Весняний Марафон• 20 января в 16:52
Мені 41 і я нічого не досягла в житті.
Я зараз без роботи. І чим хочу займатися поняття немаю. Досвіду і навичок якихось немає.
Сім´я є, чоловік не амбітний. Заробляє мало. Його все влаштовує. Свого житла немає. Квартира оформлена на його матір. Машину на роботі видали, свою не хоче. Все життя мені казав, от все буде, треба трохи потерпіти. От зараз буде заказ, гроші будуть. І так промайнули роки ..
Двоє дітей підлітки. В одній кімнаті. Вкладати в навчання їм теж зараз немає грошей.
Війна внесла свої корективи, зменшилися доходи, я без роботи. Наче б радіти що є де жити і за що жити.
Але я наче в тупіку, проблем купа. Я розумію що чоловік ніколи не заробить, ні на ремонт, ні на житло, ні на машину, а життя йде так швидко ((( що собі шукати теж незнаю.. бо навіть якщо піти працювати ну скільки я зароблю, ну 10тис наприклад, вони нічого не змінять в нашому випадку.
Весняний Марафон
• 21 января в 21:44
Ответ дляЗапорожьемойдом
В Киеве работы действительно валом и нудно быть оооочень ленивой чтобы не работать в Киеве. Можете спорить сколько угодно.
Валом. Тільки от серед мого оточення серед жінок, майже ніхто більше 15тис не заробляє. А чоловіки 25-30.
Запорожьемойдом• 21 января в 21:51
Ответ дляВесняний Марафон
А какое у вас оточеня если вы сидите дома 15 лет или сколько там? С кем вы вообще общаетесь? С кумовьями на праздники?
Весняний Марафон
• 21 января в 21:55
Ответ дляЗапорожьемойдом
Где я сиджу вдома 15років? Я не працюю три роки як війна. До цього працювала в бьюті сфері на себе, і в салоні . Це не займало весь день, графік під себе щоб можна було суміщати з дітьми, школа/садок. Через це і заробіток був не великий. Працювати по 10годин зміну я не могла. Друзі мої і чоловіка.
Запорожьемойдом• 21 января в 21:58
Ответ дляВесняний Марафон
И сколько у вас чистыми был доход в бьюти сфере на себя?
Правда,автор в том что вас муж обеспечивает,если б вы были одна или муж не обеспечивал,вы б аж бегом бы уже работали. А так вы сидите и рассказываете ’это не хочу,это не интересно,тут мало платят,хочу чтоб нравилось и зарплата была 50тыс.’. Просто у вас есть возможность сидеть дома,а работать вы не хотите)
Весняний Марафон
• 21 января в 22:03
Ответ дляЗапорожьемойдом
Чистими на той час десь 7-8тисяч, бувало менше і більше. Якби не війна, було б все інакше (( а тепер да я шукаю не аби де і ким, а дійсно щось толкове і з гідною оплатою, це погано?
Запорожьемойдом• 21 января в 22:07
Ответ дляВесняний Марафон
7-8 тыс это не зарплата ,а хобби. Вы на них жить бы не смогли.
И что вы уже нашли? На сколько вакансий послали резюме? На какое количество собеседований сходили? Или только на Советчице тему настрочили?😆
Весняний Марафон
• 21 января в 22:23
Ответ дляЗапорожьемойдом
Ну тоді за кілька годин роботи в день, і можливість мати графік який мені зручно. Мене задовольняло. В мене не було мети заробляти щоб утримувати себе самостійно, для цього існує чоловік. А коли ось діти стали підлітками, а чоловік, через війну не може заробити більше ніж треба, я задумалася чим я можу займатися. Роботу типу касир за умовно 10тис мене не влаштовує. Бо особливо такий дохід мене не врятує, а росту ніякого. Тему створила щоб можливо підкинули ідей ким і куди можна спробувати.
Запорожьемойдом• 21 января в 22:26
Ответ дляВесняний Марафон
Вам подкидывают,в вы пишете ’ это не интересно’,’ тут мало платят’. Вакансия оператор ПК - зп от 20 тыс.- чем вас не устраивает? Диспетчер такси - что не так? Вы хоть куда- то резюме отослали- нет. То вы так хотите работать.
NainaBelle• 18 февраля в 02:54
Ответ дляВесняний Марафон
Вони ще в школі вчаться. До вузу ще пару років. Якщо я вийду на роботу, то мені ж треба на неї їздити треба гроші на проїзд, брати з собою їжу, одяг , догляд за собою, тож мій заробіток буде йти на це все. Чи залишиться щось . Я стільки заробляла. Тож могло залишитися дві-три тисячі....
Капец! Рука лицо. Так что легче дома овощеть? А если не надо одеваться, то вы на улицу не выходите и одежду не покупаете? И за собой уход. Конечно жизнь пройдёт если так к себе относится что дешевле дома посидеть, чем куда то идти . только Зачем тогда вообще жить?