Весняний Марафон• 20 января в 16:52
Мені 41 і я нічого не досягла в житті.
Я зараз без роботи. І чим хочу займатися поняття немаю. Досвіду і навичок якихось немає.
Сім´я є, чоловік не амбітний. Заробляє мало. Його все влаштовує. Свого житла немає. Квартира оформлена на його матір. Машину на роботі видали, свою не хоче. Все життя мені казав, от все буде, треба трохи потерпіти. От зараз буде заказ, гроші будуть. І так промайнули роки ..
Двоє дітей підлітки. В одній кімнаті. Вкладати в навчання їм теж зараз немає грошей.
Війна внесла свої корективи, зменшилися доходи, я без роботи. Наче б радіти що є де жити і за що жити.
Але я наче в тупіку, проблем купа. Я розумію що чоловік ніколи не заробить, ні на ремонт, ні на житло, ні на машину, а життя йде так швидко ((( що собі шукати теж незнаю.. бо навіть якщо піти працювати ну скільки я зароблю, ну 10тис наприклад, вони нічого не змінять в нашому випадку.
КарамбОлька• 20 января в 16:54
Мабуть не мало ваш чоловік заробляє, що 10 тис. нічого не змінять. В мене з/п 10 тис..
Весняний Марафон
• 20 января в 16:55
Ответ длямаминаБубочка
Так и вы без амбиций. Вы нашли друг-друга))
Я пробувала і працювала колись за спеціальністю, потім мала невелику власну справу, ФОП. Але довелось закрити. Успіху не досягла.
Весняний Марафон
• 20 января в 16:56
Ответ дляКарамбОлька
Заробляє 40-50тис грн. Так 10тис не змінить бо на можливість купити квартиру чи машину не вистачає.
Файна пані• 20 января в 16:56
Ответ дляКарамбОлька
Ну це означає лише те,що у Вас ситуація також не цукор
Бо 10 це таки мало
маминаБубочка• 20 января в 16:57
Ответ дляВесняний Марафон
Ну так живите как всю жизнь жили, раньше же все устраивало
КарамбОлька• 20 января в 16:58
Ответ дляВесняний Марафон
Так 10 тис. ви можете відкладати на навчання дітей. 10 міс. - 100 тис. Це ж нормально. Якщо вибирати між машиною і навчанням дітей, то я вибрала б друге.
Весняний Марафон
• 20 января в 16:59
Ответ дляМожу брикнути
10 тис. в місяць якраз вистачить для навчання дітей в ВУЗІ
Вони ще в школі вчаться. До вузу ще пару років. Якщо я вийду на роботу, то мені ж треба на неї їздити треба гроші на проїзд, брати з собою їжу, одяг , догляд за собою, тож мій заробіток буде йти на це все. Чи залишиться щось . Я стільки заробляла. Тож могло залишитися дві-три тисячі....
Бабця в мештах• 20 января в 16:59
Ответ дляВесняний Марафон
Аби понити
Весняний Марафон
• 20 января в 17:00
Ответ длямаминаБубочка
Ні. Не задовольняло. Я намагалася заробляти більше. Але в мене не виходило більше. А чоловік не намагається. Його все влаштовує.
КарамбОлька• 20 января в 17:00
Ответ дляВесняний Марафон
Хто хоче, той знаходить вихід, у вас одні відмазки.
Завтра не пью• 20 января в 17:00
Ответ дляВесняний Марафон
А где вы до свадьбы жили , где ваше жильё , жильё ваших родителей ? Почему вы не пошли получать другую профессию , если ваша не приносит хороших денег ?
маминаБубочка• 20 января в 17:00
Ответ дляВесняний Марафон
Вы плохо старались))
Кросівки оригінал• 20 января в 17:00
Наче у вас були якісь мега плани на життя, судячи з вашого опису. Розслабтесь
Милота• 20 января в 17:00
В 43 починала з нуля
Все втративши в житті, не маючи нічого ( через війну)
змінила професію, перший рік мега важко, змінила країну, багато вчилася ( ночами )
Другий рік важко
Ось зараз я вийшла на стабільний дохід, і ще досі важко
Але, я бачу ціль, в мене все виходить
Ви просто ледача
Другий рік важко
Але, я бачу ціль, в мене все виходить
Ви просто ледача
Дівчина заглядєніє• 20 января в 17:01
Ответ дляВесняний Марафон
Ваши условные 10 тыс это 200 долл. за год 2,400. Пару лет- и у вас уже 5тыс. Четыре года- на руках 10тыс. Кто знает какие завтра будут цены на недвигу. Может можно будет эту десятку вложить и что-то купить. Мне непонятно другое. Квартира мамы, машина конторская. У вас же был доход от вашего ФОП? Ну хотя бы 20-30тыс? Вы что все в ноль тратили?
Весняний Марафон
• 20 января в 17:01
Ответ дляКарамбОлька
А на роботу за що їздити, обідати, вдягатися, і тп?!
маминаБубочка• 20 января в 17:02
Ответ дляВесняний Марафон
А сейчас вы не обедаете и не одеваетесь?))
Дівчина заглядєніє• 20 января в 17:02
Ответ дляВесняний Марафон
А сейчас вы не едите в обед? Не умываетесь? У вас нет одежды? Или вы будете работать (кем?) демонстрируя последние коллекции из магазинов?
Милота• 20 января в 17:02
Ответ дляВесняний Марафон
Що це за робота за 10 тис ?
В мене мама пенсіонерка більше заробляє
Я-ваш шанс• 20 января в 17:03
Ответ дляВесняний Марафон
Троллите?
Джем Шакіри• 20 января в 17:03
Ответ дляВесняний Марафон
Ну в мого майже цілий рік ставка 10000. Тому для мене це велика зп
Я-ваш шанс• 20 января в 17:04
Ответ дляВесняний Марафон
Так ваш муж вполне нормально зарабатывает. Если бы ещё и вы столько же приносили в дом - было бы отлично. Так что проблема точно не в муже
Виправлялочка• 20 января в 17:04
Ответ дляВесняний Марафон
а сейчас какие ваши личные траты?
Закуйовджена життям• 20 января в 17:04
омг
есть семья, есть 2(!) детей, муж зарабатывает 50 тыс, есть квартира...
здоровы все, сама только 40 молодая еще
В каком месте тут не достигла??
Вот я не достигла, не получилось родить 2 детей...
А тут - не понимаю, честно в чем проблема
здоровы все, сама только 40 молодая еще
В каком месте тут не достигла??
КарамбОлька• 20 января в 17:04
Ответ дляВесняний Марафон
Йдіть квартири прибирати, там пофіг всім на ваші наряди. З собою бутік візьмете, чи ви звикли в ресторанах обідати ?
Виправлялочка• 20 января в 17:05
Ответ дляВесняний Марафон
Я вышла с декрета , покупать стала через полгода.
На работу ходила в джинсах и что есть
Завтра не пью• 20 января в 17:05
Ответ дляВесняний Марафон
Ну ваш муж явно зарабатывает намного больше вас и жильё у него есть, в отличии от вас . Но вы его считаете не амбициозным и чем - то недовольны?