутое например. но обычно по фото видно состояние
Грибной_Дождик• 20 января в 14:27
Ответ дляШукаю трусики
спасибо)) буду охотиться. есть аналогичные сайты?
Шукаю трусики• 20 января в 14:27
Ответ дляГрибной_Дождик
вам нравится? сама в поиске.
не реставрированное - это как?
вот еще сайт ломбарда с хорошим выбором, даже лучше, чем в скарбничке
https://boo.ua/uk/catalog/yuvelirni-virobi
автор Куда ж без меня • 20 января в 15:05
Ой дівчата, чому не напишете фабрики, які ще можна глянути? Невже немає крім тих, що перераховані в старпості?
І да, я думаю, що за 4-5 тис. можна нормальні сережки купити, понятно, що з фіанітами, про діаманти написала, щоб не підключились тут мажорки і не розказували мені, що ціна не та.
І доречі так, це дитині.
Про досвід: якщо вкратце, то обручка від кюз шириною в 6 мм просто лопнуло поперек, було не маленьке, а як раз в розмір! В сережках від золотого віку випали фіаніти спочатку один, сходили до майстра, потім другий. В столичній взагалі капець якийсь. Купили обручку на подарунок, уточнили чи можна буде поміняти розмір якщо що? Сказали-без проблем. Через три дні прийшли з чеком бо розмір таки не підійшов - начали юлити, друг на друга дивитись....ой, це так складно, треба робити офіційний запрос на фабрику, писати пояснюючу...ідіть краще до мастера і зробіть собі менший розмір. От вам і сервіс(((
Тому так.
автор Куда ж без меня • 20 января в 15:08
Можливо конєчно по ціні і малувато, але більше ніяк не має.
Чупа-чупс• 20 января в 15:16
В мене нема проблем з цими фабриками. Купуйте нормальне, а не піндюльку за 4-5 тис...це 1.5 грама. Що за них можна купити? Зараз грам золота у виробі до 4 тис. Купа золота і КЮз і Аурум і Золота країна маю..і срібло є їхнє. НІЯКИХ ПРОБЛЕМ. На вихідних знов купила пусети срібні з сапфірами. А до цього біле золото з перлинами. ПРОБЛЕМ НЕМА. Ще є багато золота в Ремточмеханіки. Поїдьте туди. Якщо ви в Києві
Гимли• 20 января в 15:16
Ответ дляКуда ж без меня
Посмотрите здесь. Отсортируйте по возрастанию цены https://diamant.ua/catalog/sergi/tip-metalla-zolot...
автор Куда ж без меня • 20 января в 15:18
Ответ дляЧупа-чупс
Ну це зараз такі ціни, а весь цей досвід був рік і три назад, то розумієте так?) що там не піндюльки як ви виразились. І я не питаю за скільки мені купляти, я питаю чи є ще якісь фабрики і щоб нормальні були. Не знаєте таких, то вам значить мімо цієї теми.
Чупа-чупс• 20 января в 15:24
Ответ дляКуда ж без меня
Вони всі нормальні))) Золотий вік і Золота країна -асортимент один. Аурум, КЮЗ, Столична ювелірна. Теж нормальні. Є ще Сова, Заріна. Але там на суму 5 тис нема що купувати. Там ще дорожче, бо ніби ексклюзивні моделі. І все))
Скляна миша• 20 января в 15:56
Недавно приобрела серьги в ювелирном Love You. Но они 10 000 тысяч стоят
Шукаю трусики• 20 января в 16:56
Ответ дляКуда ж без меня
І доречі так, це дитині.
Тому так.
я ж Вам скинула ссылки, не смотрели? там как раз детских много, с эмалью например.
Шукаю трусики• 20 января в 16:58
Ответ дляКуда ж без меня
за Ваш бюджет Вы найдете только минимальный вес до полутора грамм, и опять же, только б/у, т.к. на новые идет еще дороже цена за грамм. поэтому другие фабрики смотреть смысла нет, цена за грамм везде практически одинакова, таков их рынок.
Шукаю трусики• 20 января в 17:08
Ответ дляКуда ж без меня
І доречі так, це дитині.
Тому так.
пьЯНА• 20 января в 19:23
Ответ дляГимли
Это детские сережки
пьЯНА• 20 января в 19:24
Ответ дляКуда ж без меня
Нет нормальных фабрик чтобы вам продавали по 2000 грн за 1 грамм чтобы вы приличные сережки купили

Сережки чтобы смотрелись на взрослом ухе хотя бы 3 грамма надо
пьЯНА• 20 января в 19:26
Автор ваш вариант ломбард и то не факт что подберёте. Туда что сдадут то сдадут и никак не ориентируются на ваш вкус и кошелек.

У меня вначале были 4000 грн я хотела ребенку подобрать , но обошла все что модно и поняла что я ничего не куплю.
Добавили ещё 2400 и смогла выбрать
пьЯНА• 20 января в 19:30
Вы в каком городе?
Гимли• 20 января в 20:03
Ответ дляпьЯНА
Это детские сережки
Там разные
пьЯНА• 20 января в 20:44
Ответ дляГимли
Там разные
За авиа деньги будут малюсенькие
Шукаю трусики• 20 января в 21:32
Ответ дляпьЯНА
Это детские сережки
автору детские и нужны
Шукаю трусики• 20 января в 21:32
Ответ дляпьЯНА

можно маленькие пусеты или колечки купить, там как раз до 1,5 грамм за пару можно уложиться
Грибной_Дождик• 22 января в 13:29
Ответ дляШукаю трусики
я покупаю все золото в скарбничке, качеством довольна, но там рандом) фабрика может попасться любая, и особо не проверите, если пробы нет с названием
у вас есть там личный кабинет? какой кредит они хотят для скидки, не подскажете?
Шукаю трусики• 22 января в 13:31
Ответ дляГрибной_Дождик
Купувати ще вигідніше ювелірні вироби в інтернет-магазині «Скарбничка» можливо у випадку, якщо ви маєте зареєстрований та активований особистий кабінет.

Необхідно зробити два кроки:
У відділенні Ломбарду Скарбниця оформити договір кредиту на будь-який строк та суму.
Зареєструйтесь в особистому кабінеті під тим номером телефону, що залишили у відділені ломбарду як контактний.

вот только это пишут, типа на любую сумму. я не пробовала, покупаю без скидок, кредиты не мое)
Грибной_Дождик• 22 января в 13:35
Ответ дляШукаю трусики

Необхідно зробити два кроки:

спасибо) а вы новой почтой всегда заказывали? можно ли воочию увидеть?
Грибной_Дождик• 22 января в 13:38
Ответ дляШукаю трусики

Необхідно зробити два кроки:

Також продаються вироби в стані ’не реставровані’ - ці вироби не проходили процедуру полірування, але чистку обов`язково.
такое брали?
Шукаю трусики• 22 января в 13:40
Ответ дляГрибной_Дождик
да, новой, они по-моему только новой и отправляют. но там полная оплата, не наложка. можно вернуть, если бирки не трогать