За словами Петрова, Портніков так само як і той київський фотограф насильник є темою для обсуждєнія у київських закритих колах як людина яка змушує молодших колег по цеху, хлопців, ... до інтиму. Або ж не змушує а наполегливо пропонує, не знаю. Це все версія Петрова. Він акцентує, що використовується службове положення і авторитет для ’примусу’. Нічому не здивуюсь
Порошенко як завжди - позорисько. Зняв ролик, де лихо закрутив шо за його кошти побудовано дорогу у якомусь селі у Вінницькій області при тому що порохоботи постійно тими дорогами тикають зелі.
Крім цього, виявилось, що дорога до його підприємства для зручного доїзду
Veronika_100k• 20 января в 19:04
Кто этот мусор вообще слушает и серьезно воспринимает?
Одни воруют, другие в зад долбятся, третьи пирамидки продают, четвертые голосуют шоб поржать. Шапито 🤮
P. S. Сорри, что-то я не в меру злая сегодня(
freedom_2015• 20 января в 19:14
Ответ дляkissaniya
Сейчас вашу тему закроют. Нельзя писать что порников - гей
а відео всі зробили вигляд ,що забули?)))
Viktoria_St• 20 января в 19:17
Ответ дляlilu1990
Так хто ж будує дороги під час війни
За свои личные деньги тот кто хочет. Деньги налогоплательщиков должны идти на нужды государства, на данный момент это оборона
Ответ дляЛеска
Чують падлюка, що вибори скоро от і почалися перегони, клепають бруд один на одного
Та можна було б дискутувати, але після того як автор почала брати натхнення у пропагандиста соловйова, навіть не хочеться. Не залежно від того хто там правий, а хто ні)
Кого-то мне эта тема напомнила.
‼У 2025 році війна триватиме, на нас може очікувати нова Хіросіма та Нагасакі, світ входить у турбулентність, — Безугла
📍Для Сирського життя людей не варте абсолютно нічого, він як Залужний, але без цукру.
📍На Донбасі страшний бардак, в армії не зміниться нічого, доки ми не замінемо совкових генералів.
📍Демократичній державі важче протистояти авторитарній державі.
📍Серед українських генералів є цілі окремі фракції (родичі, куми і так далі).
📍Залужний перший рік війни зовсім нікуди не виїжджав на фронт.
📍Генерал Содоль пиячив, коли росіяни пішли у наступ.
📍Сирський не може зі своєю ментальністю очолювати ЗСУ, хіба російську армію.
📍Сирський звертався до СБУ, щоб мене закрили по державній зраді.
📍Зеленський найкращий очільник держави, який у нас був.
Ответ дляfreedom_2015
Я примерно помню, каким тоном он там общался с парнишкой и какие претензии предъявлял. Это меня впечатлило куда больше, чем какие-то там процессы-акты интимные, поскольку на то он и интим и абсолютно личное дело пары хоть геев, хоть гетеро.
Так что в принуждение или как минимум отношение свысока к юным и неокрепшим мальчишеским умам поверю вполне себе)
Ответ дляViktoria_St
Не за особисті кошти. Він знову нап-здів. Дорога побудована за гроші які поступили в бюджет отг - тобто по суті податки. Порошенко так сказав бо львина доля їх - від його підприємства
Тобто він податки сплачені його підприємством називає власними коштами
Ответ дляOl-a
Кого-то мне эта тема напомнила.
Нічосі
Ответ дляOl-a
Кого-то мне эта тема напомнила.
Шо Мар´яна хоче на 30 році існування брехливо корупційної системи у всіх сферах укр життя? Починаючи від шоколадок вчителям і виставляння хороших оцінок виключно за поведінку а не результат у школах?
Ответ дляlilu1990
За податки, які держава повернула отг де розташоване його підприємство. Порошенко вважає шо то його гроші
Це зелені так кажуть?
І навіть якщо з податків, то отг вигідно, щоб підприємство працювало нормально, бо це робота людям і розвиток селища/міста.
Ответ дляМанула
Цікаво, цього петрова (хто це?) Портніков змушував? Чи одна бабка іншій сказала?
А так, Лілу, ’астановитесь!’
Вже всі свої висновки давно зробили, скільки можна?
Вас ніхто силою не примушує дивитись Портнікова
А так, Лілу, ’астановитесь!’